Falkensteiner hotel Cristallo Čtyřhvězdičkový hotel superrior4.5 Zimní Alpy

Stát:
Rakousko
Resort:
Katschberg
Město:
Katschberg
Vlastnosti
Vzdálenost z Prahy:
497 km
Vzdálenost z Brna:
432 km
Nejbližší sjezdovka:
do 50 m

Plánujete se vydat na vícegenerační, neboli 3G dovolenou? Samozřejmě, že léto na chatě je pro tuto příležitost skvělé, ale na co čekat, když je vám k dispozici báječný zimní pobyt v hotelu Falkensteiner Cristallo, který uspokojí potřeby celé vaší rodiny? V krytém bazénu a velkoryse pojatém dětském klubu si přijdou na své vaše děti a mužské části rodiny udělá radost posilovna i výborné jídlo. Patříte-li k ženské části, určitě si s potěšením užijete „nicnedělání“, když všednodenní záležitosti jako vaření či úklid svěříte personálu a necháte se rozmazlovat v hotelových lázních Aquapura SPA. Dopřejte svým dětem zimní hrátky s prarodiči, zatímco na vás již čeká přes 60 kilometrů blízkých sjezdovek s obrovskou výhodou toho, že hotel je přímo na sjezdovce a nejbližší vlek pouhých 30 metrů od hotelu. Falkensteiner Cristallo, to je dovolená pro všechny a bez kompromisů!

Výhody

 • Elegantní hotel v centru Katschbergu
 • V těsné blízkosti lyžařského areálu
 • Prostorné a vzdušné interiéry
 • Luxusní wellness a vodní svět o rozloze 2.000
 • Dětský vodný svět a dětské SPA
 • Dětský koutek Falky Land s hlídáním dětí
 • Výborná kuchyně
 • Plná penze

Nevýhody

 • Hotel nemá vlastní parkoviště, nutno parkovat v garáži (poplatek)

Wellness

Jedinečná wellnes acquapura spa oáza rozkládající se na 2 000 - vyhřívaný vnitřní bazén (85 ) a venkovní bazén (110 ), masážní sprchy, Kneippovy vaničky, finská sauna, vital sauna, sanárium, parní lázeň, odpočinková místnost, relaxační místnost s krásným výhledem, odpočinková místnost s vodními postelemi, panoramatický bazén (50 ) s jacuzzi,  fitness. Za poplatek: kosmetika, manikúra, pedikúra, masáže, lymfodrenáž, solarium.

Gastronomie

Plná penze (v ceně nabídky), snídaně formou bohatých švédských stolů s čerstvým pečivem, oběd (polévka, hl. chod, salát a desert), odpolední svačinka, večeře s rozsáhlým výběrem z menu nebo tematických bufetů (např. korutanské speciality, italský bufet...), dětský bufet.

Pro děti

Velká herna pro děti, dětský bazén (60 ) se skluzavkou, dětská sauna a parní lázeň, hlídání pro děti  ve věku 3-12 let od neděle do pátku, k dispozici také dětská vanička, dětský telefon, dětská nosítka na záda, ohřívač na vodu, přebalovací stůl, teploměr, nočník, vysoká stolička a polštářek, dětský skládací kočárek (je třeba zažádat před příjezdem).

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje pro 1-4 osoby, suite pro 3-5 osob a rodinné mezonety pro 4-5 osob. Přistýlky jsou formou pohodlných pohovek. Všechny pokoje disponují vanou nebo sprchovým koutem / WC, satelitní TV, telefonem, trezorem a Wi-Fi. Většina pokojů má balkon, lodžii nebo terasu.

Dvoulůžkový pokoj "Comfort": (20 ) pro 2 dospělé osoby + 1 dítě do 12 let, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou / WC, balkon, satelitní TV, telefon, trezor.
Dvoulůžkový pokoj "Deluxe": (32  ) pro 2 dospělé osoby + 2 děti do 14,9 let, rozkládací pohovka, parketová podlaha, koupelna se sprchovým koutem, oddělené WC, satelitní TV, telefon, trezor, lodžie.
Junior Suite "Comfort": (30 ) pro 2 dospělé osoby + 2 děti do 14,9 let, 2pokojové apartmá, ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou nebo dětskou patrovou postelí, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou / WC, balkon, satelitní TV, telefon, trezor.
Junior Suite "Deluxe": (47 ) pro 2 dospělé osoby + 2 děti do 17,9 let, 2pokojové apartmá, ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, parketová podlaha, koupelna se sprchovým koutem a vanou / WC, satelitní TV, telefon, trezor, lodžie.
Rodinné apartmá "Comfort": (38 ) pro 2 dospělé osoby + 2 děti do 17,9 let, 3pokojové apartmá, ložnice, obývací pokoj, dětský pokoj s patrovou postelí, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou / WC, balkon, satelitní TV, telefon, trezor.
Rodinné apartmá "Superior": (40 ) pro 2 dospělé osoby + 3 děti do 17,9 let, 3pokojové apartmá, ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, dětský pokoj s patrovou postelí, koupelna se sprchovým koutem a vanou / WC, balkon, satelitní TV, telefon, trezor.
Rodinné apartmá "Deluxe": (57 ) pro 2 dospělé osoby + 3 děti do 17,9 let, 3pokojové apartmá s parketovou podlahou, 2 ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, koupelna se sprchovým koutem a vanou, oddělené WC, lodžie, 2x satelitní TV, telefon, trezor.
Rodinné mezonety: (80 ) pro 2 dospělé osoby + 3 děti do 17,9 let, apartmá se rozkládá na dvou podlažích, obývací pokoj s kachlovými kamny, schody k ložnici, dětský pokoj, luxusní koupelna / WC, balkon, satelitní TV, telefon, trezor (možnost přidání postele).

Ve dvoulůžkových pokojích, Junior Suite a rodinných apartmánech "Superior" nelze přidat dětskou postýlku při naplnění kapacity pokoje.

Cena zahrnuje

 • Ubytování s plnou penzí
 • Neomezený vstup do wellness
 • Wi-Fi

Cena nezahrnuje

 • Místní pobytová taxa 2,60 EUR osoba starší 17 let/noc
 • Poplatek za garáž 9 EUR/noc nebo 54 EUR/týden
 • Příplatek za psa 25 EUR/noc (bez potravy)

Cenové informace

Early booking bonus do 30.09. 2023
Ceny pro děti na vyžádání v CK.
Příplatek za jednolůžkový pokoj 39 EUR/noc (jen v pokoji "Comfort")
Silvestrovský poplatek 140 EUR/osoba starší 15 let

Minimální počet nocí:
3 noci - 07.12. - 24.12.2023, 02.03. - 22.03.2024
4 noci - 02.01. - 06.01.2024
5 nocí - 23.03. - 31.03.2024
6 nocí - 07.01. - 13.01.2024
7 nocí - 25.12. - 01.01.2024, 14.01. - 01.03.2024

Vybavení hotelu

Restaurace, hotelové lobby, knihovnička s internetovým koutkem (za poplatek), hotelový bar, sluneční terasa, hrací koutek - biliard.

Videa

Další ubytování v okolí Falkensteiner hotel Cristallo