Hotel Obertauern Places Čtyřhvězdičkový hotel superrior4.5 Zimní Alpy

Stát:
Rakousko
Resort:
Obertauern
Vlastnosti
Vzdálenost z Prahy:
470 km
Vzdálenost z Brna:
440 km
Nejbližší sjezdovka:
do 400 m

Rakouské městečko Obertauern je lákavým střediskem pro všechny z vás, kdo milujete horskou přírodu a zimní sporty. A pokud požadujete i volnost v rozhodování kdy vstávat, kam jít a kdy jíst, s otevřenou náručí vás uvítá hotel nové značky [PLACES] řetězce Valamar. Odpoutejte se od stereotypu a naplánujte si den s flexi-polopenzí. Nestíháte snídani? Nevadí, její bufetová podoba na vás čeká celé dopoledne. Ujel vám jeden kyvadlový spoj ze sjezdovky? Vždyť pojede další a večeři si dáte, kdy se vám zachce! Nevyužijete-li denní kredit, převedete jej do dalšího dne. Jistě zkusíte i různé chytré aplikace [PLACES], umožňující bezkontaktní vstupy do pokojů a wellness nebo připojení k superrychlé síti Wi-Fi či smart-TV. Jsou to však hlavně milí lidé, kteří se vám zde budou věnovat, zajistí outdoorové aktivity na přání, zařídí servis vašeho vybavení a nachystají lůžko pro váš pohodlný spánek.

Výhody

 • Nově otevřený hotel
 • Flexi-polopenze s možností dining experience
 • Ski-in/ski-out
 • Skvělé pro rodiny s dětmi juniorského věku
 • Herní zóna o rozloze 400 m2 pro děti i dospělé
 • Wellness s Vitality barem
 • Výhodné ceny pro juniory

Nevýhody

 • Není možné ubytování jen se snídaní
 • Méně formální večeře bufetovou formou
 • Ski-in/ski-out závislé na výšce přirozeného sněhu

Wellness

Resort nabízí krytý bazén o rozloze 80 m2 s vícepatrovou prosluněnou terasou, vnitřní wellness zóna s vířivkou, saunami a masážními místnostmi, venkovní finská sauna, Vitality bar se zdravými pochoutkami s extra dávkou vitamínů. Masáže a lázeňské procedury jsou k dispozici za příplatek. Pro sportovní nadšence od 12 let je k dispozici Gym&Fitness, které je otevřené 24/7.

Gastronomie

V [PLACESRESTAURANT] funguje formou bufetu a podává se zde snídaně a večeře. Pokud nestihnete večeři, můžete využít denní kredit 30 EUR na jídlo nebo nápoje v barech v den zrušení večeře nebo následující den. V [PLACESLOUNGEBAR] podávají kávu nejvyšší kvality a osvěžující nápoje. K jídlu si zde můžete dát pokrmy inspirované americko-asijskou fúzí (sushi, wok, saláty, hamburgery, steaky). K tomu si můžete dát rakouská a mezinárodní vína. Atmosféra je doplněna občasnými vystoupeními DJs. [PLACESROOFTOP] je salonek s nádherným výhledem na Alpy, kde můžete sledovat sportovní utkání nebo si užít tematické hudební večery. Je zde na výběr z široké škály rumů, whiskey a piv. Také zde lze zakoupit cigarety.

Pro děti

Pro děti je zde v herně připravena interaktivní zábava (Busy board i Paint2life – akvárium), rodinný salonek se stolními hrami (monopoly, karty atd.) a každý večer mezi 20:00 a 21:00 je zde večer plný filmů pro děti a kreslených pohádek.

Pokoje

[PLACESROOM] pro 2 osoby (19-25 m2): pokoj s dvoulůžkem, koupelna se sprchou, smart TV, přenosný Bluetooth reproduktor Marshall, minibar, fén, Wi-Fi.

[PLACESROOM] size M pro 2 osoby (27-29 m2): pokoj s dvoulůžkem, koupelna se sprchou, smart TV, přenosný Bluetooth reproduktor Marshall, minibar, fén, Wi-Fi.
[PLACESROOM] size L pro 2 osoby (30 m2): pokoj s dvoulůžkem, koupelna se sprchou, smart TV, přenosný Bluetooth reproduktor Marshall, minibar, fén, Wi-Fi.
[PLACESROOM] pro 3 osoby (28-33 m2): pokoj s dvoulůžkem, pohovka nebo sedačka, koupelna se sprchou, smart TV, přenosný Bluetooth reproduktor Marshall, minibar, fén, Wi-Fi.
[PLACESROOM] size M pro 3 osoby (30-34 m2): pokoj s dvoulůžkem, denní postel, koupelna se sprchou, smart TV, přenosný Bluetooth reproduktor Marshall, minibar, fén, Wi-Fi.
[PLACESROOM] pro 4 osoby (32-40 m2): pokoj s dvoulůžkem, přistýlka nebo pohovka, koupelna se sprchou, smart TV, přenosný Bluetooth reproduktor Marshall, minibar, fén, Wi-Fi.
Love Me Do [PLACESSUITE] pro 3 osoby (35-44 m2): pokoj s dvoulůžkem, pohovka, lounge zóna, koupelna se sprchou a vanou, smart TV, Bluetooth gramofon s gramofonovými deskami, mini lednička na šampaňské a mini lednička s nealkoholickými nápoji, bar s bohatým výběrem nápojů, aparát na kávu Nespresso, rychlovarná konvice, fén, Wi-Fi.
Beautiful Dreamer [PLACESSUITE] pro 4 osoby (71 m2): pokoj s dvoulůžkem, pohovka, lounge zóna, koupelna se sprchou a vanou, smart TV, Bluetooth gramofon s gramofonovými deskami, mini lednička na šampaňské a mini lednička s nealkoholickými nápoji, bar s bohatým výběrem nápojů, aparát na kávu Nespresso, rychlovarná konvice, fén, Wi-Fi.
Come Together [PLACESSUITE] pro 6 osob (68-81 m2): pokoj s dvoulůžkem, pokoj se dvěma jednolůžky, pohovka, lounge zóna, koupelna se sprchou a vanou, smart TV, Bluetooth gramofon s gramofonovými deskami, mini lednička na šampaňské a mini lednička s nealkoholickými nápoji, bar s bohatým výběrem nápojů, aparát na kávu Nespresso, rychlovarná konvice, fén, Wi-Fi.

 

Cena zahrnuje

 • Flexi polopenzi (snídaně i večeře bufetovou formou; zrušíte-li večeři, dostanete voucher 30 eur/dospělý, který můžete využít na jídlo nebo nápoje v barech v den zrušené večeře či v den následující; voucher se netýká útraty za konzumaci a-la-carte v restauraci)
 • Vstup do wellness
 • Superrychlá síť Wi-Fi, chytrá televize s možností streamování, rozsáhlá digitální knihovna, bezkontaktní vstup do pokojů, bezhotovostní platba náramkem a aplikace [PLACESAPP]
 • Krytý sladkovodní bazén o rozloze 80 m2 s vícepatrovou prosluněnou terasou, saunová zóna s vířivkou, saunami a masážními místnostmi, vnitřní relaxační zóna s krbem a Vitality barem, venkovní finská sauna, Gym&Fitness 24/7
 • Herna nejen pro děti [PLACESFUN] (400m2; se skluzavkou, kuličkami, tradičními hrami (kulečník, fotbálek, stolní tenis), multimediálním herním salónkem (PS5, Nintendo, Busy Board, Paint2life) a divadlem/filmem, rodinný salónek
 • Après-ski atmosféra se žhavými beaty a příležitostnými vystoupeními DJů z jedinečného hudebního programu - Sounds of [PLACES] denně 20:30-23:30
 • Parkoviště

Cena nezahrnuje

 • Místní taxa 2,45 eur/osoba od 15 let/noc
 • Příplatek za psa 30 eur/den

Cenové informace

* 15% sleva je platná pro termíny 14.01. - 18.01.2024 a 23.01. - 31.01.2024 při pobytu min. 2 noci v pokojích [PLACESROOM] pro 3 osoby a [PLACESROOM] pro 4 osoby

Další ubytování v okolí Hotel Obertauern Places