Hotel Kornock Čtyřhvězdičkový hotel4 Zimní Alpy

Stát:
Rakousko
Resort:
Turracher Höhe
Vlastnosti
Vzdálenost z Prahy:
480 km
Vzdálenost z Brna:
420 km
Nejbližší sjezdovka:
ski-in/ski-out

Hotel Kornock, který se nachází na zasněžené hranici mezi Korutany a Štýrskem, nabízí okouzlující zimní útočiště pro cestovatele, kteří hledají autentické alpské zážitky. Výhodná poloha hotelu v blízkosti lyžařských vleků zajišťuje snadný přístup na sjezdovky a umožňuje hostům plynulý přechod "od otevřeného krbu na sjezdovky". Rodinný hotel se zaměřuje na skutečnou pohostinnost a neformální, svěží atmosféru a vítá hosty, kteří si chtějí dopřát tradiční alpský životní styl a uvolněné hýčkání, což vytváří dokonalou prázdninovou atmosféru. Lázeňské a fitness centrum o rozloze 800 m2 se saunami, krytým bazénem a masážemi na míru nabízí útočiště pro relaxaci a omlazení po dni stráveném na lyžích nebo na túrách. Zahrada živlů s organickou úpravou rybníků a živým venkovním prostorem navíc poskytuje hostům klidné prostředí, kde se mohou ponořit do přírody a najít vnitřní klid, což z hotelu Kornock činí výjimečnou destinaci pro nezapomenutelnou zimní dovolenou.

Výhody

 • Vkusně zařízený hotel se vzdušnými interiéry a pohodovou atmosférou
 • 50 m od lanovky Kornockbahn, hned u běžecké stopy
 • Wellness o rozloze 800 m2 s vnitřním bazénem a saunovou zónou
 • Oblíbený aprés-ski bar K-Stadl
 • Vinný sklípek včetně degustací
 • Program Pisten Butler

Wellness

Wellness o rozloze 800 m2 disponuje vnitřním bazénem, parní lázní, infračervenou kabinou, Kneippovými lázněmi, bylinnou saunou a soft saunou. Je zde na výběr z masáží a léčebných procedur. Pro aktivní hosty je zde posilovna s vybavením jak na posilování, tak na kardio. Pro doplnění energie jsou zde ořechy, ovoce a čerstvé džusy.

Gastronomie

V ceně pobytu je zahrnuta polopenze - snídaně formou bufetových stolů, večer výběr z menu o 5 chodech, po-pá odpolední svačinka. Restaurace K-Alm nabízí luxusní gastronomické zážitky s kulinářskými specialitami jako je fondue, sushi, husí játra a žebra. V zimní sezóně se zde organizují společenské večery. K-Stadl je oblíbeným aprés-ski barem, který se nachází mimo hotel. Konají se zde tematické párty a můžete si zde zatancovat se známými DJ.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj „Standard“ (18 m2): dvoulůžko, koupelna se sprchou nebo vanou/WC, satelitní TV, telefon.
Dvoulůžkový pokoj „Panorama“ a „Panorama Pine Stone“ (28 m2): dvoulůžko, obývací část, koupelna se sprchou nebo vanou/WC, satelitní TV, telefon, terasa. Možnost propojených pokojů.
Rodinný pokoj „Panorama Pine Stone“ (35 m2): dvoulůžko, dětský pokoj s jednolůžkem, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, satelitní TV, telefon.
Apartmá „Stone Pine“, „Junior“ (35 m2) a „Tower“ (60 m2): dvoulůžko, obývací část, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, balkon.

Cena zahrnuje

 • Polopenze
 • Vstup do 800m2 wellness s vnitřním bazénem a saunovou zónou
 • Sleva na skipasy 8 % (uplatníte u lanovky)
 • Pisten-Butler program (platí pro lyžařské středisko)
 • Parkoviště, Wi-Fi

Cena nezahrnuje

 • Obligatorní taxu 3,50 eur/osoba/noc (turistická taxa 1,00 eur/osoba/noc + ubytovací taxa 2,50 eur/osoba/noc)
 • Příplatek za malého psa 14 eur/noc, za velkého 18 eur/noc
 • Příplatek za podzemní parkování pro auta 14 eur/den, pro motorky 7 eur/den

Cenové informace

Kvůli dynamickým cenám resortu jsou ceny pouze orientační. Pro aktuální ceny nás kontaktujte.

Příplatek za dvoulůžkový pokoj "Standard" užívaný jednou osobou 18 EUR/noc
Příplatek za dvoulůžkový pokoj "Premium" užívaný jednou osobou 25 EUR/noc
Příplatek za rodinný pokoj užívaný 3 osobami

Další ubytování v okolí Hotel Kornock