Falkensteiner Club Funimation Katschberg Čtyřhvězdičkový hotel4 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Stát:
Rakousko
Resort:
Katschberg
Město:
Katschberg
Vzdálenost z Prahy:
497 km
Vzdálenost z Brna:
432 km
Nejbližší sjezdovka:
do 200 m od ski areálu

Elegantní hotel patřící k luxusní síti Falkensteiner hotelů se nachází na okraji městečka Katschberg na vyvýšeném místě u lyžařské sjezdovky Katschberg - Aineck.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • poloha přímo u lyžařských sjezdovek
 • ideální pro rodiny s dětmi - dětský svět Falky Land o rozloze 1 000 m2
 • nádherné wellness a Acquapura SPA o rozloze 2 000 m2
 • vodní svět pro děti a dětské SPA
 • stravování formou plné penze

Nevýhody

 • vyšší cena odpovídající kvalitě poskytovaných služeb

Termíny a ceny

Vybavení

Luxusně zařízený moderní hotel, který má k dispozici 185 pokojů a luxusních suite. Hotel se může pochlubit krytou lezeckou stěnou, fitness centrem, rozsáhlým wellness centrem s bazény, saunami a kosmetickými procedurami.  Děti se zabaví v dětském světě Falky-Land, zaručujeme Vám, že se jim odtud nebude chtít odcházet.
Praktické: Lyžárna, výtah, prodej skipasů na recepci, recepce otevřená 24 hodin denně, parkoviště. Domácí zvířata nejsou povolena.

Aktivity

Stolní tenis, restaurace, billiard, hotelový bar, internetový koutek - WIFI (za poplatek), klub, disco v pondělí a ve čtvrtek.

Wellness

Bohatá wellness oáza s vnitřním i venkovním bazénem, panoramatická vířivka, finská sauna, vodní postele, turecká sauna, parní lázeň, tepidárium, solárium, možnost objednání masáží, kosmetické služby, fitness. Dětský bazének a skluzavka.

Stravování

Plná penze (v ceně nabídky): Uvítací nápoj, snídaně formou bohatých bufetových stolů s čerstvým pečivem, oběd jako občerstvení pro lyžaře formou bufetu (snacky), večeře - tématické bufety s předkrmem a nápoji (pivo, stolní víno, nealkoholické nápoje), 1x týdně gala večeře.

Pro děti

Je připraven dětský svět Falky-Land rozkládající se na ploše 1000 m2. Je možné využít hlídání dětí, dětské hřiště, divadlo, dětskou jídelnu. Starší děti jistě potěší prostory, určené pro míčové hry jako je fotbal, stolní tenis a jiné. Dětem je dále k dispozici Falky Acqua World s dětským bazénkem, brouzdalištěm a skluzavkou, Adventure World vybavené nesčetným množstvím prolézaček, Family World vybaven stolním tenisem, kulečníkem a stolním fotbalem a Movie World určen pro sledování filmů a pohádek. Pro pohodlí a bezpečnost nejmenších dětí byl zřízen Baby World. V případě potřeby je také k dispozici ohřívač lahví, dětská vanička, dětský telefon a kočárek (na recepci za vratnou zálohu).

Cena nezahrnuje

 • místní pobytová taxa 2,50 EUR/osoba nad 17 let/noc
 • příplatek za jednolůžkový pokoj 30 EUR/noc
 • silvestrovský poplatek 80 EUR/osoba starší 15 let

Cena zahrnuje

 • ubytování s plnou penzí
 • přístup do wellness
 • venkovní parkování
 • lyžárnu
 • internetové připojení

Vybavení pokojů

Dvoulůžkový pokoj Comfort: 19 m2, pro 2 osoby, koupelna se sprchovým koutem/WC, fén, satelitní TV, telefon, pokojový sejf, balkon nebo terasa.
Rodinný pokoj Comfort: 27 m2, pro 2 dospělé osoby a 2 děti, oddělené ložnice, koupelna se sprchovým koutem/WC, fén, satelitní TV, telefon, pokojový sejf, balkon nebo terasa.
Rodinný pokoj Superior: 27 m2, pro 2 dospělé osoby a 2 děti, koupelna se sprchovým koutem/WC, fén, satelitní TV, telefon, rádio, pokojový sejf, balkon, oddělené ložnice.
Rodinná suite Comfort: 32 m2, pro 2 dospělé osoby a 2 děti, oddělené ložnice, obývací pokoj, koupelna se sprchovým koutem/WC, fén, satelitní TV, telefon, rádio, pokojový sejf, balkon nebo terasa.
Rodinná suite Superior: 38 m2, pro 2 dospělé osoby a 2 děti, oddělené ložnice, obývací pokoj, koupelna se sprchovým koutem/WC, fén, satelitní TV, telefon, rádio, pokojový sejf, balkon nebo terasa.

Videa

Další ubytování v okolí Falkensteiner Club Funimation Katschberg

 • Apartmány Speckalm Čtyřhvězdičkový hotel4

  Apartmány Speckalm Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  ski-in/ski-out
  Délka sjezdovek:
  70 km
  Výška sněhu nahoře:
  120 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 2 223 Kč
  Zobrazit ceny
 • Landhotel Stofflerwirt Tříhvězdičkový hotel3

  Landhotel Stofflerwirt Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 5 km od ski areálu
  Délka sjezdovek:
  144 km
  Výška sněhu nahoře:
  110 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 1 841 Kč
  Zobrazit ceny