Falkensteiner Club Funimation Katschberg Čtyřhvězdičkový hotel4 Zimní Alpy

Stát:
Rakousko
Resort:
Katschberg
Město:
Katschberg
Vlastnosti
Vzdálenost z Prahy:
497 km
Vzdálenost z Brna:
432 km
Nejbližší sjezdovka:
do 100 m

Toužíte po aktivní rodinné dovolené? Pak je hotel Falkensteiner Club Funimation skvělou volbou! Potěší vás úchvatná horská krajina regionu Katschberg i praktické vybavení a služby, které vám ve všech směrech zpříjemní pobyt. Na přilehlém bezplatném parkovišti pohodlně zaparkujete i prostornější rodinné auto. V bezprostřední blízkosti hotelu na vás čeká rozlehlé lyžařské středisko Katschberg-Aineck a sportovní vyžití nebudete postrádat ani v hotelu, kde si kromě moderního fitness centra jistě vyzkoušíte bazény s vířivkami či krytou lezeckou stěnu. Vaše děti zde najdou hotový ráj: mimo jiné i velkolepé centrum Falky Land a možnost profesionální péče pro děti ve věku 3-12 let. Exkluzivní wellnes centrum nabídne vašim unaveným svalům relaxaci a jako příjemnou tečku dne si jistě vychutnáte vyhlášené večerní bufety, posezení na terase a výhled na pohádkově krásné hory.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • Poloha přímo u lyžařských sjezdovek
 • Ideální pro rodiny s dětmi - dětský svět Falky Land o rozloze 1.000
 • Nádherné wellness a Acquapura SPA o rozloze 2.000
 • Vodní svět pro děti a dětské SPA
 • Stravování formou plné penze

Nevýhody

 • Vyšší cena odpovídající kvalitě poskytovaných služeb

Wellness

Bohatá wellness oáza s vnitřním i venkovním bazénem, panoramatická vířivka, finská sauna, vodní postele, turecká sauna, parní lázeň, tepidárium, solárium, možnost objednání masáží, kosmetické služby, fitness. Dětský bazének a skluzavka.

Gastronomie

Plná penze (v ceně nabídky): Uvítací nápoj, snídaně formou bohatých bufetových stolů s čerstvým pečivem, oběd jako občerstvení pro lyžaře formou bufetu (snacky), večeře - tématické bufety s předkrmem a nápoji (pivo, stolní víno, nealkoholické nápoje), 1x týdně gala večeře.

Pro děti

Je připraven dětský svět Falky Land rozkládající se na ploše 1.000 . Je možné využít hlídání dětí, dětské hřiště, divadlo, dětskou jídelnu. Starší děti jistě potěší prostory, určené pro míčové hry jako je fotbal, stolní tenis a jiné. Dětem je dále k dispozici Falky Acqua World s dětským bazénkem, brouzdalištěm a skluzavkou, Adventure World vybavené nesčetným množstvím prolézaček, Family World vybaven stolním tenisem, kulečníkem a stolním fotbalem a Movie World určen pro sledování filmů a pohádek. Pro pohodlí a bezpečnost nejmenších dětí byl zřízen Baby World. V případě potřeby je také k dispozici ohřívač lahví, dětská vanička, dětský telefon a kočárek (na recepci za vratnou zálohu).

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj "Comfort": (19 ) pro 2 osoby, koupelna se sprchovým koutem/WC, fén, satelitní TV, telefon, pokojový sejf, balkon nebo terasa.
Rodinný pokoj "Comfort": (27 ) pro 2 dospělé osoby a 2 děti, oddělené ložnice, koupelna se sprchovým koutem/WC, fén, satelitní TV, telefon, pokojový sejf, balkon nebo terasa.
Rodinný pokoj "Superior": (27 ), pro 2 dospělé osoby a 2 děti, koupelna se sprchovým koutem/WC, fén, satelitní TV, telefon, rádio, pokojový sejf, balkon, oddělené ložnice.
Rodinná suite "Comfort": (32 ) pro 2 dospělé osoby a 2 děti, oddělené ložnice, obývací pokoj, koupelna se sprchovým koutem/WC, fén, satelitní TV, telefon, rádio, pokojový sejf, balkon nebo terasa.
Rodinná suite "Superior": (38 ) pro 2 dospělé osoby a 2 děti, oddělené ložnice, obývací pokoj, koupelna se sprchovým koutem/WC, fén, satelitní TV, telefon, rádio, pokojový sejf, balkon nebo terasa.

Termíny a ceny

Cena zahrnuje

 • Ubytování s plnou penzí
 • Přístup do wellness
 • Venkovní parkování
 • Lyžárnu
 • Internetové připojení

Cena nezahrnuje

 • Místní pobytová taxa 2,60 EUR/osoba nad 17 let/noc
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj 30 EUR/noc
 • Silvestrovský poplatek 80 EUR/osoba starší 15 let

Vybavení hotelu

Stolní tenis, restaurace, billiard, hotelový bar, internetový koutek - WIFI (za poplatek), klub, disco v pondělí a ve čtvrtek.

Videa

Další ubytování v okolí Falkensteiner Club Funimation Katschberg

 • Hotel Römerhof Čtyřhvězdičkový hotel superrior4.5

  Hotel Römerhof Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 290 m
  Délka sjezdovek:
  100 km
  Výška sněhu nahoře:
  150 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  na dotaz
  Zobrazit ceny
 • Hotel Prägant Čtyřhvězdičkový hotel4

  Hotel Prägant Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 150 m
  Délka sjezdovek:
  103 km
  Výška sněhu nahoře:
  125 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 2 283 Kč
  Zobrazit ceny