Falkensteiner Club Funimation Katschberg Čtyřhvězdičkový hotel4 Zimní Alpy

Stát:
Rakousko
Resort:
Katschberg
Město:
Katschberg
Vlastnosti
Vzdálenost z Prahy:
497 km
Vzdálenost z Brna:
432 km
Nejbližší sjezdovka:
do 50 m

Toužíte po aktivní rodinné dovolené? Pak je hotel Falkensteiner Club Funimation skvělou volbou! Potěší vás úchvatná horská krajina regionu Katschberg i praktické vybavení a služby, které vám ve všech směrech zpříjemní pobyt. Na přilehlém bezplatném parkovišti pohodlně zaparkujete i prostornější rodinné auto. V bezprostřední blízkosti hotelu na vás čeká rozlehlé lyžařské středisko Katschberg-Aineck a sportovní vyžití nebudete postrádat ani v hotelu, kde si kromě moderního fitness centra jistě vyzkoušíte bazény s vířivkami či krytou lezeckou stěnu. Vaše děti zde najdou hotový ráj: mimo jiné i velkolepé centrum Falky Land a možnost profesionální péče pro děti ve věku 3-12 let. Exkluzivní wellnes centrum nabídne vašim unaveným svalům relaxaci a jako příjemnou tečku dne si jistě vychutnáte vyhlášené večerní bufety, posezení na terase a výhled na pohádkově krásné hory.

Výhody

 • Poloha přímo u lyžařských sjezdovek
 • Ideální pro rodiny s dětmi - dětský svět Falky Land o rozloze 1.000
 • Nádherné wellness a Acquapura SPA o rozloze 2.000
 • Vodní svět pro děti a dětské SPA
 • Stravování formou plné penze

Nevýhody

 • Vyšší cena odpovídající kvalitě poskytovaných služeb

Wellness

Bohatá wellness oáza s vnitřním i venkovním bazénem, panoramatická vířivka, finská sauna, vodní postele, turecká sauna, parní lázeň, tepidárium, solárium, možnost objednání masáží, kosmetické služby, fitness. Dětský bazének a skluzavka.

Gastronomie

Plná penze (v ceně nabídky): Uvítací nápoj, snídaně formou bohatých bufetových stolů s čerstvým pečivem, oběd jako občerstvení pro lyžaře formou bufetu (snacky), večeře - tématické bufety s předkrmem a nápoji (pivo, stolní víno, nealkoholické nápoje), 1x týdně gala večeře.

Pro děti

Je připraven dětský svět Falky Land rozkládající se na ploše 1.000 . Je možné využít hlídání dětí, dětské hřiště, divadlo, dětskou jídelnu. Starší děti jistě potěší prostory, určené pro míčové hry jako je fotbal, stolní tenis a jiné. Dětem je dále k dispozici Falky Acqua World s dětským bazénkem, brouzdalištěm a skluzavkou, Adventure World vybavené nesčetným množstvím prolézaček, Family World vybaven stolním tenisem, kulečníkem a stolním fotbalem a Movie World určen pro sledování filmů a pohádek. Pro pohodlí a bezpečnost nejmenších dětí byl zřízen Baby World. V případě potřeby je také k dispozici ohřívač lahví, dětská vanička, dětský telefon a kočárek (na recepci za vratnou zálohu).

Pokoje

Všechny pokoje disponují sprchou / WC, rádiem, satelitní TV, telefonem, trezorem a Wi-Fi. Většina pokojů má balkon nebo terasu.

Dvoulůžkový pokoj "Comfort": (19 ) pro 2 osoby, koupelna se sprchovým koutem / WC, fén, satelitní TV, telefon, trezor, balkon nebo terasa.
Rodinný pokoj "Comfort": (27 ) pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 14 let, oddělené ložnice, patrová postel pro děti, koupelna se sprchovým koutem / WC, fén, satelitní TV, telefon, trezor, balkon nebo terasa.
Rodinný pokoj "Superior": (27 ), pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 14 let, oddělené ložnice s patrovou postelí nebo rozkládací pohovkou pro děti, koupelna se sprchovým koutem / WC, fén, satelitní TV, telefon, trezor, balkon.
Rodinný pokoj "Deluxe": (40 ), pro 2 dospělé osoby a 3 děti do 17 let, dvoupatrový apartmán s ložnicí a obývacím pokojem s rozkládací pohovkou, v horním patře pokoj se dvěma oddělenými postelemi, koupelna se sprchovým koutem / WC, fén, 2x satelitní TV, telefon, trezor, balkon.
Rodinná suite "Comfort": (32 ) pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 14 let, oddělené ložnice s patrovou postelí pro děti, obývací pokoj, koupelna se sprchovým koutem / WC, vana, fén, 2x satelitní TV, telefon, trezor, balkon nebo terasa.
Rodinná suite "Superior": (38 ) pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 17 let, oddělené ložnice s patrovou postelí, obývací pokoj, koupelna se sprchovým koutem / WC, vana, fén, 2x satelitní TV, telefon, trezor, balkon.

U dvoulůžkového pokoje a rodinných pokojů "Comfort" a "Superior" nelze přidat dětskou postýlku při naplnění kapacity pokoje.

Cena zahrnuje

 • Ubytování s all inclusive
 • Přístup do wellness
 • Venkovní parkování
 • Lyžárnu
 • Dětský svět Falky Kinderland a profesionální hlídání dětí
 • Internetové připojení

Cena nezahrnuje

 • Místní pobytová taxa 2,70 EUR/osoba nad 17 let/noc

Cenové informace

Early booking bonus při rezervaci do 30.09.2023
Příplatek za jednolůžkový pokoj 35 EUR/noc
Silvestrovský poplatek 99 EUR/osoba starší 15 let

Minimální počet nocí:
3 noci - 10.12. - 24.12.2023, 02.03. - 22.03.2024
4 noci - 02.01. - 06.01.2024
5 nocí - 23.03. - 31.03.2024
6 nocí - 07.01. - 13.01.2024
7 nocí - 07.12. - 09.12.2023, 25.12. - 01.01.2024, 14.01. - 01.03.2024

Vybavení hotelu

Stolní tenis, restaurace, billiard, hotelový bar, internetový koutek - WIFI (za poplatek), klub, disco v pondělí a ve čtvrtek.

Videa

Další ubytování v okolí Falkensteiner Club Funimation Katschberg