Hotel Salzburgerhof Zauchensee Čtyřhvězdičkový hotel superrior4.5 Zimní Alpy

Stát:
Rakousko
Resort:
Salzburger Sportwelt Amadé
Město:
Altenmarkt
Vlastnosti
Vzdálenost z Prahy:
438 km
Vzdálenost z Brna:
451 km
Nejbližší sjezdovka:
do 150 m

Zima i léto v Zauchensee je nádherné! Jen si to představte - impozantní alpské vrcholky, třpytivé jezero Zauchensee, no zkrátka skutečná příroda. Hotel Salzburgerhof se nachází v 1.350 m n. m. kde turistická či lyžařská dovolená jistě stojí za to. Díky jedinečné poloze hotelu se dostanete zkrátka všude - k vleku je to pouhých 150 m a do centra co by kamenem dohodil.  

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • hotel přímo na sjezdovce, 150 m od vleku
 • vhodný pro rodinné dovolené (dětský klub s programem)
 • luxusní 4* hotel ve městě Altenmarkt
 • relaxační panoramatické wellness v nejvyšším patře budovy
 • v restauraci Vás pohostí zkušený personál s vedením české manažerky

Nevýhody

 • vyšší ceny na úkor naprosté kvality

Wellness

Po náročném dni lyžování či pěších túr Vás jistě potěší relaxace v luxusním wellness s výhledem na hory. Sky SPA nabízí uvolňující masáže, různé relaxační koupele, alpskou saunu, infra saunu, vířivku, bazén a spoustu dalšího. 
Jako doplnění můžete využít také lázeňský salonek s bufetem a čajovým a vitamínovým barem nebo můžete zrelaxovat i Vaši mysl v odpočinkové čítárně nebo relaxační místnosti na panoramatických lehátkách.
Vřele doporučujeme vyzkoušet párovou masáž či lázeň pro dva pro navození dokonalé romantické chvíle.

Gastronomie

Hotel Salzburgerhof se snaží připravovat delikátní pokrmy z regionálních a lokálních zdrojů. Rakouské speciality proto zde neváhejte ochutnat. Jistě Vás potěší česky mluvící manažerka restaurace, která Vás vřele v restauraci uvítá.

Pro děti

Děti si mohou zabavit s připraveným programem pro děti. Barevný ráj se vybízí k dovádění dle jejich libosti. Mohou si zde hrát na rytíře, stavět z lega, vyzkoušet horolezeckou stěnu, jezdit na skluzavce, vyzkoušet deskové hry nebo si nechat pomalovat obličej či si hrát s místním šaškem. Dokonce nechybí ani dětské kino.
Pro starší děti je zde koutek s digitálními hrami s konzolemi či stolní fotbálek

Pokoje

Nádherné vkusně zařízené pokoje s výhledem na hory Vám jistě zatají dech. Pokoje disponují masivní dřevěnou postelí, balkonem, televizí a prostornou koupelnou.

Termíny a ceny

Cena zahrnuje

 • ubytování
 • polopenzi
 • parkování
 • Wi-Fi

Cena nezahrnuje

Místní pobytová taxa max 2 EUR/osobu od 15 let/de

Vybavení hotelu

 • restaurace, privátní wellness, dětský klub s programem, nádherné pokoje a apartmány, relaxační lounge, lounge místnost s krbem, vinný bar s posezením

Další ubytování v okolí Hotel Salzburgerhof Zauchensee