Hotel Prägant Čtyřhvězdičkový hotel4 Zimní Alpy

Stát:
Rakousko
Resort:
Bad Kleinkirchheim
Město:
Bad Kleinkirchheim
Vlastnosti
Vzdálenost z Prahy:
505 km
Vzdálenost z Brna:
450 km
Nejbližší sjezdovka:
do 150 m

Hotel se nachází na slunečné straně městečka Bad Kleinkirchheim, jen 150 m od lanovky Kaiserburgbahn a termálních lázních Römerbad. Centrum obce s obchody jsou v dosahu 200 m. Zastávka skibusu vzdálena 80 m od hotelu, skibus je zdarma pro držitele platného skipasu.

Výhody

 • V těsné blízkosti lanovky i termálních lázní
 • Hotelové wellness s vnitřním bazénem
 • Nádherně tematicky vybavené pokoje s citem pro detail
 • Rodinně vedený hotel se srdečnou atmosférou
 • Ideální pro klidnou a romantickou dovolenou bez dětí
 • Ve vybraných termínech ubytování včetně skipasu

Nevýhody

 • Hotel není příliš zaměřen na pobyty s dětmi

Wellness

Vyhřívaný vnitřní bazén (10x5 m), Kneippovy vaničky, turecká parní lázeň, finská sauna, infračervená sauna, relaxační místnost s čajovým barem a ovocnými šťávami, solárium (za příplatek), masáže (za příplatek), kosmetika (za příplatek). Wellness centrum je otevřeno od 7:00 do 20:00 hodin, vstup dětí je povolen, avšak pouze v doprovodu rodičů.

Gastronomie

Rozšířená polopenze (v ceně nabídky), snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu, večeře jsou servírovány formou 4chodového menu, doplněné o salátový bufet. V odpledních hodinách (14:00-16:00) je pro hosty připravena menší svačinka ve formě sladkých koláčů. Hotel nabízí vegetariánskou, bezlepkovou a dietní stravu. Jednou týdně se koná speciální tematická večeře (bufetové stoly, místní i mezinárodní speciality) a koktejlový večer s majiteli.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj "Classic" (21.24 m2): pro 2 osoby, dvoulůžko, koupelna se sprchou/WC, fén, župan, telefon, kabelová TV, minibar, trezor, balkon. Pokoj má jižní nebo východní orientaci.
Pokoj "Classic" (24 m2): pro 2 osoby, dvoulůžko, koupelna se sprchou/WC, fén, župan, kabelová TV, telefon, minibar, trezor, balkon. Pokoj má jižní nebo jihovýchodní orientaci.
Dvoulůžkový pokoj "Sonnenstudio Classic" (25-29 m2): pro 2 osoby, dvoulůžko, koupelna se sprchou/WC, fén, župan, telefon, kabelová TV, minibar, trezor, francouzský balkon nebo terasa. Pokoj má jižní nebo jihovýchodní orientaci.
Dvoulůžkový pokoj "Erde" (32 m2): pro 2 osoby, dvoulůžko, koupelna s vanou, WC, fén, župan, kabelová TV, hi-fi, trezor, minibar, zimní zahrada. Pokoj má jižní orientaci.
Dvoulůžkový pokoj "Venus" nebo "Mond" (39 m2): pro 2 osoby, dvoulůžko, koupelna se sprchou a vanou, WC, fén, župan, kabelová TV, hi-fi, trezor, minibar, zimní zahrada. Pokoj má jižní orientaci.
Dvoulůžkový pokoj "Sonne" (40-50 m2): pro 2 osoby, dvoulůžko, obývací část, koupelna s vanou a sprchou, WC a bidet, župan, fén, kabelová TV, hi-fi, trezor, minibar, zimní zahrada. Pokoj má jižní nebo jihovýchodní orientaci.
Pokoj "Living Round" (24-30 m2): pro 2 dospělé a 1 dítě, dvoulůžko a přistýlka pro dítě, koupelna se sprchou/WC, fén, župan, kabelová TV, telefon, minibar, trezor, balkon. Pokoj má jižní orientaci.
Pokoj "Komfort" (30 m2): pro 2 dospělé a 1 dítě, dvoulůžko a přistýlka pro dítě, koupelna se sprchou, WC, fén, župan, kabelová TV, telefon, minibar, trezor, balkon. Pokoj má jižní nebo jihovýchodní orientaci.
Dvoulůžkový pokoj "Sonnenstudio Komfort" (32 m2): pro 2 dospělé a 1 dítě, dvoulůžko a přistýlka pro dítě, koupelna s vanou, WC, fén, župan, kabelová TV, telefon, minibar, trezor, francouzský balkon nebo terasa. Pokoj má jižní nebo jihovýchodní orientaci.
Junior Suite "Classic" (37 m2): pro 2 dospělé a 2 děti nebo pro 3 dospělé,  1x dvoulůžková ložnice, oddělený obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, koupelna se sprchou/WC, fén, župan, minibar, 2x kabelová TV, trezor, balkon. Pokoj má jižní nebo východní orientaci.
Junior Suite "Sonnenstudio" (42 m2): pro 2 dospělé a 2 děti nebo pro 3 dospělé, 1x dvoulůžková ložnice, oddělený obývací pokoj s rozkládací pohovkou, koupelna se sprchou/WC, fén, župan, minibar, 2x kabelová TV, trezor, balkon. Pokoj má jižní nebo východní orientaci.

Cena zahrnuje

 • Ubytování s rozšířenou polopenzí
 • Přístup do wellness zóny a bazénu
 • Lyžárnu
 • Venkovní parkoviště

Cena nezahrnuje

 • Místní pobytovou taxu 2,97 EUR/osoba starší 16 let/noc
 • Příplatek za pobyt s domácím mazlíčkem 14 EUR/ noc

Cenové informace

Slevy pro děti na vyžádání.

Vybavení hotelu

Hotelová restaurace a bar, vinotéka, společenská místnost.

Další ubytování v okolí Hotel Prägant