Hotel Prägant Čtyřhvězdičkový hotel4 Zimní Alpy

Stát:
Rakousko
Resort:
Bad Kleinkirchheim
Město:
Bad Kleinkirchheim
Vlastnosti
Vzdálenost z Prahy:
505 km
Vzdálenost z Brna:
450 km
Nejbližší sjezdovka:
do 150 m

Toužíte-li po intimní dovolené ve dvou a nebo zimních prázdninách se skupinkou věrných přátel, zavítejte do nevelkého hotelu Prägant. Najdete jej v lázeňském městečku Bad Kleinkirchheim, které je ceněné kombinací špičkových lázní s jedním z největších lyžařských středisek Korutan. Hotel se nachází 150 metrů od lanovky Kaiserburgbahn a přibližně tatáž vzdálenost vás dělí od termálních lázních Römerbad i centra městečka. Jedinečné kouzlo dodává hotelu kombinace tradiční a přírodní, až „magické“ architektury bez ostrých hran, s oblouky, mozaikou a skrytými výklenky, které čekají jenom na to, až je objevíte. Při vychutnávání regionální kuchyně se potěšíte výhledem na horu Kaiserburg. A pak už na vás čeká více než 100 km sjezdových tratí a na 800 sněhových děl, garantujících spolu s nadmořskou výškou 2 000 metrů bílou pokrývku až do začátku dubna.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • V těsné blízkosti lanovky i termálních lázní
 • ZCELA NOVÉ hotelové wellness s vnitřním i vnějším bazénem
 • Nádherně tematicky vybavené pokoje s citem pro detail
 • Rodinně vedený hotel se srdečnou atmosférou
 • Ideální pro klidnou a romantickou dovolenou bez dětí
 • Ve vybraných termínech ubytování včetně skipasu
 • ADULTS ONLY v termínech: 01.11.-17.12.2023, 08.01.-02.02.2024, 26.02.-22.03.2024

Nevýhody

 • Hotel není příliš zaměřen na pobyty s dětmi

Wellness

V roce 2023 se hotel může pochlubit novým Butterfly SPA. Nově je zde celoročně přístupný vyhřívaný venkovní bazén (40 m2, 29-31 °C), finská panorama sauna, parní lázeň, BIO sauna (55 °C, vyšší vlhkost), 1 relaxační místnost s panoramatickým výhledem a 2 relaxační místnosti u vnitřního bazénu.
Jinak zde stále najdete vyhřívaný vnitřní bazén (10 x 5 m, 29-31 °C), infračervenou saunu, bar s čaji, nápoji a svačinkami, masáže (za příplatek) a kosmetiku (za příplatek). Wellness centrum je otevřeno od 7:00 do 20:00 hodin, vstup dětí je povolen, avšak pouze v doprovodu rodičů.

Gastronomie

Rozšířená polopenze (v ceně nabídky), snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu, večeře jsou servírovány formou 4chodového menu, doplněné o salátový bufet. V odpledních hodinách (14:00-16:00) je pro hosty připravena menší svačinka ve formě sladkých koláčů. Hotel nabízí vegetariánskou, bezlepkovou a dietní stravu. Jednou týdně se koná speciální tematická večeře (bufetové stoly, místní i mezinárodní speciality) a koktejlový večer s majiteli.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj "Classic" (21.24 m2): pro 2 osoby, dvoulůžko, koupelna se sprchou/WC, fén, župan, telefon, kabelová TV, minibar, trezor, balkon. Pokoj má jižní nebo východní orientaci.
Pokoj "Classic" (24 m2): pro 2 osoby, dvoulůžko, koupelna se sprchou/WC, fén, župan, kabelová TV, telefon, minibar, trezor, balkon. Pokoj má jižní nebo jihovýchodní orientaci.
Dvoulůžkový pokoj "Sonnenstudio Classic" (25-29 m2): pro 2 osoby, dvoulůžko, koupelna se sprchou/WC, fén, župan, telefon, kabelová TV, minibar, trezor, francouzský balkon nebo terasa. Pokoj má jižní nebo jihovýchodní orientaci.
Dvoulůžkový pokoj "Erde" (32 m2): pro 2 osoby, dvoulůžko, koupelna s vanou, WC, fén, župan, kabelová TV, hi-fi, trezor, minibar, zimní zahrada. Pokoj má jižní orientaci.
Dvoulůžkový pokoj "Venus" nebo "Mond" (39 m2): pro 2 osoby, dvoulůžko, koupelna se sprchou a vanou, WC, fén, župan, kabelová TV, hi-fi, trezor, minibar, zimní zahrada. Pokoj má jižní orientaci.
Dvoulůžkový pokoj "Sonne" (40-50 m2): pro 2 osoby, dvoulůžko, obývací část, koupelna s vanou a sprchou, WC a bidet, župan, fén, kabelová TV, hi-fi, trezor, minibar, zimní zahrada. Pokoj má jižní nebo jihovýchodní orientaci.
Pokoj "Living Round" (24-30 m2): pro 2 dospělé a 1 dítě, dvoulůžko a přistýlka pro dítě, koupelna se sprchou/WC, fén, župan, kabelová TV, telefon, minibar, trezor, balkon. Pokoj má jižní orientaci.
Pokoj "Komfort" (30 m2): pro 2 dospělé a 1 dítě, dvoulůžko a přistýlka pro dítě, koupelna se sprchou, WC, fén, župan, kabelová TV, telefon, minibar, trezor, balkon. Pokoj má jižní nebo jihovýchodní orientaci.
Dvoulůžkový pokoj "Sonnenstudio Komfort" (32 m2): pro 2 dospělé a 1 dítě, dvoulůžko a přistýlka pro dítě, koupelna s vanou, WC, fén, župan, kabelová TV, telefon, minibar, trezor, francouzský balkon nebo terasa. Pokoj má jižní nebo jihovýchodní orientaci.
Junior Suite "Classic" (37 m2): pro 2 dospělé a 2 děti nebo pro 3 dospělé,  1x dvoulůžková ložnice, oddělený obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, koupelna se sprchou/WC, fén, župan, minibar, 2x kabelová TV, trezor, balkon. Pokoj má jižní nebo východní orientaci.
Junior Suite "Sonnenstudio" (42 m2): pro 2 dospělé a 2 děti nebo pro 3 dospělé, 1x dvoulůžková ložnice, oddělený obývací pokoj s rozkládací pohovkou, koupelna se sprchou/WC, fén, župan, minibar, 2x kabelová TV, trezor, balkon. Pokoj má jižní nebo východní orientaci.

Termíny a ceny

Cena zahrnuje

 • Ubytování s rozšířenou polopenzí
 • Přístup do wellness zóny a bazénu
 • Lyžárnu
 • Venkovní parkoviště

Cena nezahrnuje

 • Místní pobytovou taxu 3,70 EUR/osoba od 17 let/noc
 • Příplatek za pobyt s domácím mazlíčkem 14 EUR/noc bez potravy

Cenové informace

Slevy pro děti na vyžádání.

Vybavení hotelu

Hotelová restaurace a bar, vinotéka, společenská místnost.

Další ubytování v okolí Hotel Prägant