TRIFORÊT alpin.resort Čtyřhvězdičkový hotel4 Zimní Alpy

Stát:
Rakousko
Resort:
Hinterstoder, Wurzeralm
Vlastnosti
Vzdálenost z Prahy:
335 km
Vzdálenost z Brna:
351 km
Nejbližší sjezdovka:
do 290 m

TRIFORÊT alpin.resort je exkluzivní čtyřhvězdičkový butikový hotel v nadmořské výšce 1410 m n. m. v oblíbeném lyžařském středisku Hinterstoder. Rezort nabízí stylově zařízené pokoje s dokonalým nábytkem a úchvatným výhledem na okolní horskou krajinu a nabízí hostům pohodlí a soukromí domova v kombinaci s vynikajícím vybavením. Rozsáhlé lázně TRIFORÊT alpin.spa nabízejí fitness, wellness a saunový svět včetně nekonečného bazénu s panoramatickým výhledem na sjezdovku, hýčkající procedury a rozsáhlý sportovní a aktivní program. Resort nabízí také gastronomické zážitky na vysoké úrovni díky restauraci s vnitřním i venkovním posezením.

Výhody

 • Nový butikový hotel
 • Skvělá lokalita, zázemí i vybavení
 • Wellness o rozloze 1000 m2
 • Zaručené soukromí a pocit svobody

Nevýhody

 • Největší chalety pro 6 osob
 • Chalety nejsou propojeny s hotelem podzemním koridorem

Wellness

Wellness zóna o rozloze 1000 m2 je otevřená od 7:00 do 22:00 – venkovní infinity bazén (32 °C), saunová zóna, parní lázně. Procedury jsou dostupné od 10:00 - 19:00. Posilovna je otevřená 24 hodin denně.

Gastronomie

Hutterer alpin.restaurant je otevřená každý den od 7:30 do 22:00 (kuchyně do 21:30). Snídaně se podává od 7:30 - 10:00, oběd od 11:30 - 14:30, odpolední svačina od 14:30 - 18:00 a večeře od 18:00 - 22:00. V hotelovém lobby se nachází alpin.bar s výběrem klasických i inovativních koktejlů a také nabízí něco k zakousnutí.

Pokoje

Apartmán „Warscheneck“ (31-34 m2): pro 2 osoby, pokoj s dvoulůžkem, obývacím prostorem a plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem/WC, ručníky a osušky, TV, kávovar s čerstvě namletou kávou, čajový koutek, trezor, fén.
Apartmán „Kleiner Priel“ (40-41 m2): pro 2 osoby a 1 dítě, ložnice s dvoulůžkem, obývací pokoj s pohovkou a plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem/WC, ručníky a osušky, TV, kávovar s čerstvě namletou kávou, čajový koutek, trezor, fén, terasa nebo balkón.
Apartmán „Almkogel“ (43-45 m2): pro 2 osoby, ložnice s dvoulůžkem, obývací pokoj s pohovkou a plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem, WC, ručníky a osušky, TV, kávovar s čerstvě namletou kávou, čajový koutek, trezor, fén, balkón. Výhled na hory.
Apartmán „Schafkogel“ (44-52 m2): pro 4 osoby, ložnice s dvoulůžkem, dětský pokoj s patrovou postelí, obývací pokoj s pohovkou a plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem, WC, ručníky a osušky, TV, kávovar s čerstvě namletou kávou, čajový koutek, trezor, fén, terasa nebo balkón. Výhled na hory.
Apartmán „Schrocken“ (64 m2): pro 6 osob, ložnice s dvoulůžkem, dětský pokoj se dvěma patrovými postelemi, obývací pokoj s pohovkou a plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem, WC, ručníky a osušky, TV, kávovar s čerstvě namletou kávou, čajový koutek, trezor, fén, terasa nebo balkón. Výhled na hory.
Apartmán „Hösskogel“ (96-109 m2): pro 6 osob, 3 ložnice s dvoulůžkem, obývací pokoj s pohovkou a plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem, WC, koupelna se sprchovým koutem/WC, ručníky a osušky, TV, kávovar s čerstvě namletou kávou, čajový koutek, trezor, fén, terasa nebo balkón. Výhled na hory a hotel.
Penthouse „Großer Priel“ (115 m2): pro 4 osoby, 2 ložnice s dvoulůžkem (jedna s vanou), obývací pokoj s pohovkou, krbem na vodík a plně vybaveným kuchyňským koutem, 2 koupelny se sprchovým koutem, 2x WC, ručníky a osušky, TV, kávovar s čerstvě namletou kávou, čajový koutek, trezor, fén, sauna, vinný sklípek, terasa nebo balkón. Výhled na hory.

Chalet „petit“ (57 m2): pro 2 osoby a 1 dítě, ložnice s dvoulůžkem, obývací pokoj s pohovkou, krbem na vodík a plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem/WC, ručníky a osušky, TV, kávovar s čerstvě namletou kávou, čajový koutek, trezor, fén, sauna, vyhřívání lyžařských bot, terasa. Výhled na hory.
Chalet „plus“ (121 m2): pro 4 osoby, ložnice s dvoulůžkem, pokoj se 2 jednolůžky, obývací pokoj s pohovkou, krbem na vodík a plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem/WC, oddělené WC, ručníky a osušky, TV, kávovar s čerstvě namletou kávou, čajový koutek, trezor, fén, sauna, vyhřívání lyžařských bot, vinný sklípek, terasa. Výhled na hory.
Chalet „grande“ (136 m2): pro 6 osob, dvě ložnice s dvoulůžkem, obývací pokoj s pohovkou, krbem na vodík a plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelna se sprchovým koutem/WC, koupelna se sprchovým koutem a saunou, oddělené WC, ručníky a osušky, TV, kávovar s čerstvě namletou kávou, čajový koutek, trezor, fén, sauna, vyhřívání lyžařských bot, terasa. Výhled na hory.

Cena zahrnuje

 • Snídaně v Hutterer alpin.restaurant nebo s donáškou do apartmánu/chaletu
 • Welcome drink
 • 1x láhev vody z horského pramene
 • Ručníky a osušky
 • Zapůjčení županu, pantoflí a koupelové tašky
 • Parkování 100 m od hlavní budovy

Cena nezahrnuje

 • Příplatek za psa 25 EUR/noc
 • Příplatek za garáž 20 EUR/noc

Cenové informace

Kvůli dynamickým cenám resortu jsou ceny pouze orientační. Pro aktuální ceny nás kontaktujte.

Další ubytování v okolí TRIFORÊT alpin.resort