SKI - und GOLFRESORT Hotel Riml****S Čtyřhvězdičkový hotel superrior4.5 Zimní Alpy

Stát:
Rakousko
Resort:
Ötztal - Sölden
Vlastnosti
Vzdálenost z Prahy:
594 km
Vzdálenost z Brna:
712 km
Nejbližší sjezdovka:
ski-in/ski-out

Opravdu luxusní 4hvězdičkový hotel nacházející se v nadmořské výšce 2 200 metrů s úchvatným výhledem na hory kolem údolí Ötztal. No nezní to báječně? Lyžařské středisko Ötztal patří k nejoblíbenějším zimním regionům Tyrolska. Ötztal představuje jeden z nejrozsáhlejších a také nejvýše položených lyžařských regionů celého Rakouska. Pro přehlednost můžeme oblast Ötztal rozdělit do několika lyžařských středisek, které dohromady lyžařům nabízí přes 300 km upravených sjezdových tratí všech obtížností.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • Luxusní 4hvězdičkový hotel
 • Ski-in - Ski-out
 • V nadmořské výšce 2.200 m
 • Špičková hotelová restaurace
 • Wellness centrum o rozloze 1.800 m2 

Nevýhody

 • Pouze pro děti od 14 let

Wellness

Nádherné prostorné wellness centrum o rozloze 1800 m2 vám dává možnost kombinovat lyžařskou dovolenou s wellness a rekreací. Dopřejte si masáž nebo si zaplavte v bazénu a pak si dejte drink v hotelovém baru.

V prostoru Sky Relax v hotelu Riml mohou hosté v klidu zpomalit. Užijte si chvíle ve venkovní vířivce, dopřejte si zdřímnutí v některé z relaxačních místností, zdravě se vypotte v sauně nebo uvolněte svaly při masáži. Jaké požehnání - po dni na sjezdovkách. Můžete očekávat wellness nabídky jako nebeskou saunu, panoramatickou finskou saunu (90°) nebo středněteplotní saunu (70°-80°C), prostorné relaxační prostory a solnou relaxační místnost, masážní místnosti a osvěžující ledovou fontánu.

Gastronomie

Hotelová kuchyně vás bude hýčkat kreativními pokrmy od rána do večera: od bohaté snídaně formou bufetu přes lahodné pochoutky odpoledne až po večerní menu, vaše mlsné jazýčky budou potěšeny, zatímco si budete užívat výhled na tyrolské hory. Hotel nabízí možnost snídaní, 3/4 penze.

Pokoje

V pohodlných a vkusně zařízených apartmánech a pokojích hotelu Riml je snadné relaxovat. Soukromí a exkluzivita jsou v této exponované lokalitě vysoko nad Ötztalem doma. Luxus se zde snoubí s moderním alpským stylem. Máte zde dostatek prostoru k rozsáhlému odpočinku. Pokoje i společné prostory jsou stylově zařízené a navržené tak, aby splňovaly nejvyšší úroveň komfortu.

Termíny a ceny

Cena zahrnuje

 • 3/4 penze
 • vstup do wellness
 • parkování
 • Wi-Fi

Cena nezahrnuje

 • Místní pobytovou taxu

Vybavení hotelu

Ski & Wellnessresort Hotel Riml nabízí aktivity pro všechny, ať už je to lyžování, golf, wellness nebo kosmetické procedury. Můžete se těšit na jedno z nejkrásnějších a technicky nejmodernějších krytých golfových hřišť na světě a na špičkovou kuchyni v restauraci. Hotel vyzařuje tradiční domácí atmosféru, doplněnou pozornými službami a personálem.

Další ubytování v okolí SKI - und GOLFRESORT Hotel Riml****S

 • Hotel La Perla Pětihvězdičkový hotel5

  Hotel La Perla Zimní Alpy
  DOLOMITY SPRING DAYS
  Vzdálenost sjezdovky:
  ski-in/ski-out
  Délka sjezdovek:
  650 km
  Výška sněhu nahoře:
  45 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 6 060 Kč
  Zobrazit ceny
 • Berghotel Zirm Čtyřhvězdičkový hotel4

  Berghotel Zirm Zimní Alpy
  DOLOMITY SPRING DAYS
  Vzdálenost sjezdovky:
  ski-in/ski-out
  Délka sjezdovek:
  119 km
  Výška sněhu nahoře:
  80 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 4 559 Kč
  Zobrazit ceny