SKI - und GOLFRESORT Hotel Riml****S Čtyřhvězdičkový hotel superrior4.5 Zimní Alpy

Stát:
Rakousko
Resort:
Ötztal - Sölden
Město:
Obergurgl/Hochgurgl
Vlastnosti
Vzdálenost z Prahy:
594 km
Vzdálenost z Brna:
712 km
Nejbližší sjezdovka:
ski-in/ski-out

Opravdu luxusní 4hvězdičkový hotel nacházející se v nadmořské výšce 2 200 metrů s úchvatným výhledem na hory kolem údolí Ötztal. No nezní to báječně? Lyžařské středisko Ötztal patří k nejoblíbenějším zimním regionům Tyrolska. Ötztal představuje jeden z nejrozsáhlejších a také nejvýše položených lyžařských regionů celého Rakouska. Pro přehlednost můžeme oblast Ötztal rozdělit do několika lyžařských středisek, které dohromady lyžařům nabízí přes 300 km upravených sjezdových tratí všech obtížností.

Výhody

 • Luxusní 4hvězdičkový hotel
 • Ski-in - Ski-out
 • V nadmořské výšce 2.200 m
 • Špičková hotelová restaurace
 • Wellness centrum o rozloze 1.800 m2 

Nevýhody

 • Pouze pro děti od 14 let

Wellness

Nádherné prostorné wellness centrum o rozloze 1800 m2 vám dává možnost kombinovat lyžařskou dovolenou s wellness a rekreací. Dopřejte si masáž nebo si zaplavte v bazénu a pak si dejte drink v hotelovém baru.

V prostoru Sky Relax v hotelu Riml mohou hosté v klidu zpomalit. Užijte si chvíle ve venkovní vířivce, dopřejte si zdřímnutí v některé z relaxačních místností, zdravě se vypotte v sauně nebo uvolněte svaly při masáži. Jaké požehnání - po dni na sjezdovkách. Můžete očekávat wellness nabídky jako nebeskou saunu, panoramatickou finskou saunu (90°) nebo středněteplotní saunu (70°-80°C), prostorné relaxační prostory a solnou relaxační místnost, masážní místnosti a osvěžující ledovou fontánu.

Gastronomie

Hotelová kuchyně vás bude hýčkat kreativními pokrmy od rána do večera: od bohaté snídaně formou bufetu přes lahodné pochoutky odpoledne až po večerní menu, vaše mlsné jazýčky budou potěšeny, zatímco si budete užívat výhled na tyrolské hory. Hotel nabízí možnost snídaní, 3/4 penze.

Pokoje

V pohodlných a vkusně zařízených apartmánech a pokojích hotelu Riml je snadné relaxovat. Soukromí a exkluzivita jsou v této exponované lokalitě vysoko nad Ötztalem doma. Luxus se zde snoubí s moderním alpským stylem. Máte zde dostatek prostoru k rozsáhlému odpočinku. Pokoje i společné prostory jsou stylově zařízené a navržené tak, aby splňovaly nejvyšší úroveň komfortu.

Cena zahrnuje

 • 3/4 penze
 • vstup do wellness
 • parkování
 • Wi-Fi

Cena nezahrnuje

 • Místní pobytovou taxu 4 EUR / osoba nad 15 let / noc

Vybavení hotelu

Ski & Wellnessresort Hotel Riml nabízí aktivity pro všechny, ať už je to lyžování, golf, wellness nebo kosmetické procedury. Můžete se těšit na jedno z nejkrásnějších a technicky nejmodernějších krytých golfových hřišť na světě a na špičkovou kuchyni v restauraci. Hotel vyzařuje tradiční domácí atmosféru, doplněnou pozornými službami a personálem.

Další ubytování v okolí SKI - und GOLFRESORT Hotel Riml****S

 • Vaya Hotel Kühtai Čtyřhvězdičkový hotel4

  Vaya Hotel Kühtai Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  ski-in/ski-out
  Délka sjezdovek:
  39 km
  Výška sněhu nahoře:
  150 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  na dotaz
  Zobrazit ceny