Natur Resort Rissbacher Čtyřhvězdičkový hotel4 Zimní Alpy

Stát:
Rakousko
Resort:
Zillertal
Vlastnosti
Vzdálenost z Prahy:
525 km
Vzdálenost z Brna:
595 km
Nejbližší sjezdovka:
do 1,5 km

Natur Resort Rissbacher je uveleben v přírodním prostředí, díky čemuž se mohou hosté seznámit s přírodou a místní kulturou. Resort nabízí rozmanité možnosti ubytování a to včetně bohatých snídaní formou bufetu, vynikající kuchyně a úchvatných bazénů s výhledem na okolní Alpy a prvotřídních lázní. Děti budou zajisté nadšené z herny, hřiště a možnosti jít na procházku s Alpakami.

Výhody

- Kompletně zrekonstruovaný hotel
- Moderní hotel přímo naproti farmě s lamami
- Zastávka skibusu hned u hotelu
- Výborný poměr cena/kvalita

Nevýhody

- U hlavní silnice
- Domácí zvířata nejsou povolena

Wellness

Resort nabízí hostům Sky-SPA, s masážemi a léčebnými procedurami. Dále zde hosté najdou střešní bazén s 360° výhledem na hory, vyhřívaný bazén v zahradě, finskou saunu, saunu bio panorama, bylinnou parní lázeň a relaxační zóny. Také se zde nachází venkovní a vnitřní posilovna s vybavením od TechnoGym. Některé prostory jsou přístupné osobám nad 16 let.

Gastronomie

V ceně nabídky je snídaně formou bohatého bufetu s mnoha domácími produkty. Za pěkného počasí se snídaně podává venku. Za příplatek je možné mít i ¾ penzi, která navíc obsahuje odpolední svačinu a 5chodové večerní menu. Resort si zakládá na používání lokálních surovin. Maso berou z vlastní farmy, zeleninu z vlastní zahrady, ovoce z vlastních sadů a mléko, vejce a sýry odebírají od místních dodavatelů v Zillertalu.

Pro děti

Pro děti je zde jak herna, tak i venkovní hřiště. Zajisté budou nadšené z Alpak, se kterými mohou jít na procházku.

Pokoje

Double Room Main House (28-34 m2): pro 1-2 osoby, pokoj s dvoulůžkem a obývacím prostorem, koupelna se sprchovým koutem/WC, balkon.
Comfort Room Main House (38-50 m2): pro 2-3 osoby, pokoj s dvoulůžkem a obývacím prostorem, stůl se židlemi, koupelna se sprchovým koutem/WC, balkon.
Family Room Main House (42-46 m2): pro 2-4 osoby, ložnice s dvoulůžkem, pokoj se dvěma jednolůžky, koupelna se sprchovým koutem/WC, balkon.
Pine Room Stammhaus (50 m2): pro 2-4 osoby, pokoj s dvoulůžkem a obývacím prostorem, koupelna se sprchovým koutem/WC, balkon.
Juniorsuite Vitallodge (40 m2): pro 2-3 osoby, pokoj s dvoulůžkem a obývacím prostorem, koupelna se sprchovým koutem, WC, klimatizace, balkon.
Juniorsuite I Vitallodge (40 m2): pro 2-4 osoby, pokoj s dvoulůžkem a obývacím prostorem, koupelna se sprchovým koutem, WC, klimatizace, balkon.
Pine Suite Vital Lodge (40 m2): pro 2-3 osoby, pokoj s dvoulůžkem a obývacím prostorem, koupelna s vanou, WC, klimatizace, balkon.
Swiss Pine Suite Country House (40 m2): pro 2-3 osoby, oddělená ložnice s dvoulůžkem a obývací pokoj, koupelna se sprchovým koutem, WC, klimatizace, balkon nebo terasa.
Family Suite (40 m2): pro 2-4 osoby, oddělená ložnice s dvoulůžkem a obývací pokoj, kuchyňka, koupelna se sprchovým koutem, WC, klimatizace, balkon nebo terasa.

Cena zahrnuje

- Snídaně
- Využití wellness zóny
- Aktiv-program pro hotelové hosty
- 1x parkovací místo/pokoj
- Wi-Fi

Cena nezahrnuje

- Místní turistická taxa 1,50 eur / osoba od 16 let / noc

Cenové informace

Kvůli dynamickým cenám resortu jsou ceny pouze orientační. Pro aktuální ceny nás kontaktujte.

V létě je při zažádání v určitých pokojích povolen pobyt s jedním psem za 35 eur/noc. Příplatek za úklid je 80 eur. V jinou dobu není pobyt s mazlíčky povolen.

Další ubytování v okolí Natur Resort Rissbacher