Hotel Kolfuschgerhof Čtyřhvězdičkový hotel superrior4.5 Zimní Alpy

Stát:
Itálie
Resort:
Alta Badia
Vlastnosti
Vzdálenost z Prahy:
680 km
Vzdálenost z Brna:
740 km
Nejbližší sjezdovka:
do 200 m

Hotel Kolfuschgerhor se svou polohou v srdci Dolomit v blízkosti sjezdovek je ideálním místem pro lyžaře. Po dni stráveném lyžováním si odpočiňte v hotelovém wellness centru. Poté si vychutnejte výbornou večeři v hotelové restauraci. Dovolenou si zde zajisté užijou i děti a to nejen na svahu, ale i v hotelu samotném, kde na ně čeká herna s širokým výběrem her. Nechte se rozmazlovat v tomto nádherném horském hotelu se špičkovými službami, které udělají Vaši dovolenou nezapomenutelnou!

Výhody

 • Výborná poloha v blízkosti sjezdovky
 • Špičkové služby
 • Zrekonstruované wellness centrum

Nevýhody

 • Vyšší cena, která ale vypovídá o kvalitě

Wellness

Hotelové wellness nabízí 5 různých saun, vnitřní bazén, vnější infinity bazén, turecké lázně, místnost s vodní postelí, posilovnu.

Gastronomie

Lze si vybrat z ubytování se snídaní nebo polopenzí - snídaně je podávána formou bufetu, k večeři je menu o 5 chodech. Každý den je jiné menu a to z místní nebo italské kuchyně. Je zde i vinný sklep s širokým výběrem regionálních i mezinárodních vín. Po dni lyžování si odpočiňte v lounge baru Bistrot, kde kromě nápojů mají i ladinské a jihotyrolské pokrmy, vybrané sýry a uzeniny.

Pro děti

Děti zde mají možnost využít lyžařskou školu, baby parky a školky. Samozřejmostí jsou sjezdovky vyhrazené pro sáňkování a hrací plochy pro děti. V hotelové zahradě se nachází dětské hřiště. V samotném hotelu je herna s kulečníkem, stolním fotbálkem, stolním tenisem, deskovými hrami a možností sledovat filmy. V restaurací připraví speciální dětská menu a poskytnou dětské židličky, postýlky, knížky a na vyžádání i hlídání.

Pokoje

 

Dvoulůžkový pokoj „Classic Senior“ a „Classic Superior“ (25-27 m2): pro 2 osoby, dvoulůžko, koupelna se sprchou nebo vanou, satelitní TV, minibar, trezor, fén, telefon, župan, trepky, Wi-Fi. Některé pokoje s balkonem.
Dvoulůžkový pokoj „Executive“ (35 m2): pro 2-4 osoby, dvoulůžko, koupelna se sprchou nebo vanou, satelitní TV, minibar, trezor, fén, telefon, župan, trepky, Wi-Fi.
Apartmá „Prestige Sella“ (32-37 m2), „Prestige Boé“ (40-45 m2), „Prestige Mezdí“ (48-50 m2): pro 2-4 osoby, dvoulůžko, koupelna se sprchou nebo vanou, satelitní TV, minibar, trezor, fén, telefon, župan, trepky, zděná topná tělesa, dveře oddělující jednotlivé prostory (nebo uspořádání otevřeného prostoru) obývací pokoj nebo závěsná skříň, balkon, Wi-Fi. Některé pokoje se rozprostírají na 2 patrech.
Apartmá „Deluxe“ (64 m2): pro 2-4 osoby, dvoulůžko, oddělená obývací část, 3 koupelny s vanou a wellness sprchou, satelitní TV, kávovar, minibar, trezor, fén, telefon, župan, trepky, jacuzzi na balkoně, sauna, Wi-Fi.
Apartmá „Penthouse“ (100 m2): pro 2-5 osob, dvoulůžko, obývací část a ložnice + odpočinková místnost, 3 koupelny s vanou a sprchou, satelitní TV, kávovar, minibar, trezor, fén, telefon, župan, trepky, jacuzzi na balkoně, sauna, Wi-Fi.
Apartmá „Tower“ (52 m2): pro 2-3 osoby, 2 podlaží, na dolním podlaží se nachází ložnice, koupelna s wellness sprchou a vanou, na horním podlaží se nachází finská sauna, obývací pokoj, krb, balkon. Dále satelitní TV, kávovar, minibar, trezor, fén, telefon, župan, trepky, Wi-Fi.
Junior Suite (45 m2): pro 2-4 osoby, dvoulůžko, obývací část, 3 koupelny s vanou a wellness sprchou, satelitní TV, kávovar, minibar, trezor, fén, telefon, župan, trepky, jacuzzi na balkoně, sauna, Wi-Fi.
Jednolůžkový pokoj „Single Charme“ (19 m2): pro 1 osobu, dvoulůžko, koupelna se sprchou, satelitní TV, minibar, trezor, fén, telefon, župan, trepky, Wi-Fi.

 

Cena zahrnuje

 • Polopenze
 • Kyvadlová doprava na nejbližší sjezdovku od 8:30 do 17:00
 • Saunová chata Panoramic Event s vlastní relaxační místností (Kolfuschgerhof)
 • Denní saunové procedury (Kolfuschgerhof)
 • Saunový svět: vířivka, vitarium, solná lázeň, ledová jeskyně, různé druhy saun, relaxační místnosti s krbem a uklidňující hudbou (Kolfuschgerhof)
 • Saunová zóna s vířivkou, finskou saunou a parní lázní (Chalet Rönn)
 • Posilovna s vybavením "Techno-Gym" (Kolfuschgerhof)
 • Okouzlující zahrada s rozlohou přes 1000 m2
 • Vyhřívaný venkovní infinity bazén (12 x 5 m) (Kolfuschgerhof)
 • Vyhřívaný vnitřní bazén (14 x 7 m) s relaxační místností a krbem (Kolfuschgerhof)
 • Parkování, Wi-Fi

Cena nezahrnuje

 • Příplatek za garáž 20 eur/den
 • Příplatek za domácího mazlíčka (jen malá jsou povolena) 35-45 eur/den v závislosti na velikosti.

Další ubytování v okolí Hotel Kolfuschgerhof