Bergwelt Grindelwald, Alpine Design Resort Čtyřhvězdičkový hotel superrior4.5 Zimní Alpy

Vzdálenost z Prahy:
824 km
Vzdálenost z Brna:
1028 km
Nejbližší sjezdovka:
do 200 m

Bergwelt Grindelwald je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají luxusní alpský pobyt. Resort nabízí řadu zimních aktivit jako sáňkování a lyžování v ikonické oblasti Jungfrau, ale je také ideálním místem pro procházky pěšími stezkami. Hosté zde mohou relaxovat  v hotelovém Fire & Ice Spa, kde mohou využít parní lázně, venkovní vířivky a bazény se zasněženými horami jako kulisou. Pokoje, apartmá a rezidence jsou navrženy s pocitem vzdušného prostoru, příjemnými látkami a drobnými detaily odrážející venkovní panoramata. Bergwelt Grindelwald je součástí Small Luxury Hotels of the World, které svým hostům nabízejí jedinečné a nezapomenutelné zážitky.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

  • V klidné části Grindelwaldu, s krásným výhledem
  • Jen 200 m k lyžařskému středisu First (45 km sjezdovek), 500 m středisko Kleine Scheidegg (cca 100 km sjezdovek)
  • 800 m2 wellness s vnitřním i venkovním bazénem a saunovou zónou (5 druhů saun), fitness

Nevýhody

  • Vysoký poplatek za pobyt s domácím mazlíčkem

Wellness

Hotel disponuje Fire & Ice Spa o rozloze 800 m2, které je přístupné od 16 let. Součástí wellness zóny je vnitřní vyhřívaný bazén Séracs, venkovní vyhřívaná jacuzzi Ogiven, posilovna Uphill Only, komplex saun (parní lázeň, solná sauna, ohnivá sauna, senná sauna, sanárium, vyhřívaná koupel nohou a ledová fontána) a 2 jednolůžkové a 1 dvoulůžkovou místnost na procedury. Vnitřní bazén je přístupný dětem v době od 10:00 do 12:00.

Gastronomie

V ceně nabídky je snídaně podávána formou bohatého bufetu v restauraci BG’s Grill. V této restauraci je také možné si zajít na večeři. Servírují zde alpské jídlo z místních surovin, ke kterému si můžete vybrat z široké nabídky vín. V lobby baru si odpočiňte u šálku kávy nebo čaje. Nebo si poseďte s doutníkem v kuřáckém salonku The Other Club. Víno, koktejly nebo něco silnějšího Vám nabídnou v The Seven Spirits Baru.

Pokoje

Všech 90 pokojů a apartmá společně s residencí jsou vybaveny prvky ze švýcarského dřeva a jedinečným nábytkem. Pohodlí zajistí dvoulůžkové postele o velikosti 200 x 200 cm. Pokoje také disponují balkonem, sprchou, samostatným WC, chytrou televizí, klimatizací, mezinárodními, švýcarskými i USB zásuvkami, minibarem, kávou a čajem. V pokojích je i možné připojit se na vysokorychlostní Wi-Fi.

Dvoulůžkový pokoj „Essential“ (23-26 m2): pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, koupelna se sprchovým koutem, WC, chytrá TV, rádio, telefon, minibar, kávovar, trezor, klimatizace, balkón.
Dvoulůžkový pokoj „Cosy“ s výhledem na Eiger (23 m2): pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, obývací prostor, koupelna se sprchovým koutem, WC, chytrá TV, rádio, telefon, minibar, kávovar, trezor, klimatizace, balkón.
Dvoulůžkový pokoj „Luxury“ (26-28 m2): pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, obývací prostor, koupelna se sprchovým koutem, WC, chytrá TV, rádio, telefon, minibar, kávovar, trezor, klimatizace, balkón.
Dvoulůžkový pokoj „Luxury“ s výhledem na Eiger (27 m2): pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, obývací prostor, koupelna se sprchovým koutem, WC, chytrá TV, rádio, telefon, minibar, kávovar, trezor, klimatizace, balkón.
Dvoulůžkový pokoj „Corner“ s výhledem na Eiger (28-31 m2): pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, obývací prostor, koupelna se sprchovým koutem, WC, chytrá TV, rádio, telefon, minibar, kávovar, trezor, klimatizace, balkón.

Luxury Junior Suite (33 m2):
pro 4 osoby, pokoj s manželskou postelí, obývací prostor, pohovka, koupelna se sprchovým koutem, WC, chytrá TV, rádio, telefon, minibar, kávovar, krb, trezor, klimatizace, balkón.
SPA Junior Suite (45 m2): pro 4 osoby, pokoj s manželskou postelí, obývací prostor, pohovka, koupelna se sprchovým koutem, WC, chytrá TV, rádio, telefon, minibar, kávovar, krb, trezor, klimatizace, balkón.
Roof Suite (40-43 m2): pro 4 osoby, pokoj s manželskou postelí, obývací prostor, pohovka, koupelna se sprchovým koutem, WC, chytrá TV, rádio, telefon, minibar, kávovar, krb, trezor, klimatizace, balkón.
Dvouložnicové apartmá (57 m2): pro 4 osoby, 2 pokoje s manželskou postelí, obývací prostor, kuchyňský kout s lednicí, sporákem, mikrovlnnou troubou a elektrickou konvicí, koupelna se sprchovým koutem, 2x WC, sušička prádla, chytrá TV, rádio, telefon, minibar, kávovar, krb, trezor, klimatizace, balkón.
Tříložnicové apartmá (82 m2): pro 6 osob, 2 pokoje s manželskou postelí, šatna, obývací prostor, kuchyňský kout s lednicí, sporákem, mikrovlnnou troubou a elektrickou konvicí, koupelna se sprchovým koutem, 2x WC, sušička prádla, chytrá TV, rádio, telefon, minibar, kávovar, krb, trezor, klimatizace, balkón.

Residence (132 m2):
pro 4-6 osob, 3 pokoje s manželskou postelí, šatna, velký obývací pokoj s pohovkou a krbem, plně vybavený kuchyňský kout, jídelní stůl, koupelna se sprchovým koutem/WC, koupelna s vanou/WC, sušička prádla, chytrá TV, rádio, telefon, minibar, kávovar, trezor, klimatizace, balkón.

Termíny a ceny

Cena zahrnuje

- Snídaně formou bohatého bufetu
- Vstup do Fire & Ice SPA
- Wi-Fi

Cena nezahrnuje

- Místní pobytová taxa
- Příplatek za psa 35 CHF/noc
- Parkování u hotelu 28 CHF/noc

Cenové informace

Kvůli dynamickým cenám resortu jsou ceny pouze orientační. Pro aktuální ceny nás kontaktujte.

Další ubytování v okolí Bergwelt Grindelwald, Alpine Design Resort