Hotel Lefay Resort & Spa Dolomiti Pětihvězdičkový hotel5 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Vzdálenost z Prahy:
770 km
Vzdálenost z Brna:
850 km
Nejbližší sjezdovka:
do 700 m

Okouzlující hotel Lefay se nachází v klidné lokalitě městečka Pinzolo. Nejbližší lanovka Pra Rodont leží 700 metrů od hotelu a dostanete se k ní pohodlně pomocí hotelové shuttlu. Hotel vás nadchne vytříbeným designem a nejvyšší kvalitou. Je tím pravým místem pro náročné návštěvníky.

Výhody

  • prostorné wellness o rozloze 5000m2
  • vhodné pro náročné hosty
  • nejvyšší kvalita vybavení

Nevýhody

  • není dovolen pobyt s domácími mazlíčky
  • chybí vyžití pro děti

Vybavení

Motto hotelu Lefay zní „Nechte se rádi překvapovat“ a odráží se na každém vašem kroku. V tomto hotelu se budete cítit jako v pohádce, v které bude vyslyšeno každé vaše přání. Nádherná scenerie Dolomit se promítá do elegantního a stylového vybavení hotelu. Kvalita a vytříbený design jsou samozřejmostí. Můžete se těšit na všudypřítomný nejlepší materiál, vůni masivního dřeva doplněného kvalitním kamenným obložením a přírodními látkami. Design tohoto hotelu je promyšlená do posledního detailu. Stejně tak jako místní wellness, v kterém naleznete ten pravý odpočinek. Po relaxaci vašeho těla si můžete pochutnat na skleničce dobrého koktailu v Louge baru nebo si užít výhled na okolí u poslechu praskajícího ohně v Sky lounge.
Praktické:
k lanovkám vás pohodlně dopraví hotelový shuttle.

Aktivity

Restaurace, Louge bar, Sky lounge.

Wellness

Nechte odpočinout vaši mysl i tělo a ponořte se do nekonečné relaxace v hotelovém wellness o neuvěřitelné rozloze 5000m2. Své tělo svěřte profesionálním maserům, kteří o vás budou pečovat s láskou a za pomocí nejkvalitnějších kosmetických produktů. Krytý bazén odrážející venkovní pahorky hor, doplňuje venkovní vyhřívaný bazén, který vás nadchne v zimních mrazivých dnech, kdy je okolní příroda pod pokrývkou sněhu. Ve vířivce prohřejete končetiny, a pokud vám to nebude stačit, můžete navštívit hned několik saun, např. finskou, aromatickou nebo dámskou saunu. Na závěr můžete nechat prostor pro odpočinek vaši mysli v pohodlné relaxační místnosti.

Vybavení pokojů

Všechny pokoje a apartmány mají v základní výbavě balkón/terasu, samostatnou toaletu s bidetem, koupelnu s dvěma umyvadly, župany, fén, šatnu, minibar, pohodlné posezení, telefon, wifi připojení, plochou TV, trezor, elektronický krb, přenosný bluetooth reproduktor, Illy kávovar a čaje, dvakrát denně úklid.
Junior Apartmá (57m2):pro 2 osoby, volně stojící vana.
Spa Apartmá (100m2): pro 2 osoby, soukromá vířivka a bio sauna, minibar s s výběrem nealkoholických nápojů a malých pokrmů zdarma.
Rodinné Apartmá (92m2): pro 4 osoby, dvě samostatné ložnice, dvě koupelny.
Residence (98m2): pro 6 osob, tři samostatné ložnice, vířivka, kuchyně, obývací pokoj, dvě koupelny, panoramatický skleněný sprchový kout s chromoterapií.

Stravování

Ubytování se snídaní. V gourmet restauraci se můžete těšit na snídaně formou bohatého bufetu plného nejlepších lokálních bio potravin. Zde kuchaři nehrají jen na dobrou chuť, ale také na kvalitní a zdravou stravu, která je prospěšná pro vaše tělo. Za příplatek si můžete pochutnat na vynikající večeři à la carte. Znalci dobrého vína jistě ocení velký výběr nejkvalitnějších světových vín v místním Lounge baru.

Cena zahrnuje

  • pobyt se snídaní
  • vstup do wellness
  • wifi připojení, parkování

Cena nezahrnuje

  • místní pobytovou taxu € 2,00/noc
  • příplatek za polopenzi, plnou penzi

Další ubytování v okolí Hotel Lefay Resort & Spa Dolomiti