Alpenroyal Grand Hotel Pětihvězdičkový hotel5 Zimní Alpy

Stát:
Itálie
Resort:
Val Gardena / Gröden
Město:
Wolkenstein/Selva Gardena
Vlastnosti
Vzdálenost z Prahy:
660 km
Vzdálenost z Brna:
723 km
Nejbližší sjezdovka:
do 1,2 km
Skibus:
do 200 m

Grand Hotel Alpenroyal se nachází v městečku Selva - v srdci lyžařské oblasti Sella Ronda. Město nabízí kilometry sjezdovek, a co víc, spoustu zábavy v podobě bruslení, sáňkování, výšlapů se sněžnicemi atp. Hotel se nachází 1,2 kilometrů od lyžařského vleku Nives, kam vás zaveze hotelová kyvadlová doprava, která je pro vás k dispozici po celý den a je rezervována pouze pro hosty hotelu. Vše potřebné včetně supermarketu je v bezprostřední blízkosti hotelu.

Výhody

 • bohaté wellness centrum
 • gurmánská kuchyně
 • skvělé zázemí pro rodiny s dětmi
 • domácí mazlíčci povoleni

Nevýhody

 • vzdálenost ke sjezdovce

Wellness

Vodní svět o rozloze 2.200 m2 s venkovním bazénem o teplotě 33 stupňů, venkovní jezero se svěží alpskou vodou, vnitřní bazén o teplotě 30 stupňů, venkovní jacuzzi s výhledem na Dolomity, vnitřní jacuzzi o teplotě 36 stupňů.
Sauna svět s aroma solnou parní lázní, bylinnou parní lázní, Hay saunou, bylinnou saunou, finská sauna, rodinná sauna, Kneippovy vaničky, VIP sprchy, relaxační zóna s krbem, soukromá sauna, ledová fontána a solarium. Hotel disponuje nejmodernějším fitness centrem.

Gastronomie

Polopenze (v cene nabídky): snídaně jsou podávány od 7:30-11:00 hod. formou bufetu, večeře jsou servírovány od 19:30-21.30 hod. a la carte. Možnost připlatit si také obědy.

Pro děti

Miniklub otevřený po celý den. Od 18:00-22:00 pomoc asistenta při hlídání v dětském koutku (od 3 let). Hlídání dětí za příplatek.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj (26 m2): pokoj s dvoulůžkovou postelí, vlastní koupelnou se sprchovým koutem a balkónem. Pokoj nadále disponuje satelitní televizí, telefonem, minibarem, vysoušečem vlasů, make-up zrcadlem, wellness košem (župan, pantofle), trezorem.
Dvoulůžkový pokoj "Deluxe" (30-34 m2): podkrovní pokoj s dvoulůžkovou postelí, obývacím pokojem a vlastní koupelnou s vanou či sprchovým koutem. Pokoj dále disponuje satelitní televizí, telefonem, minibarem, vysoušečem vlasů, make-up zrcadlem, wellness košem (župan, pantofle), trezorem.
Pokoj "Juniorsuite" pro 2-4 osoby (50 m2): pokoj s dvoulůžkovou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, vlastní koupelna se sprchovým koutem, vanou a oddělenou toaletou. Pokoj má vlastní balkón s výhledem na Dolomity. Pokoj nadále disponuje satelitní televizí, telefonem, minibarem, vysoušečem vlasů, make-up zrcadlem, wellness košem (župan, pantofle), trezorem.
Pokoj "Juniorsuite Deluxe" pro 2-4 osoby (48-50 m2): pokoj s dvoulůžkovou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, vlastní koupelna se sprchovým koutem, vanou a oddělenou toaletou. Pokoj má vlastní balkón s výhledem na Dolomity. Pokoj nadále disponuje satelitní televizí, telefonem, minibarem, vysoušečem vlasů, make-up zrcadlem, wellness košem (župan, pantofle), trezorem.
Pokoj "Alpenroyal Suite" pro 2-4 osoby (50 m2): pokoj s dvoulůžkovou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, vlastní koupelna se sprchovým koutem, vanou a oddělenou toaletou. Pokoj má vlastní balkón s výhledem na Dolomity. Pokoj nadále disponuje satelitní televizí, telefonem, minibarem, vysoušečem vlasů, make-up zrcadlem, wellness košem (župan, pantofle), trezorem.
Pokoj "VIP Suite" pro 2 osoby (55 m2): pokoj s dvoulůžkovou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, vlastní koupelna s vířivkou, parním sprchovým koutem a oddělenou toaletou. Pokoj má vlastní balkón s výhledem na Dolomity. Pokoj nadále disponuje satelitní televizí, telefonem, minibarem, vysoušečem vlasů, make-up zrcadlem, wellness košem (župan, pantofle), trezorem.
Jednolůžkový pokoj (20 m2): jednolůžkový pokoj s královskou postelí, vlastní koupelnou se sprchovým koutem či vanou a balkónem. Pokoj nadále disponuje satelitní televizí, telefonem, minibarem, vysoušečem vlasů, make-up zrcadlem, wellness košem (župan, pantofle), trezorem.
Jednolůžkový pokoj "Deluxe" (50 m2): pokoj s dvoulůžkovou postelí, obývacím pokojem a vlastní koupelnou s vířivou vanou a odděleným parním sprchovým koutem s toaletou. Pokoj má vlastní balkón či terasu s výhledem na Dolomity. Pokoj nadále disponuje satelitní televizí, telefonem, minibarem, vysoušečem vlasů, make-up zrcadlem, wellness košem (župan, pantofle), trezorem.

Cena zahrnuje

 • ubytování s polopenzí
 • Wi-Fi připojení
 • podzemní parkování
 • vyhřívaná lyžárna
 • wellness centrum
 • dětský miniklub
 • kyvadlová doprava

Cena nezahrnuje

 • místní turistická taxa 2,50 EUR/osoba starší 14 let/den
 • příplatek za plnou penzi
 • příplatek za hlídání dětí
 • kosmetické služby za příplatek

Cenové informace

Akce SuperPremiére: bydlíte 4 noci a platíte pouze 3 noci v termínu 4.12. - 19.12.2020.
Akce SuperSun:
bydlíte 7 nocí a platíte pouze 6 nocí v termínu 20.3. - 4.4.2021.

Vybavení hotelu

Gurmánská restaurace s michelinskou hvězdou (otevřeno na večeře), Grill restaurace (otevřena pouze v létě), restaurace La Mont (otevřeno na obědy) restaurace Le Stuben (otevřeno na snídaně). Hotel má i vlastní bar a vinný sklep.

Videa

Další ubytování v okolí Alpenroyal Grand Hotel

 • The Vista Hotel Tříhvězdičkový hotel superrior3.5

  The Vista Hotel Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 20 m
  Délka sjezdovek:
  44 km
  Výška sněhu nahoře:
  0 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  na dotaz
  Zobrazit ceny
 • Sporthotel Obereggen Čtyřhvězdičkový hotel superrior4.5

  Sporthotel Obereggen Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  ski-in/ski-out
  Délka sjezdovek:
  241 km
  Výška sněhu nahoře:
  0 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  na dotaz
  Zobrazit ceny
 • Hotel Olympia Čtyřhvězdičkový hotel4

  Hotel Olympia Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 1,0 km
  Délka sjezdovek:
  119 km
  Výška sněhu nahoře:
  0 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  na dotaz
  Zobrazit ceny