Alpenhotel Kindl Čtyřhvězdičkový hotel4 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Stát:
Rakousko
Resort:
Stubai
Město:
Neustift
Vzdálenost z Prahy:
569 km
Vzdálenost z Brna:
633 km
Nejbližší sjezdovka:
do 10,0 km
Skibus:
do 50 m

Rodinně zaměřený hotel se nachází v krásné oblasti údolí Stubaital, asi 1,5 km od centra obce Neustift. Lyžování je možné v několika areálech – pro rodiny s dětmi ideální areál Schlick2000 (10 km), nebo ledovec Stubai (16 km). K ledovci jezdí denně zdarma hotelový shuttle. V okolí hotelu jsou k dispozici také osvětlené sáňkařské dráhy.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • rodinně zaměřený hotel
 • prostorné rodinné pokoje
 • wellness s vnitřním bazénem
 • hotelový shuttle k ledovci
 • česko-slovenský personál

Nevýhody

 • nutný dojezd k lanovkám

Termíny a ceny

Vybavení

Nádherný hotel zaměřený na pobyty rodin s dětmi je díky nedalekému ledovci ideální nejen na zimní pobyty, ale i pro jarní či podzimní dovolenou. Pro nejmladší hosty jsou připravené animační programy, dětská herna i hlídání. Dospělí ocení bohaté wellness s vnitřním bazénem a výbornou kuchyni. K ledovci jezdí zdarma hotelový shuttle, příjemným bonusem je i česko-slovenský personál.
Praktické: výtah, lyžárna, Wi-Fi zdarma, prodej skipasů na recepci, pobyt s domácími zvířátky je povolený za poplatek, na recepci lze platit kreditními kartami, parkoviště zdarma, garáž v ceně některých pokojů, 5% sleva na lyžařskou školu a na zapůjčení lyžařského vybavení.

Aktivity

Hotelová restaurace, bar, večery s živou hudbou, stolní tenis a fotbal.

Wellness

Vnitřní bazén, whirlpool, dětský bazének, parní lázně, finská sauna, infračervená kabinka, relaxační místnost, za poplatek masáže, kosmetika a solárium. Wellness je otevřeno od 7 do 20 hodin.

Vybavení pokojů

Pokoj "Ferienzimmer Elfer" (22 m2), pro 1-2 osoby: koupelna/WC, kosmetické zrcadlo, fén, telefon, rádio, TV, Wlan, psací stůl, trezor, bar, balkon.
Pokoj "Komfortzimmer Elfer" (30 m2), pro 1-3 osoby: koupelna, oddělené WC, kosmetické zrcadlo, fén, telefon, rádio, TV, Wlan, trezor, psací stůl, bar, sedací koutek, balkon.
Pokoj "Deluxezimmer Elfer" (40 m2), pro 2-4 osoby: koupelna, oddělené WC, kosmetické zrcadlo, fén, telefon, rádio, TV, Wlan, trezor, psací stůl, bar, sedací koutek, balkon.
Pokoj "Junior Zirbenzimmer" (35 m2), pro 2-3 osoby: koupelna, oddělené WC, kosmetické zrcadlo, fén, telefon, rádio, TV, Wlan, psací stůl, trezor, bar, balkon.
Pokoj "Luxus Zirbenzimmer" (45 m2), pro2-4 osoby: koupelna, oddělené WC, kosmetické zrcadlo, fén, telefon, rádio, TV, Wlan, psací stůl, trezor, bar, obývací část, některé pokoje s kachlovými kamny, balkon, včetně garážového stání.
Rodinné apartmá "Elfer" (60 m2), pro 3-4 osoby: 2 oddělené ložnice, koupelna, oddělené WC, kosmetické zrcadlo, fén, telefon, rádio, TV, Wlan, psací stůl, trezor, bar, sedací koutek, balkon.
Rodinné apartmá "Zirbe" (85 m2), pro 3-6 osob: velká ložnice s koupelnou a WC, kosmetické zrcadlo, fén, telefon, rádio, TV, Wlan, psací stůl, balkon, trezor, bar, obývací část, dětský pokoj s vlastní sprchou a WC, včetně garážového stání. Pokoje jsou jednopatrové či dvoupatrové.

Stravování

Polopenze v ceně nabídky, snídaně formou bufetu, odpolední svačinka s kávou, pečivem, polévkou, večeře výběr z menu, salátový a sýrový bufet. Možnost vegetariánských i bezlepkových pokrmů.

Pro děti

Dětská herna, animační programy, hlídání dětí (za poplatek v hlavní sezoně, ve vedlejší sezoně zdarma), dětský bazének.

Cena zahrnuje

 • ubytování s polopenzí
 • neomezený vstup do wellness a bazénu
 • dětská herna parkování, lyžárna, Wi-Fi

Cena nezahrnuje

 • místní pobytová taxa 2,80 EUR/osoba od 15 let/noc
 • příplatek za jednolůžkový pokoj 25 EUR/noc
 • příplatek za pobyt s domácím mazlíčkem 15 EUR/noc

Cenové informace

Děti 0-2,99 let mají 90% slevu z ceny za dospělou osobu!

Další ubytování v okolí Alpenhotel Kindl

 • Hotel Neuhintertux Čtyřhvězdičkový hotel4

  Hotel Neuhintertux Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 50 m
  Délka sjezdovek:
  1066 km
  Výška sněhu nahoře:
  0 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 3 377 Kč
  Zobrazit ceny