Novinka ve špičkovém resortu Obertauern

Novinka ve špičkovém resortu Obertauern

Obertauern je vyhledávaným lyžařským střediskem, zejména díky své nadmořské výšce 1 630 – 2 315 m, což zaručuje dostatek sněhu od konce listopadu do začátku května a přístup k více než 100 km svahů. Tato výhodná kombinace umožňuje lyžování prakticky po celou zimní sezónu, což je lákavé pro milovníky zimních sportů. Ideální volbou je pro všechny lyžaře, bez ohledu na úroveň dovedností ať už jsou začátečníci nebo zkušení profesionálové.

H O T E L  O B E R T A U E R N  P L A C E S

Zbrusu nový hotel Obertauern Places se nachází přímo v srdci tohoto resortu a je skvělou volbou pro skupiny přátel nebo mladé páry, kteří hledají pohodlí a dobrodružství. Jeho poloha umožňuje snadný přístup ke všem hlavním atrakcím a lyžařským trasám, čímž hostům ušetří čas a usnadní plánování pobytu. Se svým moderním designem, živou atmosférou a blízkosti ke svahům poskytuje ideální základnu pro objevování všeho, co může Obertauern nabídnout, a to včetně nočního života a restaurací.

P O H O D L Í

Hotel poskytuje ubytování v pohodlných pokojích a apartmá s moderním designem, které jsou přístupné pomocí aplikace, což zjednodušuje a zpříjemňuje hostům jejich pobyt. Zajímavý je koncept flexi-polopenze, který dává hostům flexibilitu a možnost plánování svých stravovacích preferencí. To znamená, že pokud nestihnete večeři, můžete využít denní kredit 30 EUR na jídlo a nápoje v barech v den zrušení večeře nebo následující den, což je výhodné pro ty, kteří se chtějí plně ponořit do lyžařských aktivit a zůstat na svahu déle.

A K T I V I T Y

Kromě lyžování nabízí hotel zábavu i v herně o rozloze 400 m2, což je skvělá alternativa pro ty, kteří si chtějí odpočinout od lyžování a trávit čas s přáteli nebo rodinou. Ať už preferujete klasické hry, stolní hry nebo videohry, každý si najde to své a má možnost si užít volný čas po svém. Večer je zde připraven hudební program SOUNDS OF [PLACES], který přidává do atmosféry hotelu další vrstvu zábavy a relaxace. Pro odpočinek je zde také wellness s krytým bazénem, vícepatrovou prosluněnou terasou, vířivkami a saunami, což umožňuje hostům uvolnit se a načerpat nové síly po dni stráveném na svahu.

Pokud Vás hotel Obertauern Places zaujal, neváhejte nás kontaktovat pomocí poptávkového formuláře níže uvedeného:

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

A my se postaráme o Vaši dokonalou dovolenou.