Kam s dětmi o prázdninách

Kam s dětmi o prázdninách

Jsou zde jarní prázdniny a rodiny s dětmi zajisté přemýšlejí o tom, kde tento čas strávit. V Alpách je stále sníh, což je činí dokonalou volbou pro zimní dovolenou. Rodiny tak mohou využít společný čas, vyřádit se na sjezdovce a užít si sněhu, kterého se nám dostává málo. Vybrali jsme Vám tipy na hotely, kde si děti užijí zábavy nejen venku na svahu a ve sněhu, ale i v dětských klubech, kde si děti všeho věku najdou to pravé pro sebe.

F A L K E N S T E I N E R  C L U B  F U N I M A T I O N  K A T S C H B E R G  4 * 

Falkensteiner Club Funimation se nachází v rakouském lyžařském středisku Katschberg blízko od sjezdovky. Pro děti bude tento hotelem naprostým rájem. Děti budou zajisté nadšené z dětského světa Falky Land, který se rozkládá na ploše 1.000 m2. Dále tu je také dětské hřiště, divadlo a dětská jídelna. Také je možné využít hlídání dětí. Pro starší děti tu jsou prostory pro míčové hry jako je fotbal, stolní tenis a jiné. Děti také potěší Falky Acqua World, který disponuje dětským bazénkem, brouzdalištěm a skluzavkou. Dále můžete využít Adventure World s množstvím prolézaček, Family World se stolním tenisem, kulečníkem a stolním fotbalem nebo Movie World, který je určen pro sledování filmů a pohádek. Pro nejmenší je zde Baby World. V ceně pobytu je navíc All Inclusive, takže se nemusíte vůbec starat ani o jídlo.

F A L K E N S T E I N E R  H O T E L  S O N N E N A L P E  4 *

Sesterský resort Falkensteineru Club Funimation se nachází v Rakousku v lyžařském středisku Nassfeld a navíc přímo u sjezdovky. Takže zde nebude žádné dlouhé docházení na svah. Pro děti je zde opět k dispozici Falky Land, který se rozkládá na dvou patrech, a je zde možní i využít profesionální hlídání dětí ve věku 3–12 let. Dále zde na děti čekají programy Falky-Alm pro děti. Dětský bazén a koutek s deskovými hrami a videohrami. Stravování je tu formou plné penze, takže máte o starost méně a nemusíte zjišťovat, kam byste zašli na oběd nebo večeři.

P O S T  A L P I N A  4 s *

Italský resort Post Alpina nabízí ubytování ve suitách nebo v nádherných luxusních chaletech, které jsou ideální pro rodiny. Výhodná je jeho lokalita hned vedle sjezdovky, takže můžete vyjet z hotelu rovnou na svah. Pobyt v chaletech je buď s vlastním stravováním, nebo lze přiobjednat snídani. Pokud se ubytujete v samotném hotelu, budete mít zajištěnou polopenzi. Pro děti je zde opět dětský Mini Club, kino a Pina’s Workshop, kde si děti mohou nejen číst a hrát, ale i péct a vyrábět různé věci. Pro děti všeho věku zde je i bazén se skluzavkou a hračkami do vody. Pro nejmenší tu je i herna a Baby Club s hrami, Lego koutkem, skluzavkou aj. Je ale nutné dodat, že Baby Club je bez hlídání.

F A M I L Y  R E S O R T  R A I N E R  4 s *

Dalším resortem je rodinný resort Rainer v Dolomitech v Itálii. Tento hotel se může pochlubit dětským rájem o rozloze 800 m2 uvnitř hotelu a 2.500 m2 venku. Pro děti je zde připravený celodenní program a od 19:00 do 20:00 je pro ně připravený bufet. Večer na děti čeká animační program v dětském klubu Raini. Ve wellness je i speciální zóna, kde si děti mohou užít mnoho zábavy. Lyžařské kurzy se konají hned před hotelem.

Pokud Vás některý z hotelů zaujal, neváhejte nás kontaktovat pomocí poptávkového formuláře níže uvedeného:

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

A my se postaráme o Vaši dokonalou dovolenou.