Julské Alpy - luxusní hotel Bohinj

Kouzlo Julských Alp - luxusní prožitek v hotelu Bohinj

Naše poslední cestování vedlo do úchvatných Julských Alp – nejvyššího pohoří Slovinska, nedotčené přírody, bohatého kulturního dědictví a za skvělou gastronomií. Julské Alpy se právem považují za jeden z nejkrásnějších celků Evropy. Zelená perla Slovinska obklopená panenskou přírodou je domovem tisíce živočišných druhů a rostlin a po cestě k nejvyšším slovinským vrcholům zde narazíte na divoké lesy, potoky, řeky i vodopády. Srdcem Julských Alp je Triglavský národní park, jeden z nejstarších národních parků v Evropě, patřící pod UNESCO.

 

H O T E L  B O H I N J

Námi vyzkoušený jeden z nejhezčích hoteů Hotel Bohinj nacházející se v této úchvatné krajině nabízí luxusní prostředí, ve kterém se budete cítit jako v nejmodernějším zámku. Hotel Bohinj přináší do tohoto místa nový příběh. Bude se líbit jak mladým lidem, tak těm, kteří milují zábavu nebo těm, kteří si váží přírody a kreativního prostředí. Hotel, který dýchá příběhem hory Triglav, tradičních seníků a čtyř statečných mužů. Tyto idylické příběhy se odrážejí i v tradiční kuchyni, různých akcích či relaxačního wellness hotelu.

 

P O H O D L Í

Hotel nabízí krásnou venkovní terasu s relaxačními lehátky v hotelové zahradě, kde je nádherný výhled. Nádherné dvoulůžkové nebo rodinné pokoje jsou detailně propracované a vyzdobené pečlivě vybraným materiálem. Dřevěné prvky téměř po celém pokoji Vám dají pocit dotyku přírody. Architekti si zde pohráli také s lazením barev interiéru, světel a stínů, které dávají celému zařízení luxusní šmrnc. Hotel také nabízí nadstandardní pokoje, které disponují vlastní vířivkou.

 

 

W E L L N E S S

Pohodlí Vaší pokojové koupelny si můžete rozšířit samozřejmě v nádherném wellness nebo masážním bazénu v hotelové zahradě. Celý koncept wellness je slazen s harmonií přírody, vysokohorského vzduchu, přírodními živly a klimatem. Navštívit můžete sauny (finská, turecká) a poté se osvěžit v ledové fontáně. Pokud lačníte po trošce soukromí privátní wellness pro Vás bude jasná volba. V hotelovém bazénu si dokonce můžete vychutnat sklenku sektu či zdravou chutnou snídani s výhledem na Julské Alpy. Na závěr dne si dopřejete masáže a různé lázeňské kúry, které zregenerují celé Vaše tělo. V hotelu nechybí ani venkovní vířivka, odpočinkové relaxační místnosti a místnost se solnou stěnou, která Vám uvolní dýchací cesty.

 

Hotel Bohinj nabízí speciální nabídku za zvýhodněnou cenu pouze do 30.6.2022 a v období od 12.9. do 15.10. 2022, tak neváhejte a kontaktujte nás pomocí poptávkového formuláře viz odkaz tlačítko níže:

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

 

My se o Vaši dovolenou snů postaráme.