Paganella

4

Kraj: Trentino occidentale, Lombardia

Itálie

(1085m - 2125m)

Zimní Alpy
Paganella

Skipas:

41 € za den
204 € za šest dní
(hl.sezóna - dospělý)

Vzdálenosti:

od Prahy 720 km
od Brna 755 km

Diskuze ke středisku:

85 příspěvků
zobrazit všechny

Lyže:

Snowboard:

Běžky:

Přidat hodnocení

Zavřít
Mapu

Celkové podmínky

Sjezdovky:

Lehké sjezdovky 9 km Střední sjezdovky 22 km Težké sjezdovky 1 km

Gondola2 Sedačková lanovka12 Umělé zasněžování Skibus zdarma

Přeprava: 26000 osob/hod

Skimapa: 1 | 2

Webkamera: 1 | 2 | 3 | 4

Předpověď počasí

Předpověď počasí není k dispozici.

Historie počasí

Sněhové zpravodajství

Sněhová předpověď není k dispozici.

Historie sněhu

Akce na skipasy a novinky

 Novinky:

  • Trauma Clinic - v asociaci s Insurance Companies ve středisku Paganella poskytují bezplatnou péči při zranění pro veškeré turisty. Trauma Clinic je umístěna v Andallu na ulici Via Paganella 8.

Akce na SKIPASY:

  • Skipas pro děti ZDARMA: Děti narozené po 30.11.2009 mohou dostat skipas ZDARMA ke skipasu dospělého. Na jeden skipas pro dospělého je možné uplatnit max. 1 skipas pro dítě zdarma ve stejné době trvání.
  • Sleva 10%: v termínu 27.1. - 4.2.2018 mají držitelé karty Altopiano della Paganella Card slevu 10% na 4-8 denní skipasy.
  • Happy week: v termínu 7.1. - 14.1.2018 jsou 6denní skipasy Paganella za speciální ceny (dospělý 157 EUR, junior 110 EUR, dítě 79 EUR) zároveň, ale platí i skipas zdarma pro děti (viz. výše).
  • My fun ski week: v termínech 1.12. - 23.12.2017 a 18.3. - 31.3.2018 jsou 6denní skipasy Paganella zdarma k ubytování v hotelech s polopenzí (vybrané hotely spolupracující s majiteli sjezdovek).
  • Sleva 5%: v termínu 3.3. - 11.3.2018 mají držitelé karty Altopiano della Paganella Card slevu 5% na 4-8 denní skipasy.
     

Praktické:

  • 6denní skipas je možné koupit ve dvou variantách - FAB nebo DUAL: skipas FAB je na středisko Paganella, ale 2 dny je možné zavítat do jednoho z okolních středisek (Folgaria ski nebo Monte Bondone). Skipas DUAL je výhodný pro rodiče s malými dětmi, ale nejen pro ně. Jde totiž o jeden skipas na kterém není uvedeno jméno a tím pádem ho mohou využívat 2 osoby, které si skipas střídají. Obě osoby však nemohou jezdit zároveň ve stejný čas.

 

zobrazit celý text

Profil střediska

Paganella, Brentské Dolomity, Italské Alpy
Andalo, Molveno a Fai della Paganella jsou ideálními destinacemi pro vaši zimní sportovně strávenou dovolenou. Paganella je jedním z nejdynamičtěji se rozvíjejících zimních lyžařských středisek v Itálii během posledních několika let.

Od prosince do dubna nabízí tato oblast Brentských Dolomit 50 km sjezdovek, vhodných i pro jarní lyžování, vždy perfektně upravených a pokrytých sněhem. Vyhledávané jsou i běžecké tratě, na kterých se každý rok pořádá 24 hodinový běžecký maraton. Samozřejmostí je i kluziště, plavecký bazén a wellness centrum. Velice citlivé propojení přírody a všech technických vymožeností pro lyžaře umožnilo vyhlášení národního parku Adamello - Brenta, který vás uchvátí svými jezery, lesy i majestátnými vrcholy. Lyžaři, kteří se nespokojí s lyžováním v jednom středisku, si mohou zakoupit univerzální skipas SuperSkirama Adamello-Brenta, který umožňuje lyžování ve všech údolích Val di Sole, tedy i např. v Passo Tonale či Madonna di Campiglio.

Andalo je hlavním městem střediska Paganella. Dva z vleků střediska jsou strategicky umístěny do centra městečka. Noční život v městečku Andalo je poměrně barvitý a nabízí mnoho různorodých akcí sportovního, kulturního i foĺklorního rázu. Sportovní vyžití je možné také ve sportovním parku, wellness centru Acquain, dvou krytých bazénech, na lezecké stěně a šesti tenisových kurtech. Dětské atrakce naleznete v centru Bimbolandia.

Je možnost zakoupení skipasu SUPERSKIRAMA, který Vám umožní přístup do 8 lyžařských oblastí.

zobrazit celý text

Přehled zájezdů

Hotel Abete Bianco

Hotel Abete Bianco

Itálie | Andalo

Středisko: Paganella

od 54 EUR

osoba/noc od 1 420 Kč
300 m

Rodinný hotel s velkým zázemím pro děti a animačním programem si vás získá srdečným personálem a pohodlnými pokoji. Ubytujte se v hotelu Abete Bianco a získejte zvýhodněný vstup do wellness centra s bazénem a samozřejmě Andalo Card.

polopenze

Hotel Bottamedi

Hotel Bottamedi

Itálie | Andalo

Středisko: Paganella

od 49 EUR

osoba/noc od 1 289 Kč
200 m

Pokud se vám líbí myšlenka blízkosti centra i lanovek, zvolte Hotel Bottamedi. Zdejší milý personál sází především na rodinnou tradici a typickou místní kuchyni, kterou si prostě oblíbíte. 

snídaně polopenze

Hotel Milano

Hotel Milano

Itálie | Andalo

Středisko: Paganella

od 50 EUR

osoba/noc od 1 315 Kč
400 m

Pohodlí ubytování v centru je k nezaplacení. Zvlášť, pokud to ani k lanovkám není daleko! Zaveze vás k nim bezplatný skibus a vy si můžete v klidu užívat lyžování i služeb hotelu, mezi něž patří vlastní wellness a dětský koutek.

polopenze

Residence Alba Nova

Residence Alba Nova

Itálie | Andalo

Středisko: Paganella

od 13 EUR

osoba/noc od 355 Kč
350 m

Tato residence se může pochlubit především perfektní polohou: stojí v centru Andala a zároveň v blízkosti lanovek, což jistě uvítají všichni lyžaři. V ceně ubytování je i Andalo Card, která přináší spoustu slev a skibus zdarma!

bez stravy (kuchyňka součástí apartmánu)

Residence Cime d'Oro

Residence Cime d'Oro

Itálie | Andalo

Středisko: Paganella

od 16 EUR

osoba/noc od 421 Kč
300 m

Nově zrekonsturované apartmány v centru Andala a v blízkosti lanovek poskytují veškeré pohodlí pro páry, přátele i rodiny. Přepadne-li vás po lyžování mlsná, můžete se občerstvit pizzou přímo v residenci.

bez stravy (kuchyňka součástí apartmánu)

Residence Diamant

Residence Diamant

Itálie | Andalo

Středisko: Paganella

od 16 EUR

osoba/noc od 421 Kč
300 m

Tato residence s výbornou polohou v blízkosti lyžařského areálu nabízí nejen pohodlné ubytování, ale také odpočinek ve wellness, slevovou kartu Andalo Card a velké množství dalších slev a výhod, které vám přinesou ještě více zážitků!

bez stravy (kuchyňka součástí apartmánu)