Tirler Dolomites Living Hotel Čtyřhvězdičkový hotel superrior4.5 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Stát:
Itálie
Resort:
Schlerngebiet / Seiser Alm
Město:
Seiser Alm
Vzdálenost z Prahy:
665 km
Vzdálenost z Brna:
730 km
Nejbližší sjezdovka:
ski-in/ski-out

Luxusní hotel, který se nachází v jižním Tyrolsku a je ve výšce 1,752 m. n. m.. Hotel je obklopený Dolomity, které jsou zapsány na seznamu UNESCO. 
Praktické: Wi-Fi v celém objektu zdarma, lyžárna, možnost zakoupení skipasů, možnost rezervace lyžařské výuky, parkoviště zdarma, domácí mazlíčci nejsou povoleni, výtah, trezor, bezbariérový přístup.

Výhody

  • přímo u sjezdovky
  • venkovní termální bazén a krásná wellness zóna
  • vhodné pro alergiky

Nevýhody

  • vyšší ceny odpovídající kvalitě poskytovaných služeb

 

Vybavení

Hotel je otevřený od roku 2011 a je vhodný pro lidi trpící alergií na pyl. Ubytování je možné nejen v zimním období, ale také v jarním či letním. Výhodou hotelu je to, že je umístěn přímo na sjezdovce. Pro relaxaci je zde wellness centrum se saunami, venkovním bazénem, panoramatickou vířivkou a kosmetickými službami. Ubytování je nabízeno v prostorných pokojích, které jsou všechny inspirované přírodou. Pokoje jsou přizpůsobeny alergikům a jsou zařízené pouze z přírodních materiálů.

Aktivity

Hotelová restaurace, bar, společenská místnost, vinný sklep (270 druhů vína, za příplatek), 7 km dlouhé běžkařské tratě.

Wellness

Venkovní termální bazén (teplota 33°C, od 9:00 do 19:30), panoramatická vířivka (od 15:00 do 19:30), bio sauna s borovým dřevem, turecká lázeň, sauna Hay, panoramatická sauna, masáže (za příplatek).

Vybavení pokojů

Alpine Living - Luis Trenker (40m2): pro 2 – 4 osoby, manželská postel, rozkládací pohovka, skříň, věšák na oblečení, trezor, koupelna se sprchou, WC, fén, župan, LCD TV, satelitní TV, telefon, Wi-Fi, minibar, balkon, vyhřívané zdi.
Saslong room (46 m2): pro 2 – 4 osoby, manželská postel, rozkládací pohovka, šatna, obývací pokoj, věšák na oblečení, koupelna se sprchou, WC, fén, župan, soukromá terasa, TV, Wi-Fi, LCD TV, satelitní TV, telefon, vyhřívané zdi.
Dolomit Suite (66 m2): pro 2 – 6 osob, manželská postel, dvoulůžko, rozkládací pohovka, šatna, koupelny s vanou i sprchou, WC, fén, župan, LCD TV, satelitní TV, telefon, Wi-Fi, minibar, soukromý balkon.
Suite Curasoa (58 m2): pro 2 – 5 osob, manželská postel, samostatné lůžko, rozkládací pohovka, šatna, relaxační vana, krb, infračervená sauna, koupelna se sprchou, WC, fén, župan, LCD TV, satelitní TV, telefon, Wi-Fi, minibar, balkon, vyhřívané zdi.

Stravování

Polopenze (v ceně nabídky), snídaně jsou podávány formou bufetu (vhodné pro lidi trpící intolerancí), večeře jsou servírovány formou 5chodového menu (z místních produktů).

Pro děti

Dětský koutek.

Cena zahrnuje

  • ubytování s polopenzí
  • přístup do wellness a bazénu
  • lyžárnu
  • Wi-Fi
  • parkování

Cena nezahrnuje

  • pobytová taxa

Cenové informace

Slevy pro děti na vyžádání!

Videa

Další ubytování v okolí Tirler Dolomites Living Hotel