Thermal-Badhotel Kirchler Čtyřhvězdičkový hotel4 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Stát:
Rakousko
Resort:
Zillertal
Město:
Hintertux
Vzdálenost z Prahy:
559 km
Vzdálenost z Brna:
606 km
Nejbližší sjezdovka:
do 500 m
Skibus:
do 200 m

Hotel s termálním bazénem leží pouze 500 m od údolní stanice na ledovec Hintertux. Sjezd je možný na lyžích téměř až k hotelu. Zastávka skibusu je 50 m od hotelu, skibus je zdarma pro držitele platného skipasu. Nejbližší obchod s potravinami je dostupný do 50 m od hotelu.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • v těsné blízkosti ledovce = možnost celoročního lyžování
 • vnitřní termální bazén a krásná wellness zóna
 • sjezd na lyžích zpět až k hotelu

Nevýhody

 • pro děti jen menší koutek na hraní
 • některé pokoje jsou vzdálené od recepce
 • starší vybavení

Termíny a ceny

Vybavení

Hotel s dlouholetou tradicí, rodinným vedením a osobním přístupem k hostům je ideální volbou pro klienty, kteří hledají kromě lyžování i jiné vyžití. Hotel má starší vybavení, ale i přesto si zde můžete užít příjemnou dovolenou. Jeho perfektní lokace v blízkosti ledovce Hintertux umožňuje ubytování nejen v zimním období, hotel je velmi oblíbený pro jarní či podzimní pobyty. Lyžaři mohou sjet ze svahů celoročního ledovce na lyžích zpět až k hotelu. Pro relaxaci je připravena wellness zóna se saunami a především vnitřní termální bazén. Ubytování je nabízeno v útulných pokojích zařízených v tyrolském stylu, z některých pokojů se naskýtá úžasný pohled na ledovec.
Praktické: Wi-Fi v celém objektu zdarma, výtah, vyhřívaná lyžárna, prodej skipasů na recepci, na recepci lze platit kreditními kartami, pobyt s domácími mazlíčky je povolený za poplatek, venkovní parkoviště zdarma

Aktivity

Hotelová restaurace, bar, společenská místnost.

Wellness

Vnitřní termální bazén (7x17 m, teplota 28oC), finská sauna, bylinková sauna, turecká parní lázeň, solárium (za příplatek), masáže (za příplatek). Wellness zóna je otevřena od 7:00 do 20:00 hodin

Vybavení pokojů

Dvoulůžkový pokoj "Typ 6" (21 m2): pro 2 osoby, dvoulůžko, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, trezor, satelitní TV, telefon, W-lan, rádio, balkon.
Dvoulůžkový pokoj "Typ 5" (31 m2): pro 2 osoby, dvoulůžko, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, trezor, satelitní TV, telefon, W-lan, rádio, balkon.
Dvoulůžkový pokoj "Typ 4- sever" (35 m2): pro 2 dospělé a 1 dítě, dvoulůžko, přistýlka pro třetí osobu, koupelna se sprchou, WC, fén, trezor, satelitní TV, telefon, W-lan, rádio, balkon.
Dvoulůžkový pokoj "Typ 4 - jih" (42 m2): pro 2 dospělé a 2 děti, dvoulůžko, rozkládací dvoulůžková pohovka, koupelna s vanou, WC, fén, trezor, satelitní TV, telefon, W-lan, rádio, balkon s výhledem na ledovec.
Pokoj "Typ 2 - Apartmá" (38 m2): pro 2 dospělé a 2 děti, oddělená ložnice s dvoulůžkem, obývací pokoj s rozkládací dvoulůžkovou pohovkou pro dvě osoby, koupelna s vanou, WC, fén, trezor, satelitní TV, telefon, W-lan, rádio.
Pokoj "Typ 1 - Suite" (46 m2): pro 2 dospělé a max.3 děti, dvoulůžko, rozkládací dvoulůžková pohovka, možnost další přistýlky pro pátou osobu, koupelna s vanou a sprchou, fén, WC, trezor, satelitní TV, telefon, W-lan, rádio, balkon s výhledem na ledovec.
Pokoj "Typ 3 - Wohnschlafzimmer" (57 m2): pro 2 dospělé a 3 děti, dvoulůžko, samostatné lůžko, rozkládací dvoulůžková pohovka pro dvě osoby, koupelna s vanou, WC, fén, trezor, satelitní TV, telefon, W-lan, rádio, balkon s výhledem na ledovec.

Stravování

Polopenze (v ceně nabídky), snídaně jsou podávány formou bohatého ranního bufetu, večeře jsou servírovány formou 5chodového menu, nebo hotel pořádá speciální tematické bufetové večeře (italský bufet, tradiční farmářský bufet aj.). V odpoledních hodinách od 15:30 do 17:00 hodin se podává svačinka ve formě sladkého či slaného pečiva. Hotel nabízí vegetariánské i bezlepkové pokrmy.

Pro děti

Dětský koutek.

Cena zahrnuje

 • ubytování s polopenzí
 • přístup do wellness zóny a bazénu
 • lyžárnu
 • parkoviště a wifi

Cena nezahrnuje

 • místní pobytovou taxu 1,80 EUR/ osoba nad 15 let/ noc
 • příplatek za pobyt s domácím mazlíčkem 3,50 EUR/noc (bez potravy)
 • Silvestrovský příplatek 30 EUR/osoba

Další ubytování v okolí Thermal-Badhotel Kirchler

 • Hotel Neuhintertux Čtyřhvězdičkový hotel4

  Hotel Neuhintertux Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 50 m
  Délka sjezdovek:
  1066 km
  Výška sněhu nahoře:
  0 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 3 377 Kč
  Zobrazit ceny
 • Panoramahotel Erika Tříhvězdičkový hotel superrior3.5

  Panoramahotel Erika Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 3,0 km
  Délka sjezdovek:
  211 km
  Výška sněhu nahoře:
  445 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 2 220 Kč
  Zobrazit ceny
 • Hotel Happy Stubai Čtyřhvězdičkový hotel4

  Hotel Happy Stubai Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 1,3 km
  Délka sjezdovek:
  211 km
  Výška sněhu nahoře:
  445 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 2 321 Kč
  Zobrazit ceny
 • Hotel Bergjuwel Čtyřhvězdičkový hotel4

  Hotel Bergjuwel Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 18,0 km
  Délka sjezdovek:
  211 km
  Výška sněhu nahoře:
  445 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 2 336 Kč
  Zobrazit ceny