Sporthotel Rosatti Tříhvězdičkový hotel superrior3.5 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Vzdálenost z Prahy:
724 km
Vzdálenost z Brna:
809 km
Nejbližší sjezdovka:
do 4,0 km
Skibus:
do 50 m

Hotel se nachází v samotném srdci městečka Dimaro, v jehož okolí najdete spoustu obchodů a restaurací. Nejbližším vlekem je 4 km vzdálená Daolosa, která je lanovkami přímo napojená na střediska Folgarida, Marilleva a sousední Madonnu di Campiglio. Ale nebojte, i tohle má hotel zajištěné - zadarmo vás k vleku dopraví kyvadlovou dopravou.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • zázemí pro rodiny s dětmi
 • útulné wellness centrum
 • hotelový autobus, který vás dopraví k lyžařskému vleku
 • výborná kuchyně
 • bohatý program

Nevýhody

 • 3 km vzdálený od lyžařského vleku
 • domácí mazlíček povolen pouze v pokoji Superior

Termíny a ceny

Vybavení

Sporthotel Rosatti, postaven v horském stylu, vás naprosto okouzlí, jak už svými prostornými a krásnými pokoji , tak útulným wellness centrem, kde si každý přijde na své. A navíc, hotel se považuje za "family friendly" - nabízející skvělé prostředí pro rodiny s dětmi. Ale nezoufejte, i gurmáni nepřijdou na zmar - restaurace nabízí nejrůznější variace mezinárodní kuchyně s rozmanitým výběrem vín z hotelového vinného sklípku.
Praktické: Wi-Fi připojení zdarma, parkování v garáži či na soukromém parkovišti před hotelem zdarma, vyhřívaná lyžárna, bezbariérový přístup, výtah, možnost platby kartou na recepci hotelu, pobyt s domácími mazlíčky na požádání a pouze v pokoji Superior, hotel nabízí také business prostor pro firmy.

Aktivity

Restaurace, bar, vinný sklep, živá hudba, večerní animační programy pro dospělé.

Wellness

Krytý bazén, venkovní jacuzzi, turecká parní lázeň, sauna, pokoj pro relaxaci, solarium a masáže (za příplatek), fitness centrum. Vstup do wellness centra od 18 let.

Vybavení pokojů

Economy pro 2 osoby: dvoulůžkový pokoj s televizí, koupelna (fén, toaletní potřeby), telefon, trezor, Wi-Fi připojení.
Comfort pro 2 osoby: dvoulůžkový pokoj s televizí,koupelna (fén, toaletní potřeby), telefon, trezor, Wi-Fi připojení.
Superior: pro 2 osoby: dvoulůžkový pokoj s televizí, koupelna (fén, toaletní potřeby), telefon, trezor, Wi-Fi připojení.
Junior Suite pro 2 osoby: dvoulůžkový pokoj s televií a vyhřívanými kamny, koupelna (fén, toateltní potřeby), telefon, trezor, mini bar, Wi-Fi připojení.
Suite 1 pro 2 osoby: dvoulůžkový pokoj s televizí, obývací pokoj,vyhřívaná kamna, koupelna s Jacuzzi a sprchovým koutem (fén, toaletní potřeby), telefon, trezor, mini bar, Wi-Fi připojení.
Suite 2 pro 2 osoby: dvoulůžkový pokoj s televizí, obývací pokoj, vyhřívaná kamna, koupelna s Jacuzzi a sprchovým koutem (fén, toaletní potřeby), telefon, trezor, mini bar, Wi-Fi připojení.
Suite 3 pro 2 osoby: dvoulůžkový pokoj s televizí, obývací pokoj. vyhřívaná kamna, koupelna s Jacuzzi a sprchovým koutem (fén, toaletní potřeby), telefon, trezor, mini bar, Wi-Fi připojení.
Suite 4 pro 2 osoby: dvoulůžkový pokoj s televizí a pohovkou, vyhřívaná kamna, koupelna s Jacuzzi a sprchovým koutem (fén, toaletní potřeby), telefon, trezor, mini bar,Wi-Fi připojení.
Suite 5 pro 2 osoby: dvoulůžkový pokoj s televizí, obývací pokoj s pohovkou, vyhřívací kamna, koupelna (fén, toaletní potřeby) s Jacuzzi, sprchovým koutem a infračervenou saunou, mini bar, telefon, trezor, Wi-Fi připojení.
Suite 6 pro 2 osoby: dvoulůžkový pokoj s televizí a pohovkou, vyhřívaná kamna, koupelna (fén, toaletní potřeby) s Jacuzzi a sprchovým koutem, mini bar, telefon, trezor, Wi-Fi připojení.
Suite 7 pro 2 osoby: dvoulůžkový pokoj s televizí, obývací pokoj, vyhřívaná kamna, koupelna (fén, toaletní potřeby) s Jacuzzi a sprchovým koutem, mini bar, telefon, trezor, Wi-Fi připojení.

Stravování

Polopenze (v ceně nabídky): Snídaně jsou podávány formou bufetu a večeře jsou servírovány formou 3chodového menu. Možnost zažádat o vegetariánskou či bezlepkovou vairantu. V zimních měsících navíc odpolední svačina od 15:00 do 18:00 hod.

Pro děti

Dětská herna, možnost hlídání dětí za příplatek.

Cena zahrnuje

 • ubytování s polopenzí
 • Wi-Fi připojení
 • wellness centrum
 • parkování v garáž nebo venkovní soukromé parkování
 • vyhřívaná lyžárna
 • hotelová kyvadlová doprava 

Cena nezahrnuje

 • místní pobytovou taxu 1,50 EUR/osoba starší 14 let/noc

Cenové informace

Další ubytování v okolí Sporthotel Rosatti