Skihotel Edelweiss Čtyřhvězdičkový hotel4 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Vzdálenost z Prahy:
640 km
Vzdálenost z Brna:
700 km
Nejbližší sjezdovka:
ski-in/ski-out

Skihotel Edelweiss je ideálním místem pro všechny milovníky lyžování - na svahy střediska Hochsölden se můžete vydat přímo od hotelových dveří, hotel stojí ve výšce 2090 m přímo na sjezdovce. Pro příjezd k hotelu je nutné použít sněhové řetězy.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • ubytování přímo na sjezdovce
 • relaxace ve wellness a bazénu
 • rozšířená polopenze a vinný sklípek přímo v hotelu

Nevýhody

 • není povolený pobyt s domácím mazlíčkem
 • pro příjezd k hotelu jsou nutné sněhové řetězy

Termíny a ceny

Vybavení

Prožijte svou lyžařskou dovolenou ve čtyřhvězdičkovém hotelu s rodinnou atmosférou a tyrolskou pohostinností. Jak by mohl vypadat ideální zimní den? Probudíte se v útulném dvoulůžkovém pokoji nebo luxusním hotelovém apartmá s krásným výhledem, obléknete se do županu a osvěžíte se v bazénu. Poté na vás bude čekat lahodná snídaně, po které můžete konečně vyrazit na 150 km upravených sjezdovek. Stačí vklouznout do lyžařského oblečení a vyjít z hotelových dveří, v tu ránu se ocitnete uprostřed lyžařského areálu. Po sportování se zrelaxujete ve wellness, pro děti je připravena báječná herna. Den zakončíte gurmánskou čtyřchodovou večeří a posezením u skleničky vína v hotelovém sklípku.
Praktické: Wi-Fi zdarma, venkovní parkování zdarma, garáže za příplatek, výtah, lyžárna, trezor, pobyt s domácím mazlíčkem není povolený.

Aktivity

Hotelová restaurace, hotelový bar, lounge, stolní tenis, stolní fotbal, vinný sklípek.

Wellness

Vnitřní bazén s panoramatickým výhledem, finská sauna, parní lázně, solná parní lázeň, infračervená kabinka, bylinná koupel, relaxační místnost, relaxační zimní zahrada, fitness, za příplatek masáže.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkový pokoj „Hochsölden“ (34 m2): pro 2 - 4 osoby, dvoulůžková postel, 2x přistýlka, trezor, TV, rádio, telefon, koupelna s vanou, WC, fén, balkon.
Dvoulůžkový pokoj „Griesskogel“ (30 - 37 m2):
pro 2 – 4 osoby, dvoulůžková postel, 2x přistýlka, obývací pokoj, trezor, TV, rádio, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, balkon.
Jednolůžkový pokoj „Deluxe“ (25 m2):
pro 1 osobu, jednolůžková postel, posezení, trezor, TV, rádio, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, balkon.
Dvoulůžkový pokoj Deluxe „Gaislachkogel“ (36 m2):
pro 2 osoby, dvoulůžková postel, obývací pokoj, trezor, TV, rádio, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, balkon.
Suite „Schwarzkogel“ (51 m2):
pro 2 – 5 osob, oddělený dětský pokoj, 2x dvoulůžková postel, jednolůžková rozkládací pohovka, minibar, trezor, TV, rádio, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, balkon.
Juniot Suite „Edelweiss“ (40 m2):
pro 2 – 4 osoby, dvoulůžková postel, dvoulůžková rozkládací pohovka, obývací pokoj, trezor, TV, rádio, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, balkon.
Junior Suite „Rotkogel“ (37 m2):
pro 2 – 3 osoby, dvoulůžková postel, přistýlka, trezor, TV, rádio, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, balkon.
Tower Suite „Nederkogel“ (60 m2):
pro 2 – 4 osoby, dvoulůžková postel, dvoulůžková rozkládací pohovka, obývací pokoj, trezor, TV, rádio, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou, 2x WC, fén.
Panorama Suite (50 m2):
pro 2 – 4 osoby, dvoulůžková postel, dvoulůžková rozkládací pohovka, obývací pokoj, trezor, TV, rádio, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, zimní zahrada.

Stravování

Rozšířená polopenze (v ceně nabídky), snídaně formou bufet (do 10.30 hodin), 1x týdně "luxusní snídaně" s proseccem a lososem, odpolední svačinka od 15.30-16.30 hodin, večeře výběrem z tří menu o několika chodech (1x vždy vegetariánské menu), salátový bufet, výběr sýrů, každý pátek desertový bufet, hotel pořádá tematické večery a 1x týdně galavečeře při svíčkách s šestichodovým menu.

Pro děti

Dětská herna, stolní fotbal, stolní tenis.

Cena zahrnuje

 • ubytování s rozšířenou polopenzí
 • vstup do wellness a bazénu
 • parkování, Wi-Fi, lyžárnu

Cena nezahrnuje

 • místní pobytovou taxu 3 EUR/osoba od 15 let/noc
 • příplatek za obsazení dvoulůžkového pokoje pouze jednou osobou 50 %
 • silvestrovský příplatek 105 EUR/osoba
 • garáž 15 EUR/noc

Cenové informace

Děti do 3,99 let mají 80% slevu z ceny dospělé osoby!

Další ubytování v okolí Skihotel Edelweiss

 • Hotel Gundolf Tříhvězdičkový hotel superrior3.5

  Hotel Gundolf Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 650 m
  Délka sjezdovek:
  89 km
  Výška sněhu nahoře:
  70 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 1 843 Kč
  Zobrazit ceny