Romantik Hotel Turm Pětihvězdičkový hotel5 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Stát:
Itálie
Resort:
Schlerngebiet / Seiser Alm
Město:
Fié allo Sciliar
Vzdálenost z Prahy:
660 km
Vzdálenost z Brna:
730 km
Nejbližší sjezdovka:
do 7,0 km
Skibus:
do 200 m

Malebný hotel zasazený do kouzelného městečka vás okouzlí svým historickým nádechem a sbírkou umění. Kromě sportovního vyžití na 7 kilometrů vzdálené sjezdovce si užijete romantické procházky po zasněženém centru města obklopeného majestátně vzhlížejícími hory.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • v centru malebného městečka
 • umělecká galerie součást hotelu
 • horolezecká stěna
 • gourmet kuchyně oceněna 13 body od Gault Millau a vybraná v Michelinském průvodci
 • rozsáhlý vinný sklep s výběrem nejlepších světových vín

Nevýhody

 • vzdálený od sjezdovky
 • nenabízí hotelový shuttel

Termíny a ceny

Vybavení

Hotel Romantik Turm je magické místo plné překvapení. Jen s těží lze vybrat věc, která by se na hotelu dala nejvíce vypíchnout. Překvapuje vás zkrátka na každém kroku. Horolezecká stěna, umělecká galerie, kamenný masiv, na to vše narazíte na chodbách hotelu. Pokoje jsou vybavený designovým nábytkem a nejkvalitnějším materiálem. A gourmet kuchyně? Ta je pověstná po celém okolí. Majitel hotelu Stephan je člověk mnoha tváří a vytvořil koncept, do kterého se promítá jeho povaha. Jako šéfkuchař si dává záležet, aby každý host okusil to nejlahodnější jídlo doplněné o výběrové víno z rozsáhlého vinného sklepu. Jako rogalo šampión a sportovec, co si potřebuje regenerovat své svaly, vytvořil wellness oázu, po jejíž návštěvě se budete cítit jako znovuzrozený. Jako milovník umění oblékl celý hotel do uměleckých děl a obrazů, na nichž se vaše oči mohou pást po dlouhé hodiny. Láska a péče lze v tomto hotelu cítit tak moc, že už se vám z něj nebude chtít odcházet. 
Praktické: za příplatek můžete využít možnost degustace vína. Ve vinném sklepě naleznete nejlepší světová vína, stejně jako lokální vína z okolních vinic.
 

Aktivity

Vinný sklep, restaurace, umělecká galerie, horolezecká stěna.

Wellness

Může být něco lepšího, než příjemná masáž za pomoci horkých kamenů a k tomu sklenička lahodného vína? To zní jako ráj a můžete ho za příplatek zažít v hotelovém wellness. Kromě toho vám jistě přijde za vhod osvěžující koupel ve vnitřním bazénu nebo venkovním vyhřívaném bazénu za svitu hvězd. Hned v několika saunách prohřejete své promrzlé končetiny. K tomu správnému prožitku vám pomůže saunový guru, který se postará o to, abyste odcházeli jako znovuzrození. Sportovci můžou využít vybavené posilovny nebo umělé horolezecké stěny, která je propojena s přírodní skalou.

Vybavení pokojů

V základní výbavě všech pokojů naleznete koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, fén, župany, sandále, telefon, TV, trezor, wifi připojení. Některé pokoje se nacházejí v historické věži. Na výběr je ze 17 různých apartmánů, každý s naprosto autentickým designem.
Dvoulůžkový pokoj (35-42m2): 2 osoby.
Apartmá (40-60m2): 2-4 osoby, koupelna se sprchovým koutem, volně stojící vanou a toaletou, obývací pokoj s pohodlným posezením propojený s ložnicí, šatna, některé mají balkon, krb, dvě patra, uzavíratelný pokoj.

Stravování

Ubytování se snídaní. Majitel hotelu Stephen je vynikající kuchař a pro své hosty připravil nejlahodnější nabídku snídaní v podobě bohatého bufetu. Můžete se těšit na pokrmy oceněné 13 body od Gault Millau a vybrané v Michelinském průvodci. Za příplatek je možné zařídit polopenzi v které si pochutnáte na delikatesní večeři. Podáváno je "Romantické menu", "1001 calories menu" a nebo si můžete vybrat z jídelního lístku. Jedním si však můžete být jisti, ať si dáte cokoliv, vaše chuťové pohárky si budou připadat jako v ráji. Milovníci vína navíc ocení velký výběr světových a italských vín v krásném vinném sklípku.

Cena zahrnuje

 • ubytování se snídaní
 • komentovanou prohlídku galerie
 • podzemní parkování
 • wifi připojení
 • vstup do wellness
 • vstup na horolezeckou stěnu

Cena nezahrnuje

 • místní pobytovou taxu € 2,50/noc/osoba od 15 let
 • příplatek za polopenzi € 35/den

Videa

Další ubytování v okolí Romantik Hotel Turm

 • Hotel Genziana Čtyřhvězdičkový hotel superrior4.5

  Hotel Genziana Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 400 m
  Délka sjezdovek:
  585 km
  Výška sněhu nahoře:
  180 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 3 285 Kč
  Zobrazit ceny