Parkhotel Azalea Tříhvězdičkový hotel superrior3.5 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Stát:
Itálie
Resort:
Val di Fiemme
Město:
Cavalese
Vzdálenost z Prahy:
694 km
Vzdálenost z Brna:
757 km
Nejbližší sjezdovka:
do 1,0 km
Skibus:
do 200 m

Moderní hotel se nachází na okraji historického centra městečka Cavalese, v lyžařské oblasti Val di Fiemme. Zastávka skibusu se nachází v blízkosti hotelu. Skiareál Alpe Cermis je v dosahu cca 1 km od hotelu. Městečko Cavalese je historicky významným místem v údolí Val di Fiemme, na které navazuje údolí Val di Fassa, v centrální části Dolomit, jen 25 min jízdy od nejvyšší hory Dolomit Marmolada a horského masivu Gruppo Sella.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 •     krásné wellness s orientálními technikami
 •     možnost vegetariánského i veganského stravování
 •     prostorné pokoje až pro 5 osob
 •     nádherná zahraga vhodná k relaxaci
 •     baby friendly

Nevýhody

 • dál od lyžařského areálu

Termíny a ceny

Vybavení

Hotel byl kompletně zrekonstruován podle ekologické filozofie majitelů. Využívá fair trade produkty, bio potraviny z regionálního hospodářství. Nabízí komfortní, vkusně a čistě zařízené dvoulůžkové, jednolůžkové, rodinné pokoje (vždy propojené 2 dvoulůžkové pokoje) a junior suite (pro 2-5 osob, 2x dvoulůžková postel, rozkládací pohovka nebo patrové postele) s nádherným výhledem do horského okolí.
Praktické: Parkoviště, lyžárna. Internetové připojení W-LAN.

Aktivity

Hotelový bar, restaurace, společenská místnost.

Wellness

Wellness oáza s finskou saunou, bio-saunou, tureckou parní lázní. Dále Kneippovy vaničky, vědro s ledem, relaxační místnost s knihovnou (možnost kávy a dezertu), odpočinková zóna na zahradě. Za poplatek: masáže - přírodními produkty v kombinaci s orientálními technikami, shiatsu, ayurvéda, průvodce speciálními technikami práce s dechem.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkový pokoj DALIA (18 m²): pro 2 osoby, koupelna se sprchou, WC, fén, telefon, TV, trezor, balkon, WLAN, ručníky.
Dvoulůžkový pokoj TULIPANO (18-20 m²): pro 2 osoby, koupelna se sprchou, WC, fén, telefon, TV, trezor, balkon, WLAN, ručníky.
Dvoulůžkový superior pokoj GIACINTO (22 m²): pro 2-3 osoby, dvoulůžková postel, rozkládací pohovka pro další osobu, koupelna se sprchou, WC, fén, telefon, TV, trezor, balkon, WLAN, ručníky.
Dvoulůžkový superior pokoj VIOLA (20 m²): pro 2-3 osoby, dvoulůžková postel, rozkládací pohovka pro další osobu, koupelna se sprchou, WC, fén, telefon, TV, trezor, balkon, WLAN, ručníky.
Junior Suite AZALEA (25 m²): pro 2-4 osoby, dvoulůžková postel, rozkládací pohovka pro další osobu, koupelna se sprchou, WC, fén, telefon, TV, trezor, balkon, WLAN, ručníky, župany.
Junior Suite IRIS (28-31 m²): pro 2-4 osoby, dvoulůžková postel, rozkládací pohovka pro další osobu, koupelna se sprchou, WC, fén, telefon, TV, trezor, balkon, WLAN, ručníky, župany.
Junior Suite RANUNCOLO (36 m²): pro 2-4 osoby, dvoulůžková postel, patrová postel pro děti, koupelna se sprchou, WC, fén, telefon, TV, trezor, balkon, WLAN, ručníky, župany.

Stravování

Polopenze (v ceně nabídky): snídaně ve formě bohatých ranních bufetových stolů - domácí chléb, čerstvé pečivo, domácí marmelády, sýry, musli, palačinky, wafle, domácí nutella, bio med z Cavalese, bio třtinový cukr atd. Vícechodová večeře podávaná výběrem z menu, salátový bufet.
Hotel nabízí dva typy menu - klasické (s masem) nebo vegetariánské/veganské. Dětské menu je samozřejmostí. Hosté mají možnost také ochutnat místní kuchyni formou vlastního bufetového stolu.

Pro děti

Dětská herna v hotelu, venkovní dětské hřiště se stromovým domkem, pískovištěm, trampolínou, stolním tenisem. Programy na míru dětem uvnitř i venku na čerstvém vzduchu. Vybavení pro nejmenší děti (jídelní židličky, vanička, přebalovací pult, dětský příbor, nosítko).

Cena zahrnuje

 •     ubytování s polopenzí
 •     vstup do wellness
 •     parkování
 •     lyžárnu
 •     Wi-Fi připojení

Cena nezahrnuje

 •     místní pobytovou taxu: 2,20 EUR/osoba nad 14 let/noc
 •     příplatek za krátkodobý pobyt 4-6 nocí 5 EUR/osoba/noc, 2,50 EUR/dítě 3-15 let/noc

Cenové informace

Akce SuperPremiére: 7denní pobyt za cenu 6denního v termínu 5.12. - 19.12.2020.

Akce SuperSun: 7denní pobyt za cenu 6denního v termínu 21.3. - 10.4.2021.
Slevy pro děti na vyžádání v CK.

Další ubytování v okolí Parkhotel Azalea

 • Hotel Bellavista Čtyřhvězdičkový hotel4

  Hotel Bellavista Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 900 m
  Délka sjezdovek:
  119 km
  Výška sněhu nahoře:
  0 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 1 890 Kč
  Zobrazit ceny