Kempinski Hotel Das Tirol Pětihvězdičkový hotel5 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Stát:
Rakousko
Resort:
Kitzbühel a Kirchberg
Město:
Kitzbühel
Vzdálenost z Prahy:
515 km
Vzdálenost z Brna:
515 km
Nejbližší sjezdovka:
do 80 m

Kempinski Hotel Das Tirol leží v srdci Kitzbühelských Alp, jen 7 km jižně od legendárního Kitzbühelu. Nástup do lyžařské oblasti začíná pouhých 80 m od hotelu. V den příjezdu a odjezdu je k dispozici transfer z a do Kitzbühelu zdarma (nutná rezervace předem).

Výhody

 • ski-in/out hotel
 • nádherné SPA a wellness s bazény
 • elegantní a stylová architektura s použitím kůže, dřeva a skla
 • prvotřídní gourmet restaurace
 • hotel myslí i na děti - herna, hlídání, vybavení pro nejmenší
 • vhodné pro firemní setkání a meetingy

Nevýhody

Žádné nevýhody jsme neobjevili.

Vybavení

Stylový, moderní, útulný, s prvotřídními službami - vítejte v Kempinski Hotel Das Tirol. Hotel se stane úkrytem pro všechny, kteří si chtějí odpočinou uprostřed krásných hor a nabízí ubytování v celkem 120 superior a deluxe dvoulůžkových pokojích, 13 junior suite, 22 apartmánech a jednom pethouse. Luxusní, elegantní prostředí s nádherným výhledem a nepřekonatelným servisem dodává hotelu jedinečný charakter.
Praktické
: Wi-Fi zdarma, parkování, lyžárna, pobyt s domácím mazlíčkem je povolený na vyžádání a za poplatek, obchod a půjčovna sportovního vybavení, prodej skipasů na recepci.

Aktivity

Dvě hotelové restaurace, soukromá fondue-stube, bar a kuřácká lounge, vinotéka, seminární místnosti.

Wellness

SPA o rozloze 3600 m2: vnitřní bazén s masážními lehátky, 20 m dlouhý, vyhřívaný venkovní bazén, venkovní solný bazének s lehátky, bio sauna, finská sauna, "lávová" sauna, parní lázně, několik relaxačních místností, fitness. Možnost objednání masáží a kosmetických služeb za příplatek. Bazény jsou v provozu od 7.00-21.00 hodin, saunový svět od 11.00-21.00 hodin, fitness non-stop.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkový pokoj Superior (36 m2): pro 2 dospělé + 1 dítě, TV, balkon, psací stůl, W-lan, trezor, koupoelna s vanou a sprchou, WC.
Dvoulůžkový pokoj Deluxe (36 m2): pro 2 dospělé + 1 dítě, TV, balkon, psací stůl, W-lan, trezor, koupelna s vanou a sprchou, WC.

Classic Junior Suite (44 m2): pro 3 dospělé, balkon, TV, lounge, Wi-Fi, trezor, koupelna se sprchou nebo vanou, WC.
Deluxe Junior Suite (55 m2): pro 2 dospělé + 2 děti, TV, lounge, balkon, Wi-Fi, Nespresso, trezor, WC, koupelna se sprchou nebo vanou, Wi-Fi.
Deluxe Suite (70 m2): pro 4 dospělé, balkon, TV, ložnice a oddělený obývací prostor, posezení u krbu, Wi-Fi, trezor, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, nealkoholické nápoje z minibaru.
Alpen Suite (105 m2): pro 2 dospělé + 1 dítě, TV, lounge, ložnice a oddělený obývací prostor, Nespresso, Wi-Fi, kuchyňka, trezor, balkon, nealkoholické nápoje z minibaru, koupelna se sprchou, WC.
Family Suite (88 m2): pro 6 dospělých, TV, lounge, posezení u krbu, ložnice a oddělený obývací prostor, balkon, WC, trezor, Nespresso, koupelna se sprchou nebo vanou, Wi-Fi, nealkoholické nápoje z minibaru.
Jochberg Suite (150 m2): pro 4 dospělé + 2 děti, TV, lounge, jídelní kout, ložnice a oddělený obývací prostor, posezení u krbu, Nespreso, Wi-Fi, trezor, balkon, nealkoholické nápoje z minibaru, kuchyňka, koupelna se sprchou, WC.
Tirol Suite (220 m2): pro 6 dospělých, balkon, TV, lounge, jídelna, ložnice a oddělený obývací prostor, posezení u krbu, Wi-Fi, Nespresso, trezor, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, nealkoholické nápoje z minibaru, kuchyňka.
Penthouse Suite (520 m2): pro 10 dospělých, balkon, TV, lounge, jídelna, posezení u krbu, ložnice, oddělený obývací prostor, Wi-Fi, iPod nabíjecí stanice, Nespresso, trezor, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, terasa, nealkoholické nápoje z minibaru, kuchyňka.

Stravování

Polopenze (v ceně nabídky), snídaně se podávají od 7.00 do 11.00 hodin formou bufetových stolů, lze objednat snídani na pokoj již od 6.00 hodin, večeře výběrem z menu. V hotelu platí "dress-code" při vstupu do restaurací - žádné nazouváky či sandále, muži nesmí mít tričko bez rukávů.

Pro děti

Dětský klub s hlídáním dětí od 3 let (9.00-13.00 a 17.00-21.00 hodin), k zapůjčení veškeré vybavení pro nejmenší.

Cena zahrnuje

 • ubytování s polopenzí
 • vstup do wellness a bazénů
 • parkování, lyžárna, Wi-Fi

Cena nezahrnuje

 • místní pobytová taxa 1,80 EUR/osoba od 15 let/noc
 • příplatek za pobyt s domácím mazlíčkem 30 EUR/noc (bez potravy)

Videa

Další ubytování v okolí Kempinski Hotel Das Tirol