Hotel Vedig Čtyřhvězdičkový hotel4 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Stát:
Itálie
Resort:
Bormio Skiregion
Město:
Santa Caterina Valfurva
Vzdálenost z Prahy:
629 km
Vzdálenost z Brna:
723 km
Nejbližší sjezdovka:
do 600 m

Hotel Vedig se nachází ve městě Santa Caterina Valfura v národním parku Stelvio. Nejbližší lanovka je vzdálený 600 metrů.

Výhody

 • hotelové wellness centrum

Nevýhody

 • chybí bazén

Vybavení

Hotel je obklopen scenérií vrcholků Ortles-Cevedale a poskytuje kombinaci moderní a tradiční architektury. V příjemně zařízených pokojích se budete cítit jako doma. K odpočinku skvěle poslouží hotelové wellness. V hotelové restauraci budete mít možnost ochutnat místní speciality. Studené zimní večery můžete trávat se skleničkou skvělého vína případně s horkou čokoládou u krbu v salonku. Nezní to přímo pohádkově?
Praktické: Wi-Fi zdarma, parkoviště, výtah, lyžárna, domácí mazlíčci nejsou povoleni, možnost zakoupení skipasů na recepci.

Aktivity

Hotelová restaurace.

Wellness

Finská sauna, turecká parní lázeň.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkový pokoj typu Comfort: pro 2 osoby, dvopulůžková postel, koupelna se sprchou nebo vanou, fén, WC, trezor, satelitní LCD TV, telefon, minibar, balkon.
Třílůžkový pokoj typu Comfort: pro 3 osoby, dvopulůžková postel, jednolůžková rozkládací pohovka, koupelna se sprchou nebo vanou, fén, WC, trezor, satelitní LCD TV, telefon, minibar, balkon.
Čtyřlůžkový pokoj typu Comfort: pro 4 osoby, dvopulůžková postel, dvoulůžková patrová postel, koupelna se sprchou nebo vanou, fén, WC, minibar, satelitní LCD TV, telefon, trezor, kávovar, balkon.
Rodinný pokoj UP&DOWN: pro 4 - 5 osob, 2x dvopulůžková postel, 1x jednolůžková postel, 2x koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, satelitní LCD TV, telefon, minibar, trezor, kávovar, 2x balkon.
Rodinný pokoj: pro 5 – 6 osob, 2x dvopulůžková postel, 1x dvoulůžková patrová postel, 2x koupelna se sprchou nebo vanou, fén, WC, minibar, satelitní LCD TV, trezor, potřeby na přípravu čaje, 2x balkon.
Vedig Hutte: pro 2 osoby, dvopulůžková postel, koupelna se sprchou nebo vanou, fén, WC, trezor, satelitní LCD TV, telefon, minibar, balkon.
Třílůžkový pokoj Hutte: pro 2 - 3 osoby, dvopulůžková postel, jednolůžková rozkládací pohovka, koupelna se sprchou nebo vanou, fén, WC, trezor, satelitní LCD TV, telefon, minibar, kávovar, balkon.

Stravování

Polopenze (v ceně nabídky): snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu a večeře formou výběru z menu.

Cena zahrnuje

 • ubytování s polopenzí
 • vstup do hotelového wellness
 • lyžárnu
 • Wi-Fi připojení
 • parkování

Cena nezahrnuje

 • pobytovou taxu

Další ubytování v okolí Hotel Vedig

 • Hotel Kristiania Čtyřhvězdičkový hotel superrior4.5

  Hotel Kristiania Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 4,4 km
  Délka sjezdovek:
  20 km
  Výška sněhu nahoře:
  0 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 2 192 Kč
  Zobrazit ceny