Hotel Trattlerhof Čtyřhvězdičkový hotel4 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Stát:
Rakousko
Resort:
Bad Kleinkirchheim
Město:
Bad Kleinkirchheim
Vzdálenost z Prahy:
550 km
Vzdálenost z Brna:
443 km
Nejbližší sjezdovka:
do 150 m

Hotel stojí na malebném místě na okraji lesa, kousek od centra městečka Bad Kleinkirchheim. Lanovka Maibrunn je vzdálena 150 m. Zastávka skibusu je přímo u hotelu.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • rozsáhlé wellness
 • příjemný personál
 • blízkost sjezdovek

Nevýhody

 • vyšší ceny odpovídající kvalitě poskytovaných služeb

Termíny a ceny

Vybavení

Romantický, rodinný hotel v rustikálním stylu. Pokoje jsou zařízeny vkusně s prvka dřeva. Načerpat síly na nový den můžete v příjemném hotelovém wellness centru. Zaručeně si také vychutnáte skvělé pokrmy z místních surovin. Skvěle strávený den můžete zakončit se sklenkou výborného vína. V hotelu Trattlerhof zapomenete na každodenní stereotyp, díky příjemné rodinné atmosféře, která v hotelu panuje.
Praktické: Wi-Fi připojení zdarma, parkování, výtah, lyžárna.

Aktivity

Hotelová restaurace.

Wellness

Panoramatická sauna, aromatická parní lázeň, zážitková sprcha, relaxační místnost, infračervená kabinka, vířivka, možnost objednání masáží, kosmetických procedur a koupelí za přípatek. Dále je k dispozici fitness centrum, lekce jógy (za příplatek).

Vybavení pokojů

Jednolůžkový pokoj „Classic“ (18 m2): pro 1 osobu, jednolůžková postel, koupelna se sprchou, WC, fén, telefon, TV, minibar, psací stůl, trezor, župany.
Dvoulůžkový pokoj „Classic“ (24 m2): pro 2 osoby, dvoulůžková postel, koupelna se sprchou, WC, fén, telefon, TV, minibar, psací stůl, trezor, župany.
Dvoulůžkový pokoj „Pinewood“ (24 m2): pro 2 osoby, dvoulůžková postel, koupelna se sprchou, WC, fén, telefon, TV, minibar, psací stůl, trezor, župany.
Dvoulůžkový pokoj „Comfort“ (26 m2): pro 2 – 3 osoby, dvoulůžková postel, jednolůžková rozkládací pohovka, koupelna se sprchou, WC, fén, telefon, TV, minibar, psací stůl, trezor, župany, balkon.
Rodinný pokoj „Comfort“ (35 m2): pro 2 - 4 osoby, dvoulůžková postel, dvoulůžková rozkládací pohovka, koupelna s vanou, WC, fén, telefon, TV, minibar, psací stůl, trezor, župany, balkon.
Dvoulůžkový pokoj „Country House“ (35 m2): pro 2 – 4 osoby, dvoulůžková postel, dvoulůžková rozkládací pohovka, koupelna s vanou, WC, fén, telefon, TV, minibar, psací stůl, trezor, župany, balkon.
Dvoulůžkový pokoj „Grannge“ (30 m2): pro 2 – 3 osoby, dvoulůžková postel, jednolůžková rozkládací pohovka, koupelna se sprchou, WC, fén, telefon, TV, minibar, psací stůl, trezor, župany, balkon.
Rodinný pokoj „Villa“ (44 m2): pro 2 – 4 osoby, dvoulůžková postel, dvoulůžková rozkládací pohovka, koupelna se sprchou, WC, fén, telefon, TV, minibar, psací stůl, kamna, trezor, župany, balkon.
Manor Junior Suite (36 m2): pro 2 – 4 osoby, dvoulůžková postel, dvoulůžková rozkládací pohovka, koupelna se sprchou, WC, fén, telefon, TV, minibar, psací stůl, trezor, župany, balkon.
Rodinný pokoj „Gutshof“ (36 m2): pro 2 – 5 osob, dvoulůžková postel, patrová postel, jednolůžková rozkládací pohovka, koupelna se sprchou, WC, fén, telefon, TV, minibar, psací stůl, trezor, župany, balkon.
Country House Suite (44 m2): pro 2 – 6 osob, dvoulůžková postel, patrová postel, dvoulůžková rozkládací pohovka, koupelna s vanou, WC, fén, telefon, TV, minibar, psací stůl, trezor, župany, balkon.
Sunshine Suite (51 m2): pro 2 – 6 osob, dvoulůžková postel, 2x jednolůžková postel, dvoulůžková rozkládací pohovka, koupelna se sprchou, WC, fén, telefon, TV, minibar, psací stůl, trezor, župany, terasa.
Romantic Suite (36 m2): pro 2 – 4 osoby, dvoulůžková postel, dvoulůžková rozkládací pohovka, koupelna s vanou, WC, fén, telefon, TV, minibar, psací stůl, trezor, župany, balkon.
Dvoulůžkový pokoj „Gutshof Kombi“ (60 m2): pro 2 – 6 osob, dvoulůžková postel, 2x dvoulůžková rozkládací pohovka, koupelna se sprchou, WC, fén, telefon, TV, minibar, psací stůl, trezor, župany, balkon.
Rodinný pokoj „Gutshof Grande“ (66 m2): pro 2 – 8 osob, 2x dvoulůžková postel, 2x dvoulůžková rozkládací pohovka, koupelna se sprchou, WC, fén, telefon, TV, minibar, psací stůl, trezor, župany, balkon.
Sunshine Family Suite (87 m2): pro 2 – 9 osob, 2x dvoulůžková postel, 2x jednolůžková postel, dvoulůžková rozkládací pohovka, jednolůžková rozkládací pohovka, koupelna se sprchou, WC, fén, telefon, TV, minibar, psací stůl, trezor, župany, terasa, balkon.

Stravování

Rozšířená polopenze (v ceně nabídky). Snídaně jsou formou bohatého bufetu, ve kterém si vybere každý. V odpoledních hodinách se v restauraci podává svačinka. Večeře se podává formou výběru z 5 chodového menu a se salátovým bufetem. V restauraci ochutnáte ty nejkvalitnější pokrmy z regionálních produktů. Koření a bylinky si v hotelu pěstují sami.

Cena zahrnuje

 • rozšířenou polopenzi
 • lyžárnu
 • Wi-Fi
 • parkování

Cena nezahrnuje

 • pobytovou taxu 3,30 EUR/osoba starší 17 let/den
 • příplatek za domácího mazlíčka 15 EUR/den
 • závěrečný úklid 35 EUR (v případě pobytu s domácími mazlíčky)

Cenové informace

Slevy pro děti na vyžádání!

Další ubytování v okolí Hotel Trattlerhof

 • Hotel Kolmhof Čtyřhvězdičkový hotel4

  Hotel Kolmhof Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 150 m
  Délka sjezdovek:
  103 km
  Výška sněhu nahoře:
  220 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 2 409 Kč
  Zobrazit ceny
 • Hotel Pulverer Pětihvězdičkový hotel5

  Hotel Pulverer Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 400 m
  Délka sjezdovek:
  103 km
  Výška sněhu nahoře:
  220 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 3 809 Kč
  Zobrazit ceny
 • Hotel Prägant Čtyřhvězdičkový hotel4

  Hotel Prägant Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 150 m
  Délka sjezdovek:
  103 km
  Výška sněhu nahoře:
  220 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 3 439 Kč
  Zobrazit ceny