Hotel St. Oswald Čtyřhvězdičkový hotel4 Zimní Alpy

Stát:
Rakousko
Resort:
Bad Kleinkirchheim
Město:
Bad Kleinkirchheim
Vlastnosti
Vzdálenost z Prahy:
558 km
Vzdálenost z Brna:
445 km
Nejbližší sjezdovka:
do 200 m

Luxusní 4* residence s krásným wellness a vnitřním bazénem se nachází v centru městečka St. Oswald v těsné blízkosti sjezdovky Nockalmabfahrt, sjezd téměř až zpět k hotelu. Nástupní stanice lanovky Nationalpark Brunnach je v dosahu 500 m. Lze využít hotelový shuttle zdarma. Centrum města Bad Kleinkirchheim a termální lázně St.Kathrein jsou vzdálené 5 km.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • Relaxace ve wellness s vnitřním bazénem
 • V blízkosti lyžařského areálu
 • Vlastní hotelový skibus
 • Ve vybraných termínech skipas v ceně

Nevýhody

 • Vzdálenější od termálních lázní v Bad Kleinkirchheim

Wellness

Velký vnitřní bazén s panoramatickým výhledem, menší vyhřívaný bazén (14x11 m, 300 C) s masážními lehátky, Kneippovy vaničky, finská sauna, aromatická parní lázeň, infračervená sauna, relaxační místnost s lehátky, solárium (za příplatek), masáže (za příplatek), kosmetika (za příplatek). Wellness je otevřeno od 7:00 do 19:00 hodin.

Gastronomie

Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu, večeře jsou servírovány formou 5chodového menu. Odpolední svačinka se podává v čase od 14:00 do 16:30 hodin v podobě sladkého či slaného pečiva. Hotel nabízí vegetariánské, bezlepkové a bezlaktózové pokrmy.

Pro děti

Dětská herna, animační programy, hlídání dětí (za příplatek)

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj "Tannenzapfen" (37m2): pro 2-3 osoby, dvoulůžko, rozkládací pohovka pro další osobu, koupelna s dvojitým umyvadlem, vana/sprchový kout, samostatné WC, vstupní hala s šatní skříní, minibar, panoramatický balkon, TV, rádio, telefon.
Jednolůžkový pokoj "Oswin Moro" (20-30m2): pro 1 osobu, jednolůžko, koupelna se sprchou a WC, skříň s posunými dveřmi, minibar, psací stůl, rádio, TV, telefon, panoramatický balkon.
Juniorsuite "Sonnentau" (45m2): pro 2 osoby,  dvoulůžko, oddělená vstupní hala a šatna, koupelna s dvojitým umyvadlem, sprchový kout/vana, fén, WC, TV, telefon, rádio, minibar, panoramatický balkon.
Apartmá "Spatzennest" (45m2): pro 2-4 osoby, dvoulůžkový pokoj, rozkládací pohovka pro dvě osoby v obývací části, vana/sprchový kout, dvojité umyvadlo, WC, TV, telefon, rádio, psací stůl, minibar, panoramatický balkon.
Suite "Storchennest" (48-50m2): pro 2-4 osoby, dvoulůžko, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, vstupní hala se šatní skříní, koupelna s dvojitým umyvadlem, sprchový kout/ vana, WC, TV, telefon, rádio, psací stůl, panoramatický balkon.
Suite "Max & Moritz" (68-75m2): pro 4-6 osob, luxusní suite s 2 oddělenými dvoulůžkovými ložnicemi, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, vstupní hala,  luxusní koupelna s vanou/sprchovým koutem, WC, TV, telefon, rádio, minibar, psací stůl, panoramatický balkon.
Familienkombination (70m2): pro 4-5 osob, velká suite s 2 oddělenými dvoulůžkovými ložnicemi, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro další dvě osoby, vstupní hala, koupelna s vanou/sprchovým koutem, WC, TV, telefon, rádio, minibar, psací stůl, panoramatický balkon.
Suite "Sterntaler"(102m2): pro 2-5 osob, dvoulůžková ložnice, vstupní hala s šatními skříněmi, koupelna s dvojitým umyvadlem, sprchový kout/vana, WC, TV, telefon, rádio, minibar, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, panoramatický balkon.
Suite "Silberdistel" (102m2): pro 2-6 osob, 2 oddělené dvoulůžkové ložnicemi, samostatná hala s štatními skříněmi, koupelna s dvojitým umyvadlem, sprchový kout/vana, WC, velký obývací pokoj s krbem a pohovkou pro další dvě osoby, 2 TV, telefon, minibar, rádio, velký panoramatický balkon.

Termíny a ceny

Cena zahrnuje

 • Ubytování s rozšířenou polopenzí
 • Neomezený přístup do wellness a bazénu
 • Hotelový skibus
 • Lyžárnu
 • Parkoviště

Cena nezahrnuje

 • Místní pobytovou taxu 3,30 EUR/osoba starší 14 let/noc
 • Příplatek za pobyt s domácím mazlíčkem 15-25 EUR/noc (dle velikosti)

Cenové informace

Slevy pro děti na vyžádání v CK.

Vybavení hotelu

Hotelová restaurace, bar, vinný sklípek, hotelová hala s kuřáckým salónkem, stolní tenis, stolní fotbal.

Další ubytování v okolí Hotel St. Oswald

 • Hotel Pulverer Pětihvězdičkový hotel5

  Hotel Pulverer Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 400 m
  Délka sjezdovek:
  103 km
  Výška sněhu nahoře:
  100 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 3 708 Kč
  Zobrazit ceny
 • Hotel Prägant Čtyřhvězdičkový hotel4

  Hotel Prägant Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 150 m
  Délka sjezdovek:
  103 km
  Výška sněhu nahoře:
  100 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 2 245 Kč
  Zobrazit ceny