Hotel Silena Čtyřhvězdičkový hotel4 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Vzdálenost z Prahy:
633 km
Vzdálenost z Brna:
663 km
Nejbližší sjezdovka:
ski-in/ski-out

Hotel Silena se nachází na klidném a slunném místě, přímo u sjezdovky. 


Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • krásné a prostorné wellness centrum
 • na klidném místě
 • prostorné a pohodlné pokoje
 • přímo u sjezdovky

Nevýhody

 • vyšší ceny odpovídající kvalitě poskytovaných služeb

Termíny a ceny

Vybavení

Designový hotel Silena je skvělým místem k obnovení vašich ztracených sil. Hotel se tyčí ve výšce 1 354 metrů nad mořem a nabízí skvostné výhledy na okolní krajinu. Ten pravý zážitek se Vám naskytne už jen při pohledu na tento krásný hotel. Dalším velice příjemným zážitkem bude jisto jistě hotelové wellness centrum, ve kterém zažijete nevšední pocit uvolnění a relaxace. Tímto, to ale jistě nekončí. V hotelové restauraci ochutnáte vždy jen čerstvé a místní suroviny, které chutnají prostě skvělě. Hotel Silena vám dopřeje užít si jižní Tyrolsko všemi smysly.
Praktické: Wi-Fi připojení zdarma, parkování, výtah, lyžárna.

Aktivity

Hotelová restaurace, knihovna, čajovna.

Wellness

Finská sauna, panoramatická sauna, herbální sauna, parní lázeň, relaxační místnost, vířivka, vnitřní bazén, venkovní bazén, posilovna, lekce jógy, masáže (za příplatek).

Vybavení pokojů

Střešní pokoj „Soulful“ (30 – 35 m2): pro 1 - 2 osoby, dvoulůžková postel, rozkládací pohovka, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, sedací koutek, pomůcky k přípravě čaje, TV, telefon, trezor, minibar, balkon.
Panoramatický pokoj „Soulful“ (38 m2): pro 1 - 2 osoby, dvoulůžková postel, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, sedací koutek, pomůcky k přípravě čaje, TV, telefon, trezor, minibar, balkon.
Pokoj „Soulful“ (32 m2): pro 1 - 2 osoby, dvoulůžková postel, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, sedací koutek, pomůcky k přípravě čaje, TV, telefon, trezor, minibar, balkon.
Suite „Irene“ (55 m2): pro 2 – 4 osoby, dvoulůžková postel, rozkládací pohovka, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, jídelní koutek, pomůcky k přípravě čaje, 2x TV, telefon, trezor, minibar, balkon.
Suite „Superior +“ (95 m2): pro 2 - 6 osob, dvoulůžková postel, 2x jednolůžková postel, rozkládací pohovka, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, jídelní koutek, 2x TV, telefon, trezor, minibar, balkon.
Suite „Superior“ (80m2): pro 2 - 6 osob, typu mezonet, dvoulůžková postel, rozkládací pohovka, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, TV, telefon, trezor, minibar, balkon.
Pokoj „Superior“ (35 m2): pro 1 -3 osoby, dvoulůžková postel, rozkládací pohovka, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, TV, telefon, trezor, minibar, balkon.
Střešní Suite „Soulful“ (65 m2): pro 2 – 3 osoby, dvoulůžková postel, rozkládací pohovka, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, finská sauna, obývací pokoj, krb, pomůcky k přípravě čaje, TV, telefon, trezor, minibar, střešní terasa.
Junior Suite „Soulful“ (47 – 45 m2): pro 2 – 3 osoby, dvoulůžková postel, rozkládací pohovka, lodžie nebo balkon, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, sedací koutek, pomůcky k přípravě čaje, TV, telefon, trezor, minibar.
Junior Suite „Soulful Literature“ (43 m2): pro 2 – 3 osoby, dvoulůžková postel, rozkládací pohovka, balkon, koupelna se sprchou a vanou, WC, sofa na čtení, pomůcky k přípravě čaje, TV, telefon, trezor, minibar.

Stravování

Rozšířená polopenze (v ceně nabídky). Snídaně a pozdní snídaně jsou podávány formou bohatých bufetů. Odpoledne se podává sladká svačinka. Večeře je formou výběru z 5chodového menu.

Cena zahrnuje

 • pobyt s polopenzí
 • lyžárnu
 • Wi-Fi
 • vstup do hotelového wellness
 • parkování
 • 1x týdně ochutnávka tyrolských specialit
 • lekce jógy a meditace

Cena nezahrnuje

 • pobytovou taxu 2,30 EUR/osoba nad 14 let/noc

Cenové informace

Akce 7=6 v termínech 9.1.-23.1.2021, 13.3.-27.3.2021 a 8.12.-19.12.2020 budete ubytování 7 nocí, ale zaplatíte pouze 6 nocí.
Ceny pro děti na vyžádání v CK.

Další ubytování v okolí Hotel Silena

 • The Vista Hotel Tříhvězdičkový hotel superrior3.5

  The Vista Hotel Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 20 m
  Délka sjezdovek:
  44 km
  Výška sněhu nahoře:
  0 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 2 403 Kč
  Zobrazit ceny
 • Hotel Reichegger Tříhvězdičkový hotel3

  Hotel Reichegger Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 12,0 km
  Délka sjezdovek:
  119 km
  Výška sněhu nahoře:
  0 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 1 535 Kč
  Zobrazit ceny
 • Hotel Olympia Čtyřhvězdičkový hotel4

  Hotel Olympia Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 1,0 km
  Délka sjezdovek:
  119 km
  Výška sněhu nahoře:
  0 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 2 619 Kč
  Zobrazit ceny
 • Hotel Petrus Čtyřhvězdičkový hotel superrior4.5

  Hotel Petrus Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 500 m
  Délka sjezdovek:
  119 km
  Výška sněhu nahoře:
  0 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 3 946 Kč
  Zobrazit ceny