Hotel Shackleton Čtyřhvězdičkový hotel4 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Stát:
Itálie
Resort:
Sestriére a Via Lattea
Město:
Sestriére
Vzdálenost z Prahy:
1080 km
Vzdálenost z Brna:
1230 km
Nejbližší sjezdovka:
do 650 m

Malebný rodinný hotel leží v centru horského obce Sestriere a je obklopen olympijským lyžařským areálem Via Lattea. Je vhodným místem pro rodinné dovolené, vaši nejmenší zde naleznout bohaté vyžití. V okolí naleznete hned několik sjezdovek, ke kterým vás pohodlně dopraví hotelový schuttel. Nejbližší lanovka se nachází 650 metrů od hotelu.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • vhodný pro rodinné dovolené
 • v samotném centru lyžařské obce
 • hotelová restaurace zařazena v Michelinském průvodci
 • hotelový shuttel
 • vyhřívaný vnitřní/venkovní bazén o rozloze 2000 metrů

Nevýhody

 • umístěn vedle silnice
 • doprava k lanovkám vhodnější shuttelem

Termíny a ceny

Vybavení

Designový hotel je přizpůsoben k pohodlnému pobytu rodin s dětmi. Pokoje bravurně kombinují masivní dřevo s kamenným obložením a nejkvalitnějším nábytkem. Majitelé hotelu Elena a Davide děti navíc opravdu milují a to nejen ty své. Proto se rozhodli v hotelu pro děti připravit opravdu bohaté vyžití. Animátoři si denně chystají zábavný program, který nenechá jediné dítko chladné. V hotelovém wellness děti mohou navštívit kurzy plavání ve vnitřním vyhřívaném bazénu nebo se naučí lyžovat za pomocí instruktorů z lyžařské školy. Pro rodiče je zde také nachystáno velké množství sportovních aktivit a  pokud zatouží po odpočinku, jistě přijde za vhod rozsáhlé wellness s množství kosmetických a relaxačních procedur. Na večer si rodiče odpočinou při sklence nejlepšího sektu v hotelovém sky louge, kde se okolní příroda nabízí jak na dlani.
Praktické: k lanovkám vás pohodlně dopraví hotelový shuttel. 

Wellness

To pravé uvolnění zažijete při plavání v rozlehlém vyhřívaném bazénu. Jeho plocha 2000 metrů vám kromě vnitřního bazénu nabízí i bazén venkovní s okouzlujícím výhledem na okolí. Zahřát se můžete v bio sauně a rozlámané tělo vám pomůžou dát do pořádku profesionální maséři, kteří se o vás s největší péčí postarají. Pokud byste rádi zažili i něco netradičního, můžete se zapsat na hodiny latinskoamerického tance.

Vybavení pokojů

Všechny pokoje a apartmány mají v základní výbavě balkón/terasu, koupelnu se sprchovým koutem nebo vano, fén, župany, šatnu, telefon, wifi připojení, minibar, elektronický trezor.
Superior dvoulůžkový pokoj (20-22m2): 2 osoby
Easy Apartmá (38-42m2): 4 osoby, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, samostatná ložnice, koupelna se sprchovým koutem a vířivkou.
Top Rodinné Apartmá (55/58/62m2): 5 osob, dvě ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, koupelna se sprchovým koutem a vířivkou, nějaké disponují i saunou

Stravování

Ubytování se snídaní. Snídaně jsou zde tím nejdůležitějším jídlem dne. Jsou podávány formou a la carte a můžete si vybrat opravdu ze široké nabídky pokrmů z lokálních bio potravin. Místní restaurace je zařazena v Michelinském průvodci a za příplatek si zde můžete pochutnat na delikátní italské večeři v doprovodu nádherného výhledu na okolí z hotelové restaurace.

Pro děti

Bohatý animátorský program pro děti, dětská jídla, dětské postýlky, plavecké kurzy pro děti v krytém bazéně, dětská ski škola, dětský koutek, hlídání dětí (za příplatek).

Cena zahrnuje

 • ubytování se snídaní
 • vstup do wellness
 • wifi připojení, parkování
 • welcome drink při příjezdu

Cena nezahrnuje

 • místní pobytová taxa € 2,00/noc/osoba od 13 let
 • za příplatek parkování v garáži € 10-15/noc
 • příplatek za hlídání dětí € 10-12/hodina

Cenové informace

Slevy pro děti na vyžádání v CK.

Další ubytování v okolí Hotel Shackleton

 • Hotel Le Sherpa Tříhvězdičkový hotel3

  Hotel Le Sherpa Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  ski-in/ski-out
  Délka sjezdovek:
  146 km
  Výška sněhu nahoře:
  220 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 2 912 Kč
  Zobrazit ceny