Hotel Schweizerhof Čtyřhvězdičkový hotel4 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Vzdálenost z Prahy:
392 km
Vzdálenost z Brna:
445 km
Nejbližší sjezdovka:
do 35 m

Hotel Schweizerhof leží 2 minuty od centra města Kitzbühel a hned vedle lanovky Hahnenkamm.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • krásné wellness centrum
 • přímo u sjezdovky
 • blízkost centra města

Nevýhody

 • vyšší ceny odpovídající kvalitě poskytovaných služeb

Termíny a ceny

Vybavení

Hotel Schweizerhof je ideálním místem pro skvělou zimní dovolenou a to především kvůli své idální poloze. Hotel se nachází přímo vedle lanovky Hahnenkamm. Nejen ideální poloha hotelu je důvodem pro skvělou dovolenou, ale především i rodinný přístup personálu hotelu, díky kterému se budete cítit báječně. Pokoje jsou zařízené, tak aby vám nic nescházelo a vy si mohli zcela vychutnat zaslouženou pohodu. Odpočinek si dopřejete v hotelovém wellness centru. Na start a závěr dne si dopřejete zážitek v podob chutných jídel, připravených pouze z kvalitních a místních produktů.
Praktické: Wi-Fi zdarma, parkování, výtah, lyžárna, domácí zvířata jsou povolena (za příplatek).

Aktivity

Hotelová restaurace.

Wellness

Vnitřní bazén, finská sauna, samarium, parní lázeň, relaxační místnost, solárium (za příplatek), masáže a kosmetické služby (za příplatek), fitness centrum.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkový pokoj „Classic“ (18 - 28 m2): pro 2 dospělé osoby a maximálně 1 dítě, dvoulůžková postel, přistýlka, trezor, LCD TV, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, posezení.
Dvoulůžkový pokoj „Comfort“ (24 – 27 m2): pro 2 dospělé osoby a maximálně 1 dítě, dvoulůžková postel, přistýlka, trezor, LCD TV, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, posezení.
Dvoulůžkový pokoj „Deluxe“ (28 - 30 m2): pro 2 dospělé osoby a 2 děti, dvoulůžková postel, 2x přistýlka, trezor, LCD TV, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, posezení.
Junior Suite Panoramic Floor (35 m2): pro 2 dospělé osoby a 2 děti, dvoulůžková postel, 2x přistýlka, trezor, LCD TV, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, minibar, posezení.
Rodinný pokoj „Classic“ (38 m2): pro 3 – 4 osoby, dvoulůžková postel, 2x jednolůžková postel, trezor, LCD TV, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, minibar, posezení.
Rodinný pokoj „Comfort“ (43 m2): pro 4 – 5 osob, dvoulůžková postel, 2x jednolůžková postel, přistýlka, trezor, LCD TV, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, minibar, posezení, některé mají balkon.
Penthouse Family Suite (120 m2): pro 4 – 7 osob, 2x dvoulůžková postel, 2x jednolůžková postel, přistýlka, trezor, 3x LCD TV, telefon, 2x koupelna se sprchou nebo vanou, 2x WC, šatník, jídelní kout, kuchyňský kout, prostorný obývací pokoj, balkon.

Stravování

Polopenze (v ceně nabídky). Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu s čerstvými a místními produkty. Večeře jsou podávány formou výběru z pětichodového menu. V restauraci ochutnáte pokrmy místní a mezinárodní kuchyně.

Pro děti

Dětská herna.

Cena zahrnuje

 • ubytování s polopenzí
 • lyžárnu
 • Wi-Fi
 • parkování
 • vstup do hotelového wellness

Cena nezahrnuje

 • pobytovou taxu 1,80 EUR/osoba/den
 • příplatek za silvestr 75 EUR/dospělá osoba, 37 EUR/dítě
 • příplatek za snídaně 15 EUR/den/osoba (u apartmánů)
 • pobyt s domácími mazlíčky 20 EUR/noc (bez potravy)

Další ubytování v okolí Hotel Schweizerhof