Hotel Pulverer Pětihvězdičkový hotel5 Zimní Alpy

Stát:
Rakousko
Resort:
Bad Kleinkirchheim
Město:
Bad Kleinkirchheim
Vlastnosti
Vzdálenost z Prahy:
507 km
Vzdálenost z Brna:
441 km
Nejbližší sjezdovka:
do 400 m
Skibus:
do 50 m

Pokud hledáte destinaci spojující lyžování s kvalitní wellness péčí, jste na správném místě. Hotel Pulverer je proslulý svou legendární pohostinností již od roku 1928 a přátelský personál vám kromě špičkové kuchyně nabídne ubytování přímo na míru – třeba pokoje pro pobyt s domácími mazlíčky, nebo apartmány pro alergiky zařízené aromatickým dřevem z horské borovice. Jiskřivá sněhová pokrývka, která vás přivítá hned za dveřmi, vás pozve k zimním radovánkám, jako jsou jízda na saních tažených koňmi, lyžování nebo sáňkování ve dne i v noci. V lyžařském areálu Bad Kleinkirchheim-St. Oswald si užijete více než 103 kilometrů skvěle upravených sjezdovek a po poslední jízdě můžete skočit rovnou do teplé vody hotelového SPA. Slunce svítí, sníh se třpytí a termální voda hřeje – dovolená v Korutanech může začít. Lanovka Maibrunnbahn je vzdálena 400 m a skibus staví přímo před hotelem!

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • Tradiční lázeňský hotel v centru Bad Kleinkirchheimu
 • Na klidném místě obklopen zelení, s pěknými výhledy
 • Příjemná a nekomplikovaná atmosféra
 • 7.600 m² zahrady s krásnými zákoutími k relaxaci
 • 2.100 m² wellness s venkovními i vnitřními termálními bazény
 • Vlastní pramen termální léčivé vody
 • SPA zóna s deseti druhy saun
 • Možnost masáží a kosmetických procedur
 • Sportovní a fitness programy a týdně procházky s průvodcem
 • Vkusně zařízené pokoje, většinou v lázeňském stylu
 • Výtečná kuchyně s produkty z vlastních farem (s možností návštěvy)
 • Snídaně formou bufetových stolů až do 11 hod
 • Lehké odpolední občerstvení
 • Večeře o pěti chodech nebo tematické bufety
 • Oceněná a-la-carte restarace Loystub´n
 • Kärnten Card v létě v ceně pobytu
 • V létě hůlky na nordic walking a batůžek na výlety

Nevýhody

 • Hotel není příliš zaměřen na pobyty s malými dětmi
 • Slabší signál WIFI

Wellness

Wellness centrum o rozloze 2.100 : termální vnitřní bazén (8x16 m, 32°C), termální venkovní bazén (8x12 m, 28°C), termální venkovní spirálová vířívka na dvě patra se skluzavkou a vodopádem (33oC, v zimní je horní patro vyhřívané), termální vnitřní vířivka s masážními lehátky a vodopádem (36°C), venkovní sauna (90°C, v zimě s vyhřívaným přístupem bez sněhu), finská sauna, bylinková sauna, turecké parní lázně, bylinková jeskyně, aromatická jeskyně, tepidárium, solná parní lázeň, tibetské solné tepidárium, infračervená sauna, několik relaxačních místností, Kneippovy vaničky, fitness centrum, kosmetika (za příplatek), masáže (za příplatek), solárium (za příplatek), vital bar. Termální vodní svět je otevřený od 7:00 do 19:30 hodin (v sobotu do 21:00 hodin), saunový svět je otevřený od 14:00 do 19:30 hodin (v sobotu do 21:00 hodin).

Gastronomie

Rozšířená polopenze (v ceně nabídky), snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu, večeře jsou servírovány formou 5chodového menu, doplněné o předkrmový bufet, nebo jsou podávány formou bufetu. V době od 15:00 do 17:00 hodin je připravena odpolední svačinka v podobě sladkého a slaného pečiva a ovoce. 1x týdně pořádá hotel tematicky Korutanský večer s regionálními produkty, galavečeři a 1x týdně probíhá koktejlový večer na baru. Hotel nabízí také vegetariánské, dietní i bezlepkové pokrmy.

Pro děti

Dětská herna

Pokoje

Jednolůžkový pokoj (25): jednolůžko, koupelna s vanou/WC, telefon, minibar, trezor, satelitní TV, rádio, balkon, W-lan.
Jednolůžkový pokoj "Verwöhn" (25-30 ): lze rezervovat s nebo bez dvoulůžka, koupelna s vanou/WC, minibar, trezor, telefon, satelitní TV, rádio, balkon, W-lan.
Dvoulůžkový pokoj (30-35 ): pro 2-3 osoby, dvoulůžko, pohovka pro 3.osobu, koupelna s vanou/WC, telefon, minibar, trezor, satelitní TV, rádio, některé pokoje s balkonem, W-lan.
Dvoulůžkový pokoj "Bio" (35 ): pro 2 osoby, koupelna s vanou a sprchovým koutem, WC s bidetem, telefon, minibar, trezor, satelitní TV, rádio, balkon, vlněný koberec, W-lan. V tomto pokoji nejsou povoleni domácí mazlíčci.
Junior suite (42 ): pro 2-4 osoby, dvoulůžko, rozkládací pohovka pro 3. a 4.osobu, koupelna s vanou a sprchou se světelnou terapií, WC s bidetem, minibar, trezor, telefon, satelitní TV, rádio, balkon, W-lan.
Junior suite "Bio" (42 ): pro 2-4 osoby, dvoulůžko, rozkládací pohovka pro 3. a 4.osobu, koupelna s vanou, WC, telefon, minibar, trezor, satelitní TV, rádio, balkon, vlněný koberec, W-lan. V tomto pokoji nejsou povoleni domácí mazlíčci.
Junior suite "Loggia" (45 ): pro 2-4 osoby, dvoulůžko, rozkládací pohovka pro 3. a 4.osobu, koupelna se sprchou, WC s bidetem, minibar, trezor, telefon, satelitní TV, rádio, lodžie, parketová podlaha (vhodné pro alergiky), W-lan. V tomto pokoji nejsou povoleni domácí mazlíčci.
Junior suite "Panorama" (57 ): pro 2-4 osoby, dvoulůžko, rozkládací pohovka pro 3. a 4.osobu, koupelna s rohovou vanou a sprchou, WC s bidetem, minibar, trezor, telefon, satelitní TV, rádio, balkon s výhledem na venkovní termální bazény, W-lan.
Suite "Verwöhn" (55-57 ): pro 2-4 osoby, dvoulůžko, rozkládací pohovka pro 3. a 4.osobu v opticky oddělené obývací části, koupelna s vanou nebo sprchou, WC s bidetem, minibar, trezor, telefon, satelitní TV, rádio, balkon, W-lan.
Suite "Verwöhn Nockberge" (60 ): pro 2-4 osoby, dvoulůžková ložnice, oddělený obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 3. a 4.osobu, koupelna se sprchou, WC s bidetem, minibar, trezor, telefon, satelitní TV, rádio, balkon, parketová podlaha (vhodné pro alergiky), W-lan. V tomto pokoji nejsou povoleni domácí mazlíčci.
Suite "Verwöhn Bio" (50-60 ): pro 2-4 osoby, dvoulůžková ložnice, posuvnými dveřmi oddělený obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 3. a 4.osobu, koupelna s vanou nebo sprchou, WC, některé pokoje s bidetem, minibar, trezor, telefon, satelitní TV, rádio, balkon, vlněný koberec, W-lan. V tomto pokoji nejsou povoleni domácí mazlíčci.
Suite "Romantik" (65 ): pro 2-4 osoby, dvoulůžková ložnice, oddělený obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 3. a 4.osobu, koupelna s denním světlem, vanou a sprchou, WC, bidet, pisoár, minibar, trezor, telefon, satelitní TV, rádio, franouzský balkon, parketová podlaha (vhodné pro alergiky). V tomto pokoji nejsou povoleni domácí mazlíčci.
Suite "Panorama" (90 ): pro 2-4 osoby, ložnice s dvoulůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky, oddělený obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 3. a 4.osobu, koupelna s denním světlem, rohovou vanou a sprchou, WC s bidetem, minibar, trezor, telefon, 2 satelitní TV, rádio, balkon s výhledem na venkovní termální bazény, W-lan.
Landhaus Suite (150 ): pro 2-4 osoby, výtah přímo do suite, 2 dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj se sedacím koutkem, jídelnou a kachlovými kamny, koupelna s denním světlem, vířivkou, sprchou a parní lázní, WC, minibar, trezor, telefon, 2 satelitní TV, rádio, lodžie nebo balkon, W-lan.

Termíny a ceny

Cena zahrnuje

 • Ubytování s rozšířenou polopenzí
 • Přístup do wellness a bazénů
 • Parkoviště
 • Lyžárnu

Cena nezahrnuje

 • Místní pobytovou taxu 3,50 EUR/osoba od 14 let/noc
 • Příplatek za pobyt s domácím mazlíčkem 12-20 EUR/noc (bez potravy)
 • Příplatek za víkendový pobyt

Cenové informace

Vybavení hotelu

Hotelová á la carte restaurace, bar, vinný sklípek, společenská místnost, živá hudba, šipka, stolní tenis, stolní fotbal.

Videa

Další ubytování v okolí Hotel Pulverer

 • Hotel Prägant Čtyřhvězdičkový hotel4

  Hotel Prägant Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 150 m
  Délka sjezdovek:
  103 km
  Výška sněhu nahoře:
  100 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 2 245 Kč
  Zobrazit ceny