Hotel Pulverer Pětihvězdičkový hotel5 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Stát:
Rakousko
Resort:
Bad Kleinkirchheim
Město:
Bad Kleinkirchheim
Vzdálenost z Prahy:
507 km
Vzdálenost z Brna:
441 km
Nejbližší sjezdovka:
do 400 m
Skibus:
do 50 m

Wellness hotel je situován v centru městečka Bad Kleinkirchheim v nadmořské výšce 1100 m. Lanovka Maibrunnbahn je vzdálena 400 m, skibus staví přímo před hotelem a pro držitele platného skipasu je zdarma.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • rozsáhlé wellness s mnoha druhy saun
 • venkovní i vnitřní termální bazény
 • luxusní pokoje vhodné i pro alergiky
 • výtečná kuchyně
 • blízkost lyžařského areálu - jen 400 m k lanovce

Nevýhody

 • hotel není příliš zaměřen na pobyty s dětmi

Termíny a ceny

Vybavení

Luxusní pětihvězdičkový hotel se pyšní především svým termálním pramenem, venkovními i vnitřními bazény a rozsáhlým wellness centrem o rozloze 2100 m2. Pro gurmány je připravena vyhlášená kuchyně s regionálními i mezinárodními pokrmy, stejně jako hotelová A la Carte restaurace nebo vinný sklípek. Hotel má ideální polohu jen 3 minuty pěší chůze od lanovky lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim.
Praktické: výtah, vyhřívaná lyžárna s boxy na lyžařské boty, Wi-Fi v celém hotelu zdarma, prodej skipasů na recepci, na recepci lze hradit kreditními kartami, pobyt s domácími mazlíčky je povolený na vyžádání a za poplatek, venkovní parkoviště zdarma, garáže za poplatek

Aktivity

Hotelová á la carte restaurace, bar, vinný sklípek, společenská místnost, živá hudba, šipka, stolní tenis, stolní fotbal.

Wellness

Wellness centrum o rozloze 2100 m2: termální vnitřní bazén (8x16 m, 32oC), termální venkovní bazén (8x12 m, 28oC), termální venkovní spirálová vířívka na dvě patra se skluzavkou a vodopádem (33oC, v zimní je horní patro vyhřívané), termální vnitřní vířivka s masážními lehátky a vodopádem (36oC), venkovní sauna (90oC, v zimě s vyhřívaným přístupem bez sněhu), finská sauna, bylinková sauna, turecké parní lázně, bylinková jeskyně, aromatická jeskyně, tepidárium, solná parní lázeň, tibetské solné tepidárium, infračervená sauna, několik relaxačních místností, Kneippovy vaničky, fitness centrum, kosmetika (za příplatek), masáže (za příplatek), solárium (za příplatek), vital bar. Termální vodní svět je otevřený od 7:00 do 19:30 hodin (v sobotu do 21:00 hodin), saunový svět je otevřený od 14:00 do 19:30 hodin (v sobotu do 21:00 hodin).

Vybavení pokojů

Jednolůžkový pokoj (25m2): jednolůžko, koupelna s vanou/WC, telefon, minibar, trezor, satelitní TV, rádio, balkon, W-lan.
Jednolůžkový pokoj "Verwöhn" (25-30 m2): lze rezervovat s nebo bez dvoulůžka, koupelna s vanou/WC, minibar, trezor, telefon, satelitní TV, rádio, balkon, W-lan.
Dvoulůžkový pokoj (30-35 m2): pro 2-3 osoby, dvoulůžko, pohovka pro 3.osobu, koupelna s vanou/WC, telefon, minibar, trezor, satelitní TV, rádio, některé pokoje s balkonem, W-lan.
Dvoulůžkový pokoj "Bio" (35 m2): pro 2 osoby, koupelna s vanou a sprchovým koutem, WC s bidetem, telefon, minibar, trezor, satelitní TV, rádio, balkon, vlněný koberec, W-lan. V tomto pokoji nejsou povoleni domácí mazlíčci.
Junior suite (42 m2): pro 2-4 osoby, dvoulůžko, rozkládací pohovka pro 3. a 4.osobu, koupelna s vanou a sprchou se světelnou terapií, WC s bidetem, minibar, trezor, telefon, satelitní TV, rádio, balkon, W-lan.
Junior suite "Bio" (42 m2): pro 2-4 osoby, dvoulůžko, rozkládací pohovka pro 3. a 4.osobu, koupelna s vanou, WC, telefon, minibar, trezor, satelitní TV, rádio, balkon, vlněný koberec, W-lan. V tomto pokoji nejsou povoleni domácí mazlíčci.
Junior suite "Loggia" (45 m2): pro 2-4 osoby, dvoulůžko, rozkládací pohovka pro 3. a 4.osobu, koupelna se sprchou, WC s bidetem, minibar, trezor, telefon, satelitní TV, rádio, lodžie, parketová podlaha (vhodné pro alergiky), W-lan. V tomto pokoji nejsou povoleni domácí mazlíčci.
Junior suite "Panorama" (57 m2): pro 2-4 osoby, dvoulůžko, rozkládací pohovka pro 3. a 4.osobu, koupelna s rohovou vanou a sprchou, WC s bidetem, minibar, trezor, telefon, satelitní TV, rádio, balkon s výhledem na venkovní termální bazény, W-lan.
Suite "Verwöhn" (55-57 m2): pro 2-4 osoby, dvoulůžko, rozkládací pohovka pro 3. a 4.osobu v opticky oddělené obývací části, koupelna s vanou nebo sprchou, WC s bidetem, minibar, trezor, telefon, satelitní TV, rádio, balkon, W-lan.
Suite "Verwöhn Nockberge" (60 m2): pro 2-4 osoby, dvoulůžková ložnice, oddělený obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 3. a 4.osobu, koupelna se sprchou, WC s bidetem, minibar, trezor, telefon, satelitní TV, rádio, balkon, parketová podlaha (vhodné pro alergiky), W-lan. V tomto pokoji nejsou povoleni domácí mazlíčci.
Suite "Verwöhn Bio" (50-60 m2): pro 2-4 osoby, dvoulůžková ložnice, posuvnými dveřmi oddělený obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 3. a 4.osobu, koupelna s vanou nebo sprchou, WC, některé pokoje s bidetem, minibar, trezor, telefon, satelitní TV, rádio, balkon, vlněný koberec, W-lan. V tomto pokoji nejsou povoleni domácí mazlíčci.
Suite "Romantik" (65 m2): pro 2-4 osoby, dvoulůžková ložnice, oddělený obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 3. a 4.osobu, koupelna s denním světlem, vanou a sprchou, WC, bidet, pisoár, minibar, trezor, telefon, satelitní TV, rádio, franouzský balkon, parketová podlaha (vhodné pro alergiky). V tomto pokoji nejsou povoleni domácí mazlíčci.
Suite "Panorama" (90 m2): pro 2-4 osoby, ložnice s dvoulůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky, oddělený obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 3. a 4.osobu, koupelna s denním světlem, rohovou vanou a sprchou, WC s bidetem, minibar, trezor, telefon, 2 satelitní TV, rádio, balkon s výhledem na venkovní termální bazény, W-lan.
Landhaus Suite (150 m2): pro 2-4 osoby, výtah přímo do suite, 2 dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj se sedacím koutkem, jídelnou a kachlovými kamny, koupelna s denním světlem, vířivkou, sprchou a parní lázní, WC, minibar, trezor, telefon, 2 satelitní TV, rádio, lodžie nebo balkon, W-lan.

Stravování

Rozšířená polopenze (v ceně nabídky), snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu, večeře jsou servírovány formou 5chodového menu, doplněné o předkrmový bufet, nebo jsou podávány formou bufetu. V době od 15:00 do 17:00 hodin je připravena odpolední svačinka v podobě sladkého a slaného pečiva a ovoce. 1x týdně pořádá hotel tematicky Korutanský večer s regionálními produkty, galavečeři a 1x týdně probíhá koktejlový večer na baru. Hotel nabízí také vegetariánské, dietní i bezlepkové pokrmy.

Pro děti

Dětská herna

Cena zahrnuje

 • ubytování s rozšířenou polopenzí
 • přístup do wellness a bazénů
 • parkoviště
 • lyžárnu

Cena nezahrnuje

 • místní pobytovou taxu 3,50 EUR/osoba od 14 let/noc
 • příplatek za pobyt s domácím mazlíčkem 12-20 EUR/noc (bez potravy)
 • příplatek za víkendový pobyt

Cenové informace

Videa

Další ubytování v okolí Hotel Pulverer

 • Hotel Kolmhof Čtyřhvězdičkový hotel4

  Hotel Kolmhof Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 150 m
  Délka sjezdovek:
  103 km
  Výška sněhu nahoře:
  220 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 2 409 Kč
  Zobrazit ceny
 • Hotel Prägant Čtyřhvězdičkový hotel4

  Hotel Prägant Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 150 m
  Délka sjezdovek:
  103 km
  Výška sněhu nahoře:
  220 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 3 439 Kč
  Zobrazit ceny