Hotel Principe delle Nevi Čtyřhvězdičkový hotel4 Zimní Alpy

Stát:
Itálie
Resort:
Breuil - Cervinia
Město:
Breuil-Cervinia
Vlastnosti
Vzdálenost z Prahy:
1031 km
Vzdálenost z Brna:
1170 km
Nejbližší sjezdovka:
ski-in/ski-out

Tento luxusní hotel se nachází přímo na sjezdovce Cervinia. Svým umístěním je tak ideální pro vášnivé lyžaře. Centrum městečka Cervinia je vzdáleno zhruba 1,2 km.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • Skvělá poloha hotelu s dechberoucím výhledem
 • Nádherné wellness
 • Možnost dojet přímo na lyžích do hotelu
 • Dostatek aktivit i pro nelyžaře

Nevýhody

 • Vyšší cena ubytování, která však odpovídá kvalitě nabízených služeb

Wellness

Vyhřívaný venkovní a vnitřní bazén, jacuzzi, parní sauna, zážitkové sprchy, relaxační místnost, fitness centrum, masáže.

Gastronomie

Polopenze (v ceně nabídky): snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu, večeře jsou servírovány formou 4 chodového menu.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj Standard: 18m2, koupelna se sprchovým koutem, trezor, TV, balkon.
Dvoulůžkový pokoj Superior: 28m2, možná přistýlka pro 3 osobu, trezor, Tv, koupelna se sprchovým koutem, balkon.
Junior Suite: 70m2, vhodné pro pobyt rodin nebo menších skupin přátel,  trezor, obývací pokoj s eletrickým krbem, TV,  prostorná ložnice, koupelna se sprchovým koutem, balkon.
Loft Master Suite: 100m2, obývací pokoj/kuchyňka, elektrický krb, koupelna se sprchovým koutem, samostatná vana, trezor, balkon.
Rodinná Suite: 60m2, dvě ložnice (jedna s patrovou postelí pro děti), dvě oddělené koupelny, TV, elektrický krb, balkon, jacuzzi.
Plateau Rosa Chalet: 40m2, s dechberoucím výhledem na ledovec Rosa,  pro děti nebo další osoby je k dispozici rozkládací pohovka v obývacím pokoji, koupelna se sprchovým koutem, TV, trezor, balkon.
Matterhorn Chalet: 50m2,  s dechberoucím výhledem na ledovec Matterhorn, pro děti nebo další osoby je k dispozici rozkládací pohovka v obývacím pokoji, TV, koupelna se sprchovým koutem, trezor, balkon.
Dvoulůžkové pokoje Chalet: 30-36m2, některé pokoje mají k dispozici soukromou jacuzzi na balkoně, koupelna se sprchovým koutem, trezor, TV, balkon.
Dvoulůžkové pokoje Igloo: 41m2, velký balkon s panoramatickým výhledem do hor, rozkládací pohovka pro děti, koupelna se sprchovým koutem a vanou, trezor, TV.
Cervino SPA Master Suite: 170 m2 + 30m2 loft, nejluxusnější a nejprostornější suite,  perfektní pro dvě rodiny nebo pro skupinu přátel, 2x ložnice, rozkládací pohovky pro děti, koupelna se sprchovým koutem, v jednom pokoji samostatně stojící vana,, privátní sauna s tureckou parní sprchou, privátní jacuzzi na balkoně s výhledem do hor, kuchyně, TV, trezor.
Cervino SPA Suite: 140 m2 + 30m2 loft, dvoulůžková ložnice, rozkládací pohovka pro děti, samostatně stojící vana v pokoji,privátí sauna s tureckou parní sprchou, koupelna s vanou, TV, trezor, balkon s výhledem do hor.
Bontadini & Teodulo SPA Suite: 50m2, ložnice a obývací část odděleny posuvnými dveřmi, rokládací pohovka v obývací části pro děti, privátní sauna s tureckou parní sprchou, soukromé jacuzzi na balkoně s panoramatickým výhledem do hor, TV, trezor.
Ventina & Pancheron SPA Suite: 65m2, ložnice, oddělený dětský pokoj s patrovými postelemi, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, sedací koutek s rozkládací pohovkou, privátní jacuzzi na balkoně s panoramatickým výhledem.

Termíny a ceny

Cena zahrnuje

 • Ubytování s polopenzí
 • Wi-Fi připojení
 • Přístup do wellness centra

Cena nezahrnuje

 • Místní pobytovou taxu 1,60 EUR/osoba/den
 • Příplatek za silvestrovskou večeři 100 EUR/osoba
 • Příplatek za dětskou postýlku 10 EUR

Vybavení hotelu

V restauraci Snowflake zažijete jedinečný kulinářský zážitek. Šéfkuchař má pečlivě přichystané degustační menu, které je doplněno víny z celé Itálie. Pro odpolední svačinku si zajděte do Burger&Beer. Zažijete zde úžasnou atmosféru se skvělou hudbou, výhledem na bazén a okolní hory. V nabídce najdete i speciální vegetariánský burger. Apres ski bar je jedinečným místem k ukončení vašeho dne. Zažijete zde plno zábavy a vychutnáte skvělé nápoje a v rytmu hudby můžete vyhlížet západ slunce. Pokud najdete pár minut volného času určitě navštivte vinný tunel - mini muzeum, které je poctou krásné italské krajiny, vynikajících vín a skvělých lidí, kteří víno produkuji.

Další ubytování v okolí Hotel Principe delle Nevi