Hotel Pinzolo Dolomiti Tříhvězdičkový hotel3 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Vzdálenost z Prahy:
773 km
Vzdálenost z Brna:
851 km
Nejbližší sjezdovka:
do 400 m od ski areálu

Hotel Pinzolo Dolomiti je horský hotel, který stojí v srdci vesnice Pinzolo, v nadmořské výšce 800 metrů nedaleko lyžařského areálu. Jen 400 metrů od hotelu je moderní lyžařský areál Pinzolo-Madonna di Campiglio.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

  • v blízkosti od sjezdovek

Nevýhody

  • žádné vyžití pro děti

Termíny a ceny

Vybavení

Hotel Pinzolo Dolomiti má příjemné dřevěné interiéry, relaxační místnost, video hernu a dokonce i diskotéku. Hotelová restaurace je proslulá svými tradičními regionálními specialitami. Poloha v centru dělá z hotelu ideální místo, kde strávit váš pobyt v Pinzolu. Hotel má ve všech pokojích zdarma Wi-Fi připojení a také parkování v areálu zdarma.
Praktické: Wi-Fi v pokojích zdarma, lyžárna, možnost zakoupení skipasů, možnost vypůjčení lyžařského vybavení, možnost rezervace lyžařské výuky, parkoviště zdarma, domácí mazlíčci nejsou povoleni, výtah, trezor, bezbariérový přístup.

Aktivity

Hotelová restaurace, bar, společenská místnost.

Wellness

Masáže a sauna (za příplatek).

Vybavení pokojů

Dvoulůžkový pokoj Comfort (18 m2): pro 2 osoby, manželská postel nebo dvě samostatná lůžka, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, satelitní LCD TV, telefon, trezor, Wi-Fi.
Třílůžkový pokoj (16 m2): pro 2 – 3 osoby, manželská postel, jednolůžková postel nebo tři jednolůžkové postele, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, Wi-Fi, satelitní LCD TV, telefon, trezor.
Čtyřlůžkový pokoj (30 m2): pro 2 – 4 osoby, manželská postel, patrová postel nebo dvě jednolůžkové postele, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, satelitní LCD TV, telefon, Wi-Fi, trezor.

Stravování

Polopenze (v ceně nabídky), snídaně jsou podávány formou bufetu (Italská, interkontinentální), večeře jsou servírovány formou výběru z menu.

Cena zahrnuje

  • ubytování s polopenzí
  • lyžárnu
  • Wi-Fi
  • parkování

Cena nezahrnuje

  • místní pobytovou taxu 1,50 EUR

Další ubytování v okolí Hotel Pinzolo Dolomiti