Hotel Maciaconi Čtyřhvězdičkový hotel4 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Stát:
Itálie
Resort:
Val Gardena / Gröden
Město:
Selva di Val Gardena
Vzdálenost z Prahy:
658 km
Vzdálenost z Brna:
722 km
Nejbližší sjezdovka:
do 200 m od ski areálu

Vyjímečné umístění v centru města Santa Cristina se všemi službami v dosahu a dech beroucím panoramatem. Jen kousek od lyžařského svahu "Saslong" a výtahů do Sella Ronda. Nejbližší lyžařský vlek je pouze 200 metrů od hotelu.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • v bezprostřední blízkosti lyžařského vleku
 • výborná kuchyně
 • vhodné pro rodiny s dětmi
 • domácí mazlíčci vítáni

Nevýhody

 • vyšší cena, která ovšem koresponduje s poskytovanou kvalitou

Termíny a ceny

Vybavení

Hotel Maciaconi je velice vyhledávaným místem, co se módy týče. Tyrolský styl byl zaměněn za moderní umění, které krásně ladí s dřevěnou výstavbou. Je jednodušše místem, kde se střetává krásné nové prostředí s bezchybnou relaxací a delikátní kuchyní. Však jen se přesvědčte sami. I rodiny s dětma či milovníci domácích mazlíčků si přijdou na své.
Praktické: Wi-Fi, parkoviště, lyžárna, dovolen pobyt s domácími mazlíčky (za poplatek).

Aktivity

Restaurace, bar, vinný sklípek.

Wellness

Wellness centrum disponující saunami, parní lázní, bazénem a panaromatickou masážní vanou, vyhřaný venkovní bazén. Fitness centrum s nejnovějším vybavením. Možnost objednání kosmetických procedur.

Stravování

Polopenze (v ceně nabídky): snídaně jsou podávány formou bufetu místních specialit, večeře jsou servírovány formou gurmánského menu, včetně salátového bufetu, sýrových variací a dezertu. Na požádání možnost vegetariánského menu a další večeře po 23 hodině. Navíc vás každý den od 14:30 do 18:00 čeká čajový dýchánek se sladkou tečkou.

Pro děti

Dětská herna pro děti od 2 let.

Cena nezahrnuje

 • místní pobytová taxa
 • příplatek za plnou penze - 20 EUR/osoba
 • příplatek za domácího mazlíčka - malý 15 EUR/den; velký 20 EUR/den
 • příplatek za parkování v garáži - 20 EUR/noc
 • příplatek za využití kuchyňky - 10 EUR/osoba/den

Cena zahrnuje

 • ubytování s polopenzí
 • Wi-Fi připojení
 • vstup do wellness centra
 • venkovní parkování
 • 10% sleva na kosmetické procedury v hotelu Gardenia
 • 15% sleva na lyžařské vybavení v hotelové půjčovně

Vybavení pokojů

Pokoj "Regal" pro 2 osoby (22 m2): Menší, komfortní pokoj s vlastní koupelnou se sprchovým koutem, bidetem a vysoušečem vlasů. Každý pokoj navíc disponuje Wi-Fi připojením, LCD televizorem, rádiem, budíkem, telefonem, trezorem a minibarem.
Pokoj "Majestic" pro 2 osoby (26-30 m2): Nové, komfortní pokoje s vlastní koupelnou se sprchovým koutem či vanou,bidetem a vysoušečem vlasů. Každý pokoj navíc disponuje Wi-Fi připojením, LCD televizorem, rádiem, budíkem, telefonem, trezorem a minibarem.
Pokoj "Imperial Suite" pro 2-3 osoby (40 m2): Dvoupokojové apartmá s dvoulůžkovou ložnicí (možnosti oddělit postele) a obývací pokoj s rozkládací pohovkou. Něktěré pokoje jsou vybavené i kuchyňkou, jejíž užití je za příplatek. Koupelna disponuje sprchovým koutem či vanou, bidetem a vysoušečem vlasů. Každý pokoj navíc disponuje Wi-Fi připojením, LCD televizorem, rádiem, budíkem, telefonem, trezorem a minibarem.
Pokoj "Imperial Deluxe Suite" pro 3-4 osoby (40-55 m2): Dvoupokojové apartmá s dvoulůžkovou ložnicí (možnosti oddělit postele) a obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou. Něktěré pokoje jsou vybavené i kuchyňkou, jejíž užití je za příplatek. Dvě koupelny disponující sprchovým koutem či vanou, bidetem a vysoušečem vlasů. Každý pokoj navíc disponuje Wi-Fi připojením, LCD televizorem, rádiem, budíkem, telefonem, trezorem a minibarem.
Pokoj "Royal Suite" pro 4-6 osob (55-60 m2): Třípokojové apartmá se dvěma dvoulůžkovými ložnicemi (možnosti oddělit postele) a obývací pokoj s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou. Něktěré pokoje jsou vybavené i kuchyňkou, jejíž užití je za příplatek. Dvě koupelny disponující sprchovým koutem či vanou, bidetem a vysoušečem vlasů. Každý pokoj navíc disponuje Wi-Fi připojením, LCD televizorem, rádiem, budíkem, telefonem, trezorem a minibarem.

Cenové informace

Akce SuperPremiére: bydlíte 4(8) noci a platíte pouze 3(6) noci v termínu 1.12. - 21.12.2019.
Akce SuperSun:
bydlíte 7 nocí a platíte pouze 6 nocí v termínu 21.3.-18.4.2020.

Videa

Další ubytování v okolí Hotel Maciaconi

 • Hotel Gardenia Čtyřhvězdičkový hotel4

  Hotel Gardenia Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 200 m od ski areálu
  Délka sjezdovek:
  585 km
  Výška sněhu nahoře:
  150 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 2 262 Kč
  Zobrazit ceny