Hotel Lorünser Pětihvězdičkový hotel5 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Stát:
Rakousko
Resort:
Arlberg - St. Anton, Lech, Zürs
Město:
Zürs am Arlberg
Vzdálenost z Prahy:
645 km
Vzdálenost z Brna:
740 km
Nejbližší sjezdovka:
do 160 m

Rodinný hotel s jedinečnou atmosférou se nachází v samotném centru horského rezortu Zürs. Na své si zde přijde i nejnáročnější klientela. Hotel vyniká svou lokací. Ze svahu se jednoduše dostanete na lyžích přímo k hotelovým dveřím. Nejbližší lanovka Zürsersee se nachází pouhých 160 metrů od hotelu.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody


 • lanovky v docházkové vzdálenosti
 • nadstandardní kvalita a design
 • vhodný pro rodinné dovolené

Nevýhody

 • umístěný u frekventované silnice

Termíny a ceny

Vybavení

Rodina Jochumů se již po tři generace stará o nejlepší pohodlí svých hostů. Nejen díky své lokaci láká své hosty do svých útulných prostorů již po dlouhá léta. Rodinná atmosféra tu lze cítit na každém vašem kroku a poskytne vám tak pocit druhého domova. K okolním lanovkám se dostanete pohodlně pěšky. Po vydatném dnu na svahu naleznete opravdové uvolnění v krásném wellness, kde na vás čeká hned několik saun, vyhřívaná bazén a mnohé kosmetické a relaxační procedury. Pokud se rozhodnete cestovat i s dětmi, nemusíte se obávat, že by se zde nudili. V dětském koutku naleznou velké množství zábavy. Samozřejmostí je také vynikající kuchyně poskytující pokrmy z nejlepších místních potravin, kterou si můžete užít v plné penzi. 
Praktické: ten nejlepší prašan si můžete užít díky helikoptéře, která vás za příplatek dopraví na jeden z místních horských vrcholů v nadmořské výšce až 2 652m.

Aktivity

Restaurace, bar, heliskiing, vinné degustace.

Wellness

V hotelovém wellness se budete cítit jako v oáze. Šumot vody, příjemné světlo a vůně květin vám zaručí to pravé uvolnění. V saunovém světě se můžete těšit na finskou saunu, parní saunu nebo speciální vital saunu. Zaplavete si v krytém vyhřívaném bazénu a na závěr se můžete nechat opečovávat místními vyškolenými maséry. Pro dámy je zde navíc připraveno i vlasové studio, kde se o vaše kadeře postarají vlasoví profesionálové.

Vybavení pokojů

Každý ze 70 pokojů, které hotel nabízí, vyniká svým jedinečný designem. V základním vybavení všech pokojů naleznete koupelnu s vanou a toaletou, pohodlné posezení, fén, župany, satelitní TV, telefon, trezor, wifi připojení.
Dvoulůžkový pokoj (23-40m2): 2 osoby, některé pokoje mají samostatnou toaletu.
Junior Apartmá (40-65m2): 2 osoby, obývací pokoj s posezením, koupelna s vanou a sprchou, v některých apartmánech je krb.
Apartmá (63-80m2): 2 osoby a 1 dítě, obývací pokoj, většina apartmánů má samostatný dětský pokoj, krb a malý balkón.

Stravování

Stravování formou plné penze. Začátek dne i užijete při vynikající snídani formou bufetu. Na oběd pro vás bude přichystáno 4chodové menu plné místních i mezinárodních pochoutek. Den zakončíte večeří o 5 chodech, ke které vám místní personál doporučí to pravé víno z hotelového vinného sklepa, který nabízí přes 300 nejlepších vín.

Pro děti

Dětský koutek s hračky a horolezeckou stěnou, hlídání dětí, dětská chůvička, dětská sjezdovka, dětská ski škola.

Cena zahrnuje

 • ubytování s plnou penzí (možné zvolit polopenzi)
 • wifi připojení, parkování
 • vstup do wellness

Cena nezahrnuje

 • místní pobytová taxa 3,20 € /noc/osoba od 14 let
 • příplatek za psa 18,00/noc
 • příplatek za garáž 16,00/noc

Cenové informace

Slevy pro děti na vyžádání v CK.

Videa

Další ubytování v okolí Hotel Lorünser

 • Hotel Post Lech Pětihvězdičkový hotel5

  Hotel Post Lech Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 95 m
  Délka sjezdovek:
  121 km
  Výška sněhu nahoře:
  135 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 8 873 Kč
  Zobrazit ceny