Hotel Löwe Čtyřhvězdičkový hotel4 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Stát:
Rakousko
Resort:
Serfaus – Fiss – Ladis
Město:
Serfaus
Vzdálenost z Prahy:
640 km
Vzdálenost z Brna:
710 km
Nejbližší sjezdovka:
do 1,0 km

Rodinný hotel Löwe nabízí velké vyžití pro děti i rodiče. Nachází se v centru města obklopen restauracemi a bary. Lanovka je vzdálená 1 kilometr. 300 m od ubytování se nachází metro (zastávka Kirche), které Vás doveze až ke sjezdovkám.

Výhody

 • skvělé místo pro rodinné dovolené
 • bohaté vyžití pro děti (dětský klub s animačním programem, hlídání dětí)
 • wellness s vodním světem pro děti
 • vstup do wellness v hotelu Bär

Nevýhody

 • větší vzdálenost od lanovky

Vybavení

V hotelu Löwe si děti budou připadat jako v ráji! Spoustu zábavy si užijí v rozlehlém dětském koutku s nejrůznějšími hračkami, v aquaparku se můžou těšit na obrovský pirátský park s prolézačkami a tobogánem, také je pro ně denně nachystaný animační program. Děti můžete bezstarostně svěřit do péče vyškolených animátorek, které se o ně postarají a zaručí opravdovou zábavu. Za příplatek můžete děti zapsat do kurzu lezení, který hotel nabízí. Vy si zatím můžete užít ničím nerušený odpočinek ve wellness zóně, kde vaše tělo budou rozmazlovat skvělí maséři. Opravdu celý hotel je přizpůsobený rodinné dovolené, až se vydáte na večeři do hotelové restaurace, můžete se spolehnout, že budou v nabídce dětská jídla a k dispozici dětské židličky. A to zdaleka není vše, jako hosté hotelu Löwe můžete zdarma navštívit také skvělý vodní svět v nedalekém hotelu Bär.
Praktické: skipas a lyžařské kurzy lze pořídit jednoduše na hotelové recepci.

Aktivity

Restaurace, bar.

Wellness

V hotelové wellness nalezne zaručeně každý dostatek zábavy a potěšení. Na děti čeká skvělý pirátský park, který je nadchne především díky neuvěřitelné zábavě při zkoumání všech prolézaček a nebo jízdě na dlouhém tobogánu. Vyhrají si také v plaveckém bazénu. Pro ty nejmenší je zde nachystáno brouzdaliště. Zatímco  si vaše děti budou užívat ve vodním světě, vy si můžete dopřát chvíle klidu pouze pro sebe a to hned v několika saunách, parní bylinkové lázni nebo v relaxační místnosti. Tělo můžete za příplatek nechat hýčkat profesionálními maséry 

Vybavení pokojů

V základním vybavení všech apartmánů naleznete koupelnu se sprchovým koutem/vanou, samostatnou toaletu, fén, koupelnovou kosmetiku, dětská kosmetika, župany pro dospělé i děti, wellness tašku s pantoflemi a ručníky, vestavěná dětskou chůvičku, telefon, TV, wifi připojení, trezor, malá lednička. pohodlné posezení, jídelní stůl, balkon.
Apartmá Simba (35m2): 2 osoby a 2 děti, obývací pokoj s ložnicí, oddělený dětský pokoj, koupelna se sprchou.
Apartmá Bambino (40m2): 2 osoby a 2 děti, obývací pokoj s ložnicí, oddělený dětský pokoj, koupelna s vanou.
Apartmá Baghira (45m2): 2 osoby, 3 děti, obývací pokoj s ložnicí, oddělený dětský pokoj, koupelna s dětským umyvadlem.
Apartmá Turm (55m2): 2 osoby, 3 děti, obývací pokoj s ložnicí, oddělený dětský pokoj, koupelna s vanou.
Apartmá Lion King (85m2): 2 osoby, 4 děti, dvě podlaží, obývací pokoj, jídelna, dva dětské pokoje, koupelna s vanou a sprchovým koute, dětská koupelna s toaletou a sprchovým koutem.

Stravování

Ubytování s plnou penzí. V průběhu celého dne se můžete těšit na lahůdky, které pohladí vaše chuťové pohárky. Hned z kraje dne si pochutnáte na skvělé snídani podávané formou bohatých bufetových stolů. V poledne pro vás bude nachystaný obědový bufet plný teplých i studených pokrmů, který bude pokračovat svačinkovým bufetem se zákusky a lahodnou kávou. Pokud vás přepadne hlad v odpoledních hodinách, nemusíte zoufat. Od 17 hodin si pochutnáte na odpolední svačince. Závěr dne si užijete s lahodnou večeři a la carte, ke které si za příplatek pochutnáte na vynikajícím vínu z široké hotelové nabídky. V průběhu celého dne si také můžete nabídnout zdarma nealkoholické nápoje. Samozřejmostí je také nabídka jídel speciálně připravených pouze pro děti.

Pro děti

Baby klub (hlídaní děti 0-36 měsíců), dětský svět, dětský klub s programem, aquapark s tobogánem, herna, horolezecká stěna (za příplatek), 

Cena zahrnuje

 • ubytování s plnou penzí
 • klub a program pro děti
 • vstup do wellness a auaparku
 • vstup do wellness v hotelu Bär
 • parkování v kryté garáži
 • wifi připojení

Cena nezahrnuje

 • místní pobytovou taxu
 • jednorázový příplatek za psa € 200 

Cenové informace

Slevy na pobyt s dětmi na vyžádání v CK.

Další ubytování v okolí Hotel Löwe

 • Sport & Vitalhotel Seppl Čtyřhvězdičkový hotel4

  Sport & Vitalhotel Seppl Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 3,5 km
  Délka sjezdovek:
  89 km
  Výška sněhu nahoře:
  0 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 3 407 Kč
  Zobrazit ceny
 • Hotel Gundolf Tříhvězdičkový hotel superrior3.5

  Hotel Gundolf Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 650 m
  Délka sjezdovek:
  89 km
  Výška sněhu nahoře:
  0 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 1 925 Kč
  Zobrazit ceny