Hotel Kaiserhof Pětihvězdičkový hotel superrior5 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Vzdálenost z Prahy:
490 km
Vzdálenost z Brna:
510 km
Nejbližší sjezdovka:
ski-in/ski-out

Luxusní hotel Kaiserhof je umístěný v nadmořské výšce 940 m nad malebnou obcí Ellmau a poskytuje tak dechberoucí panoramatický výhled na masiv Wilder Kaiser. Stojí uprostřed lyžařské oblasti Ski Welt, přímo u sjezdovek. K dojezdu k nástupní stanici lanovky Hartkaiserbahn lze využít shuttle zdarma.
Příjezd k hotelu: 1. sjezdem do Ellmau, asi po 300 m naproti Intersportu zahnout doprava, po 200 m znovu doprava. Dále po silnici, dokud neuvidíte malý most, přejeďte most a dále do kopce, až přijedete k lesu (viz značení). Po velmi ostré odbočce doleva dojedete lesem přímo k hotelu. Cesta k hotelu bývá vždy dobře upravená a posypaná, pokud cestujete autem s pohonem na všechny kola, lze k hotelu vyjet i bez sněhových řetězů. Při silném sněžení však raději doporučujeme, mít sněhové řetězy připravené.

Výhody

 • ski-in/out hotel přímo v lyžařském areálu
 • nádherná wellness oáza s vniřním bazénem
 • gourmet restaurace se špičkovým šéfkuchařem (Günter Lampert se stal šéfkuchařem roku 2011) a několika oceněními (v roce 2019 udělil kulinářský průvodce Gault Millau 15 bodů a 2 "čepičky")
 • vlastní aprés ski bar s čerstvými plody moře
 • luxusní, individuálně zařízené pokoje s citem pro detail
 • rodinná atmosféra díky jedinečné péči majitelů - rodiny Lampert
 • úžasná lokalita s dechberoucími výhledy
 • shuttle k nástupní stanici lanovky

Nevýhody

 • vyšší ceny, které však zcela odpovídají kvalitě poskytovaných služeb

Vybavení

Pětihvězdičkový superior hotel Kaiserhof s rodinnou atmosférou pod vedením rodiny Lampert poskytuje ubytování v celkem 35 prostorných pokojích a suite, zařízených s velkou pozorností na detail a pohodlí hosta. Několikrát oceneněná hotelová restaurace s šéfkukachřem Günterem Lampertem (rakouský šéfkuchař roku 2011) připravuje ty nejkvalitnější pokrmy z absolutně čerstvých surovin a přikládá velký význam místním a ekologickým výrobkům. Tělo i mysl zrelaxujete v luxusní wellness oáze s vnitřním bazénem a velkým výběrem odpočinkových místností. Hotel Kaiserhof je pohádkovým místem pro spojení sportovní lyžařské dovolené a wellness.
Praktické:
Wi-Fi, venkovní parkoviště zdarma, garáž s 18 parkovacími místy za poplatek, lyžárna s boxy na úschovu lyží a sušáky lyžařských bot, pobyt s domácím mazlíčkem je povolený na vyžádání a za poplatek, prodej skipasů na recepci.

Aktivity

5 hotelových restaurací oceněných v roce 2019 kulinářským průvodcem Gault Millau, elegantní Kaiserbar, kuřácká lounge, útulná nekuřácká lounge s posezením u krbu, hotel pořádá taneční večery s živou hudbou nebo degustace vína s odborným doprovodem sommeliera, vlastní aprés ski bar s čerstvými ústřicemi a plody moře.

 

Wellness

Panoramatický vnitřní bazén s vodopádem, protiproudem a masážními lavicemi, přírodní jezírko (pouze v létě), relaxační místnost s výhledem na Wilder Kaiser, odpočinková zóna "Silenzio" s vyhřívanými lehátky a světelnou terapií, bio sauna, finská sauna s přímým vstupem ven, infračervená sauna pro tři osoby, solná parní lázeň, zážitkové sprchy, rodinná parní lázeň i pro děti, privátní SPA s laconiem, vířivkou pro dvě osoby, masážními lehátky a vlastní relaxační místností, fitness, za příplatek masáže a kosmetické služby. Do wellness je povolený vstup osobám od 14 let, bazén bez omezení věku.

Vybavení pokojů

Jednolůžkový pokoj Panorama (22 m2): pro 1 osobu, jednolůžková postel, minibar, trezor, TV, CD přehrávač, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, balkon.
Dvoulůžkový pokoj Ellmau (30 m2):
pro 2 – 3 osoby, dvoulůžko, přistýlka, minibar, trezor, TV, CD přehrávač, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, balkon.
Studio Kaiserhof (32 – 35 m2):
pro 2 – 4 osoby, dvoulůžko, dvoulůžková rozkládací pohovka, minibar, trezor, TV, CD přehrávač, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, balkon.
Junior Suite Tyrol (35 – 40 m2):
pro 2 – 5 osob, dvoulůžko, dvoulůžková rozkládací pohovka, přistýlka, minibar, trezor, TV, CD přehrávač, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, balkon.
Junior Suite Wilder Kaiser (40 m2):
pro 2 – 4 osoby, dvoulůžko, jednolůžková rozkládací pohovka, přistýlka, minibar, trezor, TV, CD přehrávač, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, balkon.
Rodinné apartmá (40 m2):
pro 2 – 5 osob, dvoulůžko, jednolůžková postel, 2x přistýlka, minibar, trezor, 2x TV, CD přehrávač, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, velká terasa.
Apartmá Tyrol (50 – 55 m2):
pro 2 – 5 osob, 2 místnosti, dvoulůžko, dvoulůžková rozkládací pohovka, přistýlka, posezení, minibar, trezor, 2x TV, CD přehrávač, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, balkon.
Apartmá Emperor (52 m2):
pro 2 – 5 osob, 2 místnosti, dvoulůžko, dvoulůžková rozkládací pohovka, přistýlka, posezení, minibar, trezor, 2x TV, CD přehrávač, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, balkon.
Family Residence (94 m2):
pro 2 – 6 osob, dvoulůžko, dvoulůžková rozkládací pohovka, 2x přistýlka, posezení, minibar, trezor, 3x TV, CD přehrávač, telefon, 2x koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, terasa.
Suite Rosemary (65 m2):
pro 2 – 6 osob, dvoulůžko, 2x jednolůžková postel, dvoulůžková rozkládací pohovka, posezení, minibar, trezor, 3x TV, CD přehrávač, telefon, 2x koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, terasa.
Apartmá Alpin (40 – 44 m2):
pro 2 – 5 osob, dvoulůžko, dvoulůžková rozkládací pohovka, přistýlka, posezení, minibar, trezor, 2x TV, CD přehrávač, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, balkon.
Suite Arabica (44 m2):
pro 2 – 5 osob, dvoulůžko, dvoulůžková rozkládací pohovka, přistýlka, minibar, trezor, TV, CD přehrávač, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, terasa.
Suite Aubergine (44 m2):
pro 2 – 5 osob, dvoulůžko, dvoulůžková rozkládací pohovka, přistýlka, minibar, trezor, TV, CD přehrávač, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, terasa.
Tower Suite (52 m2):
pro 2 – 5 osob, dvoulůžko, dvoulůžková rozkládací pohovka, přistýlka, minibar, trezor, TV, CD přehrávač, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, střešní terasa.
Suite Tirolia (50 m2):
pro 2 – 5 osob, dvoulůžko, dvoulůžková rozkládací pohovka, přistýlka, minibar, trezor, TV, CD přehrávač, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, terasa.
Suite Ellmau (52 m2):
pro 2 – 5 osob, dvoulůžko, dvoulůžková rozkládací pohovka, přistýlka, minibar, trezor, 2x TV, CD přehrávač, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, terasa.
Suite Chestnut (52 m2): pro 2 – 5 osob, dvoulůžko, dvoulůžková rozkládací pohovka, přistýlka, minibar, trezor, 2x TV, CD přehrávač, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, terasa.
Suite Vanilla (52 m2): pro 2 – 5 osob, dvoulůžko, dvoulůžková rozkládací pohovka, přistýlka, minibar, trezor, 2x TV, CD přehrávač, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, terasa.
Emperor Suite (75 m2): pro 2 – 5 osob, dvoulůžko, dvoulůžková rozkládací pohovka, přistýlka, minibar, trezor, TV, CD přehrávač, telefon, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, terasa.

Stravování

Gourmet rozšířená polopenze (v ceně nabídky), snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu, odpolední bufet (13:00-17:00), večeře výběrem z několika menu o šesti chodech, salátový bufet, výběr sýrů, dětské menu. Ve wellness denně od 7 hodin káva, čaj, od 10 hodin vita-bufet s čerstvým ovocem a ovocnými šťávami. Na vyžádání je zde možnost objednání vegetariánských, veganských, bezlepkových a jiných dietních pokrmů.

Pro děti

Dětská herna a club, dětské menu, rodinná parní lázeň ve wellness.

Cena zahrnuje

 • ubytování s rozšířenou polopenzí
 • neomezený vstup do wellness a bazénu
 • lyžárnu
 • venkování parkování
 • Wi-Fi

·   

Cena nezahrnuje

 • místní pobytovou taxu

Cenové informace

 • cena je vyšší při pobytu v pátek a sobotu
 • slevy na děti na vyžádání v CK

Další ubytování v okolí Hotel Kaiserhof