Hotel Golden Rose Čtyřhvězdičkový hotel4 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Stát:
Itálie
Resort:
Val Senales / Schnalstal
Město:
Schnalstal
Vzdálenost z Prahy:
719 km
Vzdálenost z Brna:
783 km
Nejbližší sjezdovka:
do 14,5 km
Skibus:
do 200 m

Golden Rose se nachází ve vesnici Certosa, 14,5 km od nejbližšího lyžařského střediska Schnalstal. Zastávka skibusu leží od ubytování pouhých 50 metrů.

Výhody

 • moderní pokoje
 • krásné wellness centrum
 • na klidném místě
 • možnost pobytu i s domácím mazlíčkem (za příplatek)

Nevýhody

 • vyšší ceny odpovídající kvalitě poskytovaných služeb
 • ve větší vzdálenosti od lyžařského centra

Vybavení

 

Hotel Goldene Rose, se nachází v malebné vesničce Certosa v údolí Senales. Z ubytování můžete obdivovat neskutečné pohledy na okolní Dolomity a užívat si moderně zařízené pokoje, ve kterých se budete cítit výjimečně. Ubytování je umístěné na klidném a tichém místě, které je ideální na relaxaci a dočerpání sil. Po náročném dni na svahu si skvěle odpočinete od okolního světa ve wellness centru, které vás přenese do světa klidu a pohody. Na závěr příjemně stráveného dne není nic lepšího než výtečná večeře a k tomu sklenka kvalitního vína.
Praktické: Wi-Fi, výtah, trezor, parkování, domácí mazlíčci jsou povoleni (za příplatek).

 

Aktivity

Hotelová restaurace, bar.

Wellness

Finská sauna, 2x venkovní bazén, parní lázeň, relaxační místnost, masáže a kosmetické služby (za příplatek).

Vybavení pokojů

Pokoj typu Superior (25 m2): pro 2 osoby, dvoulůžková postel, minibar, telefon, satelitní TV, trezor, župan, pantofle, kosmetika, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, některé mají balkon.
Pokoj typu Deluxe (28 m2): pro 2 osoby, dvoulůžková postel, minibar, telefon, satelitní TV, trezor, župan, pantofle, kosmetika, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, balkon.
Pokoj typu Grand Deluxe (30 m2): pro 2 osoby, dvoulůžková postel, minibar, telefon, satelitní TV, trezor, župan, pantofle, kosmetika, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, veranda.
Junior Suite (36 m2): pro 2 osoby, dvoulůžková postel, minibar, telefon, satelitní TV, trezor, župan, pantofle, kosmetika, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, veranda, sauna.
Penthouse Suite(68 m2): plně vybavený kuchyňský kout, terasa, finská sauna, minibar, telefon, satelitní TV, trezor, župan, pantofle, kosmetika, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, některé mají balkon.
Anemone (50 m2): pro 2 – 3 osoby, dvoulůžková postel, jednolůžková postel, plně vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, vstup na zahradu.
Hahnenfuss (42 m2): pro 2 osoby, dvoulůžková postel, plně vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, kamna, vstup na zahradu.
Arnika (35 m2): pro 2 osoby, dvoulůžková postel, plně vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, kamna, balkon.
Ehrenpreis (50 m2): pro 4 osoby, dvoulůžková postel, 2x jednolůžková postel, plně vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, kamna, terasa, minibar.
Alpenrose (50 m2): pro 4 osoby, dvoulůžková postel, 2x jednolůžková postel, plně vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, kamna, terasa, minibar.
Enzian (70 m2): pro 4 osoby, dvoulůžková postel, 2x jednolůžková postel, plně vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, kamna, terasa.
Edelweiss (70 m2): pro 4 osoby, dvoulůžková postel, 2x jednolůžková postel, plně vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, kamna, 2x balkon.
Primel (70 m2): pro 4 osoby, dvoulůžková postel, 2x jednolůžková postel, plně vybavený kuchyňský kout, obývací pokoj, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, kamna, balkon.

Stravování

Gurmánská polopenze (v ceně nabídky). Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu. V odpoledních hodinách se podává svačinka, kde ochutnáte domácí dortíky. Večeře je podávána formou výběru z menu. V restauraci ochutnáte jihotyrolské speciality z čerstvých a sezónních surovin.

Cena zahrnuje

 • gurmánskou polopenzi
 • Wi-Fi
 • parkování

Cena nezahrnuje

 • pobytovou taxu 1,80 - 2,40 EUR
 • příplatek za domácího mazlíčka 25 EUR
 • příplatek za obsazení dvoulůžkového pokoje jednou osobou 2 EU/noc

Další ubytování v okolí Hotel Golden Rose