Hotel Flattacher Hof Čtyřhvězdičkový hotel4 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Stát:
Rakousko
Resort:
Mölltal - ledovec a Mölltal-Ankogel
Město:
Flattach
Vzdálenost z Prahy:
550 km
Vzdálenost z Brna:
565 km
Nejbližší sjezdovka:
do 9,3 km

Rodinný hotel Flattecher Hof leží v centru města Flattacher. V jeho okolí naleznete veškeré možné zařízení, od lékáren, kostela, až po bary a restaurace. Nejbližší lanovka se nachází 9 kilometrů daleko a dostanete se k ní pohodlně pomocí hotelové shuttelu, který jezdí v pravidelných intervalech v průběhu celého dne.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • hotelový shuttel
 • vhodné pro pracovní pobyty
 • vhodný pro pobyt s dětmi a psy
 • v centru města
 • příznivé ceny

Nevýhody

 • menší wellness
 • vzdálený od lanovky

Termíny a ceny

Vybavení

Útulně vybavený hotel Flattecher vám nabídne dostatečné pohodlí pro prožití příjemné dovolené. Po náročném dnu na sjezdovce si můžete užít odpočinek v komforním salónku při poslechu praskajícího ohně v krbu. Tělo prohřejete ve 4 různých saunách v místním wellness. Pokud se chystáte vyrazit na hory přes vánoční svátky, mohl by být hotel Flattecher tím pravým místem. Vánoční výzdoba  hotelu působí magickým dojmem. Na štědrý den si můžete společně s majiteli hotelu zazpívat koledy u stromečku a povečeřet výbornou sváteční večeři v rodinné atmosféře. Hotel je také vhodným místem pro pracovní pobyty a semináře, naleznete zde vybavenou seminární místnost vhodnou pro 20 osob.
Praktické:
hotelový shuttel vás přiveze přímo do skiareálu na ledovci Mölltaler. Můžete také zdarma využít úschovnu lyží a vyhřívání lyžáků.

Aktivity

Restaurace, salónek s krbem, business místnost (TV, projektor, flip chart, wifi připojení).

Wellness

Příjemné hotelové wellness vám poskytne dostatečné pohodlí k tomu, abyste své tělo uvolnili po namáhavém dnu na svahu. Zahřát se můžete ve finské nebo parní sauně, ke správnému uvolnění dojde v bylinné sauně. Rozproudit krev si můžete ve vnitřním bazénu a následně na chvíli spočinout v relaxační místnosti.

Vybavení pokojů

V základním vybavení všech pokojů naleznete koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, stůl s posezením, fén, župany, satelitní TV, telefon, trezor, ledničku, wifi připojení, některé pokoje mají samostatnou toaletu a balkón.
Dvoulůžkový pokoj: 2 osoby.
Rodinné Apartmá: 2 osoby a 2 děti, ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s pohodlnou rozkládací pohovkou, samostatná toaleta.
Podkrovní rodinné Apartmá: 2 osoby a 2-3 děti, ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s pohodlnou rozkládací pohovkou a klasickou pohovkou, samostatná toaleta.

Stravování

Stravování formou rozšířené polopenze. Ve snídaňovém bufetu si pochutnáte na výborných lokálních pochoutkách od místních farmářů. V odpoledních hodinách pro vás bude nachystána studená i teplá svačina. Na večeři vám kuchaři připraví 4 nebo 5chodové menu plné místních specialit, stejně tak jako světové kuchyně. Pro vaše potomky je připraveno speciální dětské menu.

Pro děti

Dětské hřiště, dětský koutek s hrami, dětské jídelní menu.

Cena zahrnuje

 • ubytování s rozšířenou polopenzí
 • parkování, wifi připojení
 • vstup do wellness

Cena nezahrnuje

 • místní pobytová taxa € 2,10/noc/osoba nad 18 let
 • příplatek za psa € 8,00/noc

Cenové informace

Slevy pro děti na vyžádání v CK.

Další ubytování v okolí Hotel Flattacher Hof