Hotel Der Rindererhof Čtyřhvězdičkový hotel4 Zimní Alpy

Stát:
Rakousko
Resort:
Zillertal
Město:
Tux
Vlastnosti
Vzdálenost z Prahy:
540 km
Vzdálenost z Brna:
585 km
Nejbližší sjezdovka:
do 20 m

Hotel Der Rindererhof je prvním hotelem z řady hotelů stojících u celoročního ledovce Hintertux v nadmořské výšce 1500 m. Údolní stanice lanovky na ledovec je v dosahu 100 m, sjezd na lyžích je možný až zpět k hotelu. Lyžařská oblast Zillertal3000 je vzdálena 7 km a lze využít skibus (pro držitele platného skipasu je zdarma). Skibus staví 100 m od hotelu.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • V těsné blízkosti údolní stanice lanovky na ledovec
 • Zpět do hotelu přímo na lyžích
 • Rodinný hotel v tyrolském stylu s vyhlášenou kuchyní
 • Relaxace ve wellness centru

Nevýhody

 • Hotel nemá vlastní bazén

Wellness

Vířivka, finská sauna, turecká parní lázeň, Kneippovy vaničky, relaxační místnost, zážitkové sprchy, masáže (za příplatek), solárium (za příplatek). Wellness centrum je otevřeno od 15:00 do 20:00 hodin, vstup do wellness je povolen osobám od 16 let

Gastronomie

Rozšířená polopenze (v ceně nabídky), snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu, večeře jsou servírovány formou 5chodového menu, doplněné o salátový bufet. V čase 15:30-17:00 je připravena odpolední svačinka ve formě sladkého a slaného pečiva. Hotel připravuje 1x týdně speciální bufetové večeře a galavečeře. V nabídce je možnost vegetariánských i bezlepkových pokrmů.

Pro děti

Dětská herna

Pokoje

Jednolůžkový pokoj "Riffler" (17 m2): pro 1 osobu, jednolůžko, koupelna se sprchou/WC, župan, fén, TV, telefon, rádio, trezor, sedací koutek.
Jednolůžkový pokoj "Olperer" (25 m2): pro 1-2 osoby, francouzská postel (jedno a půl lůžka), koupelna se sprchou/WC, župan, fén, TV, telefon, rádio, trezor, sedací koutek.
Dvoulůžkový pokoj "Wandspitze" (24 m2): pro 2-3 osoby, dvoulůžko, pohovka pro 3.osobu, koupelna se sprchou/WC, župan, fén, TV, telefon, rádio, trezor, sedací koutek, Wi-Fi.
Juniorsuite "Gletscherblick" (38 m2): pro 2-4 osoby, dvoulůžko, dvoulůžková pohovka pro 3. a 4.osobu, koupelna se sprchou/WC, župan, fén, TV, rádio, trezor, sedací koutek, Wi-Fi, balkon s výhledem na ledovec.
Juniorsuite "Gletscherblick" (43 m2): pro 2-4 osoby, dvoulůžko, dvoulůžková pohovka pro 3. a 4.osobu, koupelna se sprchou/WC, župan, fén, TV, rádio, trezor, sedací koutek, Wi-Fi, balkon s výhledem na ledovec.
Juniosuite "Schmittenberg" (38 m2): pro 2-4 osoby, dvoulůžko, dvoulůžková pohovka pro 3. a 4.osobu, koupelna se sprchou/WC, župan, fén, TV, rádio, trezor, sedací koutek, Wi-Fi, balkon.
Juniorsuite "Schmittenberg" (43 m2): pro 2-4 osoby, dvoulůžko, dvoulůžková pohovka pro 3. a 4.osobu, koupelna se sprchou/WC, župan, fén, TV, rádio, trezor, sedací koutek, Wi-Fi, balkon.
Alpensuite (55 m2): pro 2-4 osoby, dvoulůžko, dvoulůžková pohovka pro 3. a 4.osobu, koupelna se sprchou/WC, župan, fén, TV, rádio, trezor, sedací koutek s kachlovými kamny, Wi-Fi, balkon.

Termíny a ceny

Cena zahrnuje

 • Ubytování s rozšířenou polopenzí
 • Přístup do wellness
 • Parkoviště
 • Lyžárnu

Cena nezahrnuje

 • Místní pobytovou taxu 1,80 EUR/osoba starší 14 let/noc

Cenové informace

Slevy pro děti na vyžádání!

Vybavení hotelu

Hotelová restaurace, bar, biliard, stolní tenis, stolní fotbal, sluneční terasa

Videa

Další ubytování v okolí Hotel Der Rindererhof

 • Alpenhotel Kindl Čtyřhvězdičkový hotel4

  Alpenhotel Kindl Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 10,0 km
  Délka sjezdovek:
  211 km
  Výška sněhu nahoře:
  0 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 3 436 Kč
  Zobrazit ceny
 • Hotel Olympia Čtyřhvězdičkový hotel4

  Hotel Olympia Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 1,0 km
  Délka sjezdovek:
  119 km
  Výška sněhu nahoře:
  0 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 2 571 Kč
  Zobrazit ceny