Hotel Der Rindererhof Čtyřhvězdičkový hotel4 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Stát:
Rakousko
Resort:
Zillertal
Město:
Tux
Vzdálenost z Prahy:
540 km
Vzdálenost z Brna:
585 km
Nejbližší sjezdovka:
do 100 m

Hotel Der Rindererhof je prvním hotelem z řady hotelů stojících u celoročního ledovce Hintertux v nadmořské výšce 1500 m. Údolní stanice lanovky na ledovec je v dosahu 100 m, sjezd na lyžích je možný až zpět k hotelu. Lyžařská oblast Zillertal3000 je vzdálena 7 km a lze využít skibus (pro držitele platného skipasu je zdarma). Skibus staví 100 m od hotelu.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • v těsné blízkosti údolní stanice lanovky na ledovec
 • zpět do hotelu přímo na lyžích
 • rodinný hotel v tyrolském stylu s vyhlášenou kuchyní
 • relaxace ve wellness centru

Nevýhody

 • hotel nemá vlastní bazén

Termíny a ceny

Vybavení

Hotel se nachází na ideálním místě pro celoroční návštěvu - stojí přímo u ledovce Hintertux, na kterém se lyžuje po celý rok. Ubytování je umožněno v prostorných pokojích a luxusních suite. Po lyžařském dni nechte své tělo odpočinout v hotelovém wellness a vychutnejte si vyhlášené pokrmy z čerstvých surovin. Tyrolská pohostinnost a přátelská atmosféra napomáhají k nezapomenutelné dovolené v těsné blízkosti ledovce.
Praktické: výtah, vyhřívaná lyžárna, Wi-Fi v celém hotelu zdarma, prodej skipasů na recepci, pobyt s domácími mazlíčky je povolen na vyžádání a za poplatek, venkovní parkoviště zdarma

Aktivity

Hotelová restaurace, bar, biliard, stolní tenis, stolní fotbal, sluneční terasa

Wellness

Vířivka, finská sauna, turecká parní lázeň, Kneippovy vaničky, relaxační místnost, zážitkové sprchy, masáže (za příplatek), solárium (za příplatek). Wellness centrum je otevřeno od 15:00 do 20:00 hodin, vstup do wellness je povolen osobám od 16 let

Stravování

Rozšířená polopenze (v ceně nabídky), snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu, večeře jsou servírovány formou 5chodového menu, doplněné o salátový bufet. V čase 15:30-17:00 je připravena odpolední svačinka ve formě sladkého a slaného pečiva. Hotel připravuje 1x týdně speciální bufetové večeře a galavečeře. V nabídce je možnost vegetariánských i bezlepkových pokrmů.

Pro děti

Dětská herna

Cena nezahrnuje

 • místní pobytovou taxu 1,80 EUR/osoba starší 14 let/noc

Cena zahrnuje

 • ubytování s rozšířenou polopenzí
 • přístup do wellness
 • parkoviště
 • lyžárnu

Vybavení pokojů

Jednolůžkový pokoj "Riffler" (17 m2): pro 1 osobu, jednolůžko, koupelna se sprchou/WC, župan, fén, TV, telefon, rádio, trezor, sedací koutek.
Jednolůžkový pokoj "Olperer" (25 m2): pro 1-2 osoby, francouzská postel (jedno a půl lůžka), koupelna se sprchou/WC, župan, fén, TV, telefon, rádio, trezor, sedací koutek.
Dvoulůžkový pokoj "Wandspitze" (24 m2): pro 2-3 osoby, dvoulůžko, pohovka pro 3.osobu, koupelna se sprchou/WC, župan, fén, TV, telefon, rádio, trezor, sedací koutek, Wi-Fi.
Juniorsuite "Gletscherblick" (38 m2): pro 2-4 osoby, dvoulůžko, dvoulůžková pohovka pro 3. a 4.osobu, koupelna se sprchou/WC, župan, fén, TV, rádio, trezor, sedací koutek, Wi-Fi, balkon s výhledem na ledovec.
Juniorsuite "Gletscherblick" (43 m2): pro 2-4 osoby, dvoulůžko, dvoulůžková pohovka pro 3. a 4.osobu, koupelna se sprchou/WC, župan, fén, TV, rádio, trezor, sedací koutek, Wi-Fi, balkon s výhledem na ledovec.
Juniosuite "Schmittenberg" (38 m2): pro 2-4 osoby, dvoulůžko, dvoulůžková pohovka pro 3. a 4.osobu, koupelna se sprchou/WC, župan, fén, TV, rádio, trezor, sedací koutek, Wi-Fi, balkon.
Juniorsuite "Schmittenberg" (43 m2): pro 2-4 osoby, dvoulůžko, dvoulůžková pohovka pro 3. a 4.osobu, koupelna se sprchou/WC, župan, fén, TV, rádio, trezor, sedací koutek, Wi-Fi, balkon.
Alpensuite (55 m2): pro 2-4 osoby, dvoulůžko, dvoulůžková pohovka pro 3. a 4.osobu, koupelna se sprchou/WC, župan, fén, TV, rádio, trezor, sedací koutek s kachlovými kamny, Wi-Fi, balkon.

Cenové informace

Slevy pro děti na vyžádání!

Videa

Další ubytování v okolí Hotel Der Rindererhof

 • Hotel Neuhintertux Čtyřhvězdičkový hotel4

  Hotel Neuhintertux Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 50 m
  Délka sjezdovek:
  1066 km
  Výška sněhu nahoře:
  0 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 3 377 Kč
  Zobrazit ceny
 • Panoramahotel Erika Tříhvězdičkový hotel superrior3.5

  Panoramahotel Erika Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 3,0 km
  Délka sjezdovek:
  211 km
  Výška sněhu nahoře:
  445 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 2 220 Kč
  Zobrazit ceny
 • Hotel Happy Stubai Čtyřhvězdičkový hotel4

  Hotel Happy Stubai Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 1,3 km
  Délka sjezdovek:
  211 km
  Výška sněhu nahoře:
  445 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 2 321 Kč
  Zobrazit ceny
 • Hotel Bergjuwel Čtyřhvězdičkový hotel4

  Hotel Bergjuwel Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 18,0 km
  Délka sjezdovek:
  211 km
  Výška sněhu nahoře:
  445 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 2 336 Kč
  Zobrazit ceny