Hotel Denny Tříhvězdičkový hotel3 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Vzdálenost z Prahy:
774 km
Vzdálenost z Brna:
805 km
Nejbližší sjezdovka:
do 2 km od ski areálu
Skibus:
do 50 m

Hotel Denny se nachází v klidné oblasti vesničky Carisolo, přibližně 800 m od lanovky Pra Rodont v lyžařském středisku Pinzolo. Areál je propojen s oblíbeným ski resortem Madonna di Campiglio. Do Pinzola i Madonny navíc jezdí i skibusy, a tak se pohodlně můžete dostat do Madonny lanovkou či busem do 20 min. Hotelový skibus jezdí zdarma do střediska Pinzolo. Autobus do Madonny odjíždí ze zastávky 20 m od hotelu.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

  • bydlení v hotelových pokojích i apartmánech
  • vlastní kyvadlová doprava k lanovkám
  • Wi-Fi zdarma

Nevýhody

  • chybí větší relaxační centrum

Termíny a ceny

Vybavení

Hosté ubytovaní v tomto tříhvězdičkovém hotelu oceňují především nápomocný personál, pohodlné pokoje a výbornou kuchyni. Pro odpočinek je pro hosty připravena parní lázeň, herna a bar.
Praktické: Výtah, lyžárna, parkování v areálu hotelu, bezplatná Wi-FI, zahrada.

Aktivity

Restaurace, bar, herna se stolním tenisem a stolním fotbalem, knihovna, taverna, TV místnost.

Wellness

Fitness, turecké lázně, aromaterapie, bio sauna, relaxačnín místnost. Hotel poskytuje slevu na vstup do lázní Val Rendena. Wellness pro apartmánové hosty za poplatek.

Stravování

Polopenze (v ceně nabídky ubytování v hotelových pokojích), snídaně jsou podávnány formou bufetu. Večeře jsou připravené formou výběru z menu.

Cena nezahrnuje

  • příplatek za plnou penzi 100 EUR/osoba/týden nebo 15 EUR/osoba/den
  • místní pobytovou taxu

Cena zahrnuje

  • polopenzi v hotelových pokojích
  • vánoční a silvestrovskou večeři
  • v apartmánech povlečení, ručníky, závěrečný úklid (kromě kuchyňky, ta je v režii hosta, jinak zaplatí poplatek 30 EUR)

Vybavení pokojů

Hotel nabízí 35 útulných pokojů zařízených ve dřevě a apartmány s možností vlastního vaření. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchou, fénem, balkonem, telefonem, TV se satelitním příjmem, připojení k Wi-Fi ve všech pokojích. Pro maximální pohodlí jsou všechny pokoje vybaveny vlastním termostatem.
Apartmán Bilo typ A pro 2-4 osoby: obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a pohovkou pro 1 osobu, ložnice s manželským lůžkem a 1 samostatným lůžkem, koupelna se sprchou/WC, TV.
Apartmán Bilo typ B/C pro 2-5 osob: obývací  pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a pohovkou pro 2 osoby, ložnice s  manželským lůžkem a 1 samostatným lůžkem, koupelna se sprchou/WC, TV, balkón.
Apartmán Trilo typ D/E pro 4-6 osob: kuchyňka, 2 ložnice s  manželským lůžkem a 1 samostatným lůžkem, koupelna se sprchou/WC, TV, balkón.
Apartmán Bilo typ II pro 2-3 osoby: obývací  pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a pohovkou pro 1 osobu, ložnice s  manželským lůžkem, koupelna se sprchou/WC, TV.
Apartmán Quadrilo typ III pro 6-7 osob: kuchyňka, 2 dvoulůžkové ložnice, 1 třílůžková ložnice, koupelna se sprchou/WC, TV, balkón.
Bilo II a Quadrilo III se nacházejí v dependance 50 m od hotelové budovy.

Cenové informace

  • příplatek za jednolůžkový pokoj 15 %

Další ubytování v okolí Hotel Denny