Hotel Cristallo Čtyřhvězdičkový hotel superrior4.5 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Stát:
Itálie
Resort:
Alta Badia
Vzdálenost z Prahy:
675 km
Vzdálenost z Brna:
705 km
Nejbližší sjezdovka:
do 2,4 km
Skibus:
do 50 m

Krásný hotel Cristallo se nachází v nikým nerušené přírodě, obklopen pouze lesy a zasněženými loukami. Užijete si zde pravou romantiku a klid, daleko od veškerého ruchu horského střediska. Nejbližší lanovka je vzdálená 2,4 km a pohodlně vás k ní dopraví hotelový shuttel. 

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • velmi klidná lokalita na okraji obce
 • vhodné místo pro rodinné dovolené s dětmi 
 • přátelské prostředí pro pobyt s domácími mazlíčky
 • wellness se zónou pouze pro dospělé
 • hotelový shuttel

Nevýhody

 • větší vzdálenost od centra a lanovek
 • děti do 16 let nemají přístup do venkovního bazénu

Termíny a ceny

Vybavení

Krásný hotel, jemuž dominuje prostorný venkovní bazén, leží v poklidné přírodě a poskytuje ideální útočiště pro rodinné dovolené. Stejně tak si zde přijdou na své zamilovaní, vyhledávající romantické prostředí. Můžete si být jisti, že v hotelu Cristallo vaše láska jenom poroste. Majitelé si dali záležet na každém kousku hotelu. Wellness nabízí klid, který potěší vaši duši. Chuťové pohárky budou plesat radostí v hotelové restauraci, v které jsou podávány největší lahůdky lokální kuchyně. Milovníky vína potěší široký výběr vín v hotelovém vinném sklepě, v kterém majitelka hotelu Emanuela pravidelně pořádá vinné degustace. Děti si naopak užijí spoustu zábavy v rozsáhlém dětském koutku, kde si zahrají nejrůznější stolní hry, zalezou si na horolezecké stěně nebo zažijí opravdové dobrodružství v hradu. Ideálním zakončením dne bude výborný koktal v příjemném baru, při poslechu živé hudby, která zde pravidelně několikrát do týdne koncertuje.
Praktické: do lyžařského střediska vás každý den zdarma dopraví hotelový shuttel.

Aktivity

Restaurace, vinný sklep, bar, kuřácký salónek, živá hudba, degustace vína a grappy, hodiny jógy, ski tour s majitelem hotelu.

Wellness

Hlavním lákadlem hotelového wellness je prostorný venkovní vyhřívaný bazén, ze kterého si můžete užít panoramatický výhled na okolní přírodu. Do prostor k bazénu a do saunového ráje mají přístup pouze dospělí. Můžete si tak být jisti, že si užijete opravdový odpočinek v poklidu a tichosti. Děti však nebudou o nic ochuzeni, naleznou zde speciální dětskou zónu s vodními pistolemi, hradem a skluzavkou. Vy si můžete mezitím vydechnout například ve finské sauně, vitariu nebo v turecké lázni. Až své tělo dostatečně prohřejete a prokrvíte, bude pro vás ideálním místem relaxační místnost, kde můžete v klidu spočinout na pohodlných vodních postelích nebo lenoškách. Na závěr si za příplatek můžete dopřát péči vyškoleného personálu, který vám udělá relaxační masáž a mnohé kosmetické procedury. 

Vybavení pokojů

V základním vybavení všech pokojů naleznete koupelnu se sprchovým koutem/vanou a toaletou, fén, župany, sandály, telefon, TV, wifi připojení, posezení.
Standart dvoulůžkový pokoj (22m2): 2 osoby.
Apartmá (35-56m2): 2-5 osob, balkon, pohodlná rozkládací pohovka, pracovní stůl, některé mají krb, volně stojící vanu, samostatnou toaletu a vlastní soukromou saunu.
Rodinné apartmá (55m2): 4-5 osob, ložnice s manželskou postelí, pokoj s dvěma jednolůžkovými postelemi, pohodlná rozkládací pohovka, balkon, pracovní stůl, samostatná toaleta.

Stravování

Stravování formou rozšířené polopenze. Hned z rána vám dodá energii bohatá snídaně plná zdravých pochoutek. Je podávána formou bufetu a vy si tak můžete vybrat, na co jen budete mít chuť. Po náročném dnu na svahu vám zažene největší hlad svačinka, která je denně podávána v odpoledních hodinách. O pár hodin později pro vás bude připravena 4chodová večeře obohacená o salátový bufet. Šéfkuchař pečlivě vybírá jen ty nejkvalitnější potraviny a nejlahodnější recepty. Na talíři vytváří hotové umění, které potěší nejen vaše chuťové pohárky, ale také zrak. 

Pro děti

Dětský koutek o rozloze 80m 2, dětská horolezecká stěna, stolní air hokej, animační program pro děti od 4 let, dětská jídla, dětská lyžařská škola, sáňkařská dráha, dětská wellness zóna.

Cena zahrnuje

 • ubytování s rozšířenou polopenzí + degustace vína, degustace grappy
 • vstup do wellness + hodiny jógy
 • nabíjecí stanice pro elektroauta
 • hotelový shuttel
 • vstup do dětského koutku

Cena nezahrnuje

 • místní pobytovou taxu € 2,50/noc/osoba od 15 let
 • příplatek za krytou garáž € 10,00/noc
 • příplatek za psa € 12/noc

Cenové informace

Ceny pro pobyt s dětmi na vyžádání v CK.

Další ubytování v okolí Hotel Cristallo

 • Sporthotel Panorama Čtyřhvězdičkový hotel4

  Sporthotel Panorama Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 50 m
  Délka sjezdovek:
  520 km
  Výška sněhu nahoře:
  0 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 4 494 Kč
  Zobrazit ceny