Hotel Chedi Andermatt Pětihvězdičkový hotel5 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Stát:
Švýcarsko
Resort:
Andermatt
Město:
Andermatt
Vzdálenost z Prahy:
1170 km
Vzdálenost z Brna:
1300 km
Nejbližší sjezdovka:
do 850 m

Elegantní hotel Chedi Andermatt byl inspirován asijským minimalistickým stylem. Vše má v hotel své místo a řád a díky tomu se v něm budete cítit jako v exotické oáze. Hotel se nachází pouhých 850 metrů od nejbližší lanovky, ke které se dopravíte pěšky nebo pohodlně hotelových shuttlem.

Výhody

 • člen The Leading Hotels of the World
 • elegantní a kvalitní vybavení, které uspokojí i nejnáročnější klienty
 • wellness o rozloze 2.400m2
 • japonská restaurace oceněná michelinskou hvězdou
 • hotelový shuttle
 • Upgrade služeb pro naše klienty

Nevýhody

 • vzdálenost od sjezdovky

Vybavení

Hotelový design je promyšlený do posledního detailu a je inspirovaný barokním uměním malíře Petera Paula Rubense a asijskou kulturou. Elegance se zde prolíná s pohodlným kvalitním materiálem a vytříbeným vkusem. Ve svém apartmá si budete připadat jako v relaxačním chrámu. Pokud zatoužíte po ještě větším pohodlí, můžete se vydat do rozlehlého wellness, které na své ploše 2.400m2 nabízí vodní lázně, sauny, páry a mnoho dalšího. Za labužnickým zážitkem se můžete vydat hned do několika hotelových prostorů. V restauraci vás nadchne vinný a sýrový sklep, v japonské restauraci si pochutnáte na nejlahodnějším sushi a pro milovníky dobrého vína je připravena vinná knihovna, obohacená o sbírku nejlepších doutníků. Kromě kulinářských zážitků a lyžování v okolním rozlehlém středisku si můžete vyzkoušet různé aktivity, které hotel nabízí. Jedná se například o ruční výrobu tradičního švýcarského sýru, lední bruslení, jízdu na sněžném skútru nebo En Vouge salon, v kterém se profesionálové postarají o vaše kadeře.
Praktické: k lanovkám vás pohodlně dopraví hotelový shuttle.

Aktivity

Restaurace, japonská restaurace, bar, vinný sklep, doutníková knihovna, lední bruslení, výroba švýcarského sýru, sněžné skútry, En Vougue salon, dětský klub.

Wellness

Klid, pohodlí, omamná vůně květin, nádherný výhled a péče profesionálů. To vše naleznete v rozsáhlém hotelovém wellness. Okouzlující zasněženou krajinou se můžete kochat ve venkovním vyhřívaném bazénu. Vnitřní bazén má rozlohu 35m2 a je obklopený pohodlnými lenoškami, v kterých si můžete odpočinout po náročném dnu. Tělo prohřejete hned v několika útulných saunách a k pravému uvolnění vám pomůžou profesionálové relaxační masáží (za příplatek). Pro váš osobní rozvoj je pro vás také připraven couchingový program na základě metody Champions Couching Andrease Benze (za příplatek).

Vybavení pokojů

Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny nejkvalitnějším nábytkem. Naleznete v nich krb, tzv. box spring postele (kvalitní ruční výroba z masivního materiálu), hygienické a kosmetické výrobky značky Aqua die Parma, koupelnu s vyhřívanou podlahou a samostatně stojící vanou a sprchovým koutem s „tropickým deštěm“, balkon, posezení v asijském stylu, HDTV, iPad, Bose audio systém, wifi připojení, minibar.
Deluxe pokoj (52-55m2): 2 osoby a 2 děti, pohodlná rozkládací pohovka.
Junior Deluxe Apartmá (90m2): 3 osoby a 1 dítě, pohodlná rozkládací pohovka, přistýlka.
Grand Deluxe Apartmá (190m2): 6 osob, 2 ložnice, 2 koupelny, 2 přistýlky, soukromá vinotéka.
Furka Apartmá (330m2): 8 osob, 3 ložnice, 3 koupelny, dvě 46“ a jedna 40“ screen HDTV v koupelnách, soukromé spa se saunou, vířivkou a tureckou vanou, soukromá vinotéka.
Gotthard Apartmá (350m2): 10 osob, 2 patra, 3 ložnice a 2 dětské pokoje (každý 2 jednolůžkové postele), 3 koupelny s vanou a sprchovým koutem, 2 koupelny se sprchovým koutem, samostatná toaleta, jídelna s plně vybavenou moderní kuchyní, dětský hrací koutek, 33m2 terasa, soukromá vinotéka.

Stravování

Snídaně. Každé ráno vás zcela jistě nadchnout hotelové snídaně, které jsou podávány formou bohatého bufetu. Naleznete v něm nejlahodnější švýcarské sýry, domácí produkty a nejkvalitnější potraviny od místních farmářů. Na večeři si za příplatek můžete pochutnat na lahůdkách od šéfkuchaře Armina Eglio, které jsou připravovány v hotelové restauraci přímo před vašima očima v otevřené kuchyní. Milovníci japonské kuchyně najdou zalíbení v japonské restauraci, oceněné michelinskou hvězdou. Pochutnají si zde na 5-10chodovém menu doplněném o saké z nejbohatší hotelové sbírky saké v celém Švýcarsku. Pro ten pravý prožitek navštivte vinnou a doutníkovou knihovnu, kde si užijete opravdovou kvalitu ze selekce nejlepších vín a doutníků.

Pro děti

Dětský klub s programem pro děti od 4 do 12 let, dětská lyžařská škola (za příplatek), dětské jídelní menu.

Cena zahrnuje

 • ubytování se snídaní
 • místní pobytovou taxu
 • wifi připojení
 • vstup do wellness
 • concierge servis

Cena nezahrnuje

 • za příplatek možné využít transfer limuzínou z letišť Curych, Milán, Lecern a Buochs
 • parkování za příplatek 28 €/den
 • příplatek za domácí mazlíčky

Cenové informace

Upgrade služeb:
 • Možný pozdní check out nebo dřívější check-in (dle kapacit)
 • Complimentary amenities - sušenky, voda apod.
 • Room bar - obsah room baru v ceně pobytu, kromě alkoholu

Videa

Další ubytování v okolí Hotel Chedi Andermatt