Hotel CampZero Active & Luxury Resort Pětihvězdičkový hotel5 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Stát:
Itálie
Resort:
Valle d´Aosta/ Monte Rosa
Město:
Champoluc-Antagnod
Vzdálenost z Prahy:
1018 km
Vzdálenost z Brna:
1176 km
Nejbližší sjezdovka:
do 1,0 km

Klidná lokalita, vytříbený design, nejkvalitnější vybavení a perfektní servis. Takový je hotel Campzero, který se nachází ve vesničce Champoluc, přímo mezi dvěma vleky - Champoluc a Frachey (oba cca 1 km daleko). Na své si zde přijdou jak hosté, kteří touží po poklidném načerpání energie, tak sportovní nadšenci, vyhledávající adrenalin.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • velmi klidná lokalita
 • velké množství sportovního vyžití
 • vnitřní horolezecká stěna, umělý ledovec
 • schuttle k vlekům a do centra vesnice
 • transport z blízkých lokalit pomocí hotelového vrtulníku (za poplatek)

Nevýhody

 • vzdálený od centra vesnice
 • vysoké ceny odpovídající kvalitě

Termíny a ceny

Vybavení

Toužíte po odpočinku na klidném místě, kde si užijete horké koupele, sauny a pohodlné relaxační místnosti? Nebo byste raději vyrazili na dovolenou plnou adrenalinu a sportovního vyžití? V hotelu CampZero Active naleznete obé. Můžete se těšit na nekonečnou relaxaci v rozlehlém wellness, stejně tak jako na adrenalinové sporty. Můžete si zalozit na vnitřní horolezecké stěně s 38 horolezeckými cestami. Před hotelem na vás čeká uměle vytvořený ledovec, na kterém si za pomocí profesionálního instruktora vyzkoušíte ledovcové lezení. Odvážnější se s instruktorem mohou vydat i na nedaleký zamrzlý vodopád. Tento hotel je tím pravým místem i pro rodinné dovolené. Animátoři si pro děti nachystali seberozvojové a zážitkové programy, které dopomůžou k jejich správnému vývoji. Po aktivním a plném dnu si můžete vychutnat lahodné koktaily v Boulder baru nebo si doplnit energii vynikající večeří v jedné z hotelových restaurací.
Praktické: každý den mezi 8:00 – 18:00 můžete využít hotelový schuttle, který vás dopraví k nejbližším lanovkám nebo do centra vesnice. Za poplatek můžete také využít transpor hotelovým vrtulníkem z nejbližších lokalit (Milan, Turin, Geneva).

Aktivity

Dvě restaurace, vnitřní horolezecká stěna, umělý ledovec, boulder bar, champagnerie, hotelová hala s výhledem na horolezeckou stěnu, knihovna, Tesla nabíjecí stanice, vrtulník.

Wellness

Pro sportovce je v místním wellness připravena perfektně vybavená posilovna a 25 metrů dlouhý plavecký bazén. Pokud však zatoužíte spíše po relaxaci, můžete navštívit vnitřní saunu s vířivkou nebo venkovní finskou saunu s okouzlujícím výhledem na zasněžené okolí.

Vybavení pokojů

Všechny apartmány jsou vybaveny balkónem/terasou, některé mají vlastní zahrádku, mezonetovou výstavbu, koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou, obývací pokoj, fén, župany, telefon, wifi připojení, minibar, trezor.
Apartmá pro 2-3 osoby (55m2): pro 2-3 osoby, dvě patra, obývací pokoj s posezením a pohodlnou rozkládací pohovkou, dvě koupelny, dvě smart TV.
Apartmá pro 3-4 osoby (55m2): pro 3-4 osoby, dvě patra, dvě jednolůžkové postele ve spodním patře, manželská postel ve vrchním patře, dvě koupelny, dvě smart TV.

Stravování

Ubytování se snídaní. Hned z rána doplníte energii pravou americkou snídaní. Pochutnáte si na vejcích, slanině, klobásách nebo na palačinkách s javorovým sirupem. Ve snídaňovém bufetu si vyberou i vegetariáni. Večer si za příplatek pochutnáte na delikatesní večeři v elegantní restauraci Summit Restaurant nebo na specialitách italské kuchyně v restauraci Cliffhanger’s Grill.

Pro děti

Animační programy pro děti, televizní programy pro děti, stolní hry, hlídání dětí (za příplatek).

Cena zahrnuje

 • ubytování se snídaní
 • vstup do wellness a na vnitřní horolezeckou stěnu
 • wifi připojení, parkování

Cena nezahrnuje


 • místní pobytová taxa € 3,00/noc
 • příplatek za psa € 50,00/noc
 • za příplatek možné hlídání dětí
 • za příplatek transport helikoptérou

Cenové informace

Slevy pro děti na vyžádání v CK.

Videa

Další ubytování v okolí Hotel CampZero Active & Luxury Resort