Hotel Ansitz Jakoberhof Čtyřhvězdičkový hotel4 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Stát:
Itálie
Resort:
Val Gardena / Gröden
Město:
St. Ulrich/Ortisei
Vzdálenost z Prahy:
634 km
Vzdálenost z Brna:
719 km
Nejbližší sjezdovka:
do 2,0 km
Skibus:
do 50 m

Hotel Jakoberhof se nachází ve městě Ortisei, v hlavním městě Val Gardeny. Je situován do velice klidné lokality s panoramatickým výhledem na hory a tím tvoří naprosto ideální místo pro ty, kteří si chtějí po psychické stránce odpočinout, vypnout a užít si naprostého klidu. Centrum města je vzdálené necelé 2 kilometry a nejbližší lyžařský vlek Ortisei Furnes, který je propojen s rozlehlým lyžařským střediskem Val Gardena, je taktéž vzdálen 2 kilometry od hotelu. K vleku vás může zavézt skibus, jehož zastávka je přímo naproti hotelu.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • hotel nabízí jak pokoje, tak apartmány
 • design hotelu byl pečlivě vytvořen majiteli
 • hotelové lázně
 • domácí mazlíčci vítáni
 • klidná lokace
 • zastávka skibusu naproti hotelu

Nevýhody

 • hotel je poměrně daleko od centra i lyžařského střediska

Termíny a ceny

Vybavení

Hotel Jakoberhof je opravdu ojedinělým místem, o které se velice pečlivě stará rodina Piccolruaz. Celé sídlo je postaveno do románského stylu, jehož krásu podtrhují ručně vyřezávané sošky přímo samotným manažerem hotelu. Jedná se o opravdu unikátní objekt, který je zasazen do klidné přírody s naprosto dechberoucím výhledem na horské štíty. Pocit pohodlí a klidu podpoří  příjemné hotelové lázně.
Praktické: parkoviště, Wi-Fi, garáže, lyžárna, dovolen pobyt s domácími mazlíčky (za poplatek).

Aktivity

Restaurace, bar, vinný sklep.

Wellness

Hotelové lázně disponují vnitřním bazénem, světem sauny (finská sauna či turecká lázeň), masážemi a relaxačním prostorem.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkový pokoj "Standard" pro 1-2 osoby (25 m2): pokoj s dvoulůžkovou postelí a vlastní koupelnou se sprchovým koutem, toaletou, bidetem, župany, vysoušečem vlasů a make-up zrcadlem. Pokoj dále disponuje satelitní TV, telefonem a trezorem. Pokoj má vlastní balkón s částečným výhledem na hory.
Dvoulůžkový pokoj "Standard" pro 2-3 osoby (28 m2): pokoj s dvoulůžkovou postelí, rohovou pohovkou a vlastní koupelnou se sprchovým koutem, toaletou, bidetem, župany, vysoušečem vlasů a make-up zrcadlem. Pokoj dále disponuje satelitní TV, telefonem a trezorem. Pokoj má vlastní balkón s výhledem na hory.
Malý dvoulůžkový pokoj pro 1-2 osoby (22 m2): jedno/dvoulůžkový pokoj bez balkónu a výhledu ven. Pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, toaletou a vysoušečem vlasů. Pokoj dále disponuje satelitní TV a telefonem.
Malý dvoulůžkový pokoj pro 1-2 osoby (22 m2): dvoulůžkový pokoj bez balkónu. Pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, toaletou, bidetem a vysoušečem vlasů. Pokoj dále disponuje satelitní TV a telefonem. Okna směřují na zadní dvůr.
Dvoulůžkový pokoj ve věži pro 2 osoby (28-30 m2): romantický dvoulůžkový pokoj s rohovou pohovkou a vlastní koupelnou se sprchovým koutem, toaletou, bidetem, župany, vysoušečem vlasů a make-up zrcadlem. Pokoj dále disponuje satelitní TV, telefonem a trezorem. Pokoj má vlastní balkón s výhledem na hory.
Dvoulůžkový pokoj "Junior" pro 2-3 osoby (30 m2): prostorný dvoulůžkový pokoj s rohovou pohovkou a vlastní koupelnou se sprchovým koutem/vanou, toaletou, bidetem, župany, vysoušečem vlasů a make-up zrcadlem. Pokoj dále disponuje satelitní TV, telefonem a trezorem. Pokoj má vlastní velký balkón s výhledem na hory.
Rodinný pokoj pro 2-5 osob (40 m2): dva dvoulůžkové pokoje (některé s dvoupatrovou postelí), oddělené závěsem, s rohovou pohovkou a vlastní koupelnou se sprchovým koutem/vanou, toaletou, bidetem, župany, vysoušečem vlasů a make-up zrcadlem. Pokoj dále disponuje satelitní TV, telefonem a trezorem. Pokoj má vlastní balkón.
Dvoulůžkový pokoj "Superior" pro 2-3 osoby (35 m2): prostorný dvoulůžkový pokoj, jak pro princeznu. Pokoj má vlastní obyváček a koupelnu s vanou, toaletou, bidetem, župany, vysoušečem vlasů a make-up zrcadlem. Pokoj dále disponuje satelitní TV, telefonem a trezorem. Pokoj má vlastní, velký balkón s výhledem na hory.
"Superior" apartmá č. 401 pro 2-5 osob (40 m2): apartmán je situován naproti hotelu, propojený podzemní garáží. Je členěn na obývací pokoj s dvěma pohovkami, jednou dvoulůžkovou ložnicí, obývacím pokojem s kuchyňským koutem. Apartmá má jednu koupelnu a jednu oddělenou toaletu. Dále disponuje satelitní TV, telefonem, vysoušečem vlasů, župany a zahradní terasou s lehátky.
Rodinný apartmán č. 403 pro 2-5 osob (60 m2): apartmán je situován naproti hotelu, propojený podzemní garáží. Je členěn na dvě dvoulůžkové ložnice a obývací pokoj s kuchyní. Apartmá má jednu koupelnu. Dále disponuje satelitní TV, telefonem, vysoušečem vlasů, župany a balkónem s výhledem na hory.

Stravování

Polopenze (v ceně nabídky): snídaně jsou podávány formou bufetu, obohaceným o juice bar a čerstvě upečené, alpské pečivo. Večeře jsou servírovány formou 4chodového menu, doplněného o salátový bufet a sýry. Dvakrát týdně hotel servíruje 5chodové menu. Je možné si připlatit i obědy a la carte, které jsou podávány do 13:30 hod. (mimo středu).

Pro děti

Dětský koutek.

Cena zahrnuje

 • ubytování s polopenzí
 • Wi-Fi připojení
 • podzemní parkování
 • hotelové lázně
 • župan a pantofle

Cena nezahrnuje

 • místní pobytová taxa
 • domácí mazlíček - 15 EUR/den
 • příplatek za oběd

Cenové informace

 • dítě do 1,2 let platí 20 EUR/noc
Akce 7=6: v termínech 18.12.-25.12.2020, 21.3.-6.4.2021 bydlíte 7 nocí, platíte pouze 6 nocí.

Videa

Další ubytování v okolí Hotel Ansitz Jakoberhof

 • Hotel Genziana Čtyřhvězdičkový hotel superrior4.5

  Hotel Genziana Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 400 m
  Délka sjezdovek:
  585 km
  Výška sněhu nahoře:
  180 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 3 285 Kč
  Zobrazit ceny
 • Hotel Touring Čtyřhvězdičkový hotel4

  Hotel Touring Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 150 m
  Délka sjezdovek:
  585 km
  Výška sněhu nahoře:
  180 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 2 862 Kč
  Zobrazit ceny