Hostellerie du Pas de l'Ours Pětihvězdičkový hotel5 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Vzdálenost z Prahy:
980 km
Vzdálenost z Brna:
1190 km
Nejbližší sjezdovka:
do 1,0 km

Elegantní hotel Hostellere du Pa de l'Ours se nachází necelý kilometr od lanovky. Díky hotelovému schuttlu se k ní dostanete pohodlně přímo od prahu hotelových dveří. Před hotelem je zastávka hromadné dopravy, kterou se jednoduše dopravíte do centra městečka.

Výhody

 • wellness s venkovním vyhřívaným bazénem
 • šéfkuchař oceněný michelinskou hvězdou
 • hotelový schuttle
 • vhodné místo pro pracovní pobyty i rodinné dovolené

Nevýhody

 • umístěný u silnice

Vybavení

Věřte, že hotel Hostellere du Pa de l'Ours bude ideálním místem pro strávení vaší jedinečné zimní dovolené. Můžete se spolehnout na nejkvalitnější vybavení a elegantní design, který je znatelný ve všech částech hotelu. Ve vašem pokoji či apartmá si budete připadat jako v útulné chýši klidu. Opravdovou relaxaci pocítíte v hotelovém wellness, v kterém si budete moci dopřát neodolatelný odpočinek v sauně nebo při příjemné masáži celého těla. Chuťové pohárky potěší vynikající gourmet kuchyně, v které kraluje mistr šéfkuchař Franck Reynaud. Můžete se spolehnout na nejkvalitnější jídla, která jsou hotovým uměním na talíři.
Praktické: hotel je vhodným místem pro pracovní pobyty. K dispozici jsou tři vybavené seminární místnost s cateringem.

Aktivity

Restarace, bar, zimní golf, bruslení.

Wellness

V příjemném wellness se můžete těšit na nekonečný odpočinek a regeneraci celého vašeho těla. Uvolnění pocítíte ve finské sauně nebo v parní lázni. Svaly protáhnete ve vnitřním vyhřívaném bazénu, který prostupuje do venkovní části. V horké páře linoucí se z teplé vody se vám naskytne úchvatný výhled na okolní krajinu. Za příplatek si budete moci vychutnat uvolňující masáže od profesionálního personálu. Zatím co vy se budete oddávat relaxaci, vaše děti si užijí zábavu v dětské části wellness.

Vybavení pokojů

V základním vybavení všech pokojů a apartmá naleznete koupelnu se sprchovým koutem, samostatnou toaletu, fén, šatní skříň, pracovní stůl, trezor, wifi připojení, telefon, televizi, minibar, 
Dvoulůžkový pokoj Classic (25m2): 2 osoby.
Apartmá Junior (45m2): 2 osoby, posezení s krbem, kávovar, terasa s výhledem na hory, koupelna s vanou.
Rodinné apartmá (65m2): 4 osoby, dvě patra, ložnice s manželskou postelí, pokoj s dvěma jednolůžkovými postelemi, posezení s krbem, kávovar, terasa s výhledem na hory, koupelna s vanou.
Apartmá Bear (200m2): 6 osob, tři ložnice s manželskou postelí, prostorný obývací pokoj s krbem, kávovar, terasa s výhledem na hory, koupelna s vanou.

Stravování

Za příplatek si budete moci každé ráno užít lahodné snídaně v soukromí vašeho pokoje nebo apartmá. Podávány jsou čerstvé pochoutku ve slané i sladké variantě. V hotelové restauraci pro vás v průběhu celého dne připravuje pochoutky šéfkuchař Franck Reynaud, který je držitelem michelinské hvězdy. Za příplatek si budete moci pochutnat na hotovém umění na talíři, které rozhodně nadchne vaše chuťové pohárky. 

Pro děti

Dětská jídla, dětská wellness zóna.

Cena zahrnuje

 • ubytování
 • vstup do wellness
 • parkování v garáži
 • wifi připojení
 • hotelový schuttle

Cena nezahrnuje

 • místní pobytovou taxu
 • příplatek za snídaně a polopenzi

Další ubytování v okolí Hostellerie du Pas de l'Ours