Eiger Selfness hotel Čtyřhvězdičkový hotel4 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Stát:
Švýcarsko
Resort:
Eiger, Mönch a Jungfrau Top Ski Region
Město:
Grindelwald
Vzdálenost z Prahy:
825 km
Vzdálenost z Brna:
1030 km
Nejbližší sjezdovka:
do 400 m

Hotel Eiger s dlouholetou historii je středobodem městečka Grindelwald. Je obklopen kavárnami a bary a díky své poloze je vhodný na večerní procházky městem. Nejbližší lanovka leží pouze 400 metrů daleko.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody


 • v centru města
 • vhodné místo pro pobyt s domácími mazlíčky
 • zdarma vstup do nedalekých sportovních center (krytý bazén, kluziště)

Nevýhody

 • menší wellness bez bazénu

Termíny a ceny

Vybavení

Hotel Eiger Selfness stojí již od roku 1890 majestátně v centru města Grindelwald. Manželé Hellerovi se o hotel starají od roku 1999 a vytvořili z něj ideální místo pro zimní dovolenou, nabízející vše pro váš bezstarostný pobyt. Pohodlné pokoje s nejkvalitnějším vybavením zaručují opravdové pohodlí. Energii dobijete v příjemném wellness, kde naleznete několik saun a vybavenou posilovnu. Závěr dne si užijete v jednom ze 4 barů a restaurací. Lahodnou večeři si vychutnáte v Barry's. V Gepsi Baru můžete vyzkoušet vína z rozsáhlé nabídky hotelového vinného sklípku. Navíc se zde pravidelně odehrávají koncertní večery, které vám zaručí opravdovou zábavu. Samozřejmostí je také přátelský a nápomocný personál, který je vám po celou dobu pobytu k dispozici.
Praktické: vy i vaše děti si užijete pořádnou dávku legrace na nedalekém kluzišti, na které hotel nabízí vstup zdarma.

Aktivity

Dvě restaurace, dva bary, kluziště.

Wellness

Hotelové wellness, nesoucí název Selfness, je to pravé místo, kde si užijete čas sami se sebou. Odpočinek naleznete ve finské nebo bylinné sauně. Pozitivní sílu bublinek pocítíte v příjemné vířivce. Svou mysl můžete nechat bloudit při relaxaci na pohodlných lenoškách. Energii dobijete ve vybavené posilovně, v které jsou pro vás pravidelně připraveny fitness hodiny vedené místním vyškoleným personálem. Na závěr o sebe můžete nechat pečovat profesionální maséry. Pokud by vám to vše bylo málo, nabízí hotel zdarma vstup do nedalekého krytého bazénu, kde můžete protáhnout své svaly.

Vybavení pokojů

V základním vybazvení všech pokojů naleznete koupelnu se sprchovým koutem/vanou a toaletou, fén, župany, kosmetické přípravky, balkon, pracovní stůl,  wifi připojení, TV, telefon, minibar (nealkoholické nápoje, pivo), kávovar, 
Jednolůžkový pokoj (21m2): 1 osoba.
Dvoulůžkový pokoj (28m2): 2 osoby, pohodlné posezení.

Stravování

Stravování formou snídaní. Ten správný začátkem dne je kvalitní snídaně. Na tu se můžete spolehnout každé ráno. Je podávána formou bohatého bufetu plného lokálních pochoutek. Na své si zde přijdou fanoušci jak sladkých, tak slaných snídaní. Můžete se těšit na švýcarské sýry, vajíčka připravovaná na mnoho způsobů, lívance nebo müsli. V odpoledních hodinách pro vás bude připravena lahodná káva a desert ve spřátelené kavárně Eiger. Polopenze je možná za příplatek a v rámci ní se můžete těšit na 3chodové menu v restauraci Berry's Stübli. Za příplatek můžete také povečeřet v tradiční alpské restauraci Berry's, kde jsou podávány největší švýcarské pochoutky.

Pro děti

Kluziště, dětská jídla, hlídání dětí (za příplatek).

Cena zahrnuje

 • ubytování se snídaní + odpoledne káva a zákusek 
 • vstup do Selfness Center + fitness hodiny
 • wifi připojení
 • možnost využít zdarma městský autobus
 • vstup do blízkých sportovních center (kluziště, krytý bazén)

Cena nezahrnuje

 • místní pobytovou taxu CHF 4,75/noc/osoba od 15 let, CHF 3,75/noc/dítě do 14 let
 • příplatek za venkovní parkoviště CHF 5,00/noc
 • příplatek za krytou garáž CHF 15,00/noc
 • příplatek za psa CHF 15,00/noc
 • příplatek za polopenzi CHF 40,00/den

Cenové informace

Slevy pro pobyt s dětmi na vyžádání v CK.

Další ubytování v okolí Eiger Selfness hotel