Berghotel-Sexten Čtyřhvězdičkový hotel superrior4.5 Zimní Alpy

Stát:
Itálie
Resort:
3 Zinnen
Město:
Sesto/Sexten
Vlastnosti
Vzdálenost z Prahy:
686 km
Vzdálenost z Brna:
581 km
Nejbližší sjezdovka:
do 100 m

Berghotel Sexten se nachází v nadmořské výšce 1371 m v Dolomitech Sesto v jižním Tyrolsku, obklopený loukami a lesy. Sjezdovka je od hotelu vzdálena jen 100 m a tak hosté nemusí nikam dojíždět. Okolní svahy jsou vhodné jak pro děti, tak i velmi zkušené lyžaře. Nově je také stejný skipas pro areál Padola-Val Comelico s překrásným Skisafari v Passo M. Crocel. Pro hosty Berghotelu jsou přirpaveny prohlídky Skisafari Giro delle Cime v rámci ubytování.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • komfortně zařízené pokoje s dechberoucím výhledem
 • rozsáhlé wellness s bazény a saunami
 • bohatý program pro děti
 • pár kroků od ke sjezdovky
 • výborná kuchyně s regionálními produkty

Nevýhody

 • vyšší cena, která však odpovídá kvalitě nabízených služeb

Wellness

Vnitřní i venkovní panoramatický vyhřívaný bazén, whirpool, vnitřní a venkovní vodopád, finská, seno, infra, solná a bylinková sauna, pára, Kneippova terapie, venkovní sauna, solarium, posilovna, relaxační místnosti.

Gastronomie

Polopenze (v ceně nabídky), snídaně formou bohatých švédských stolů, večeře - výběr z pěti menu, včetně salátového bufetu. Hotel nabízí pokrmy z regionálních produktů a bioprodukty. Jídelníček je k dispozici v němčině, italštině a angličtině.

Pro děti

Dětský koutek v bazénu, několik místností na hraní rozlišených podle věku - včetně stolního fotbalu, stolího tenisu, billiardu, dále dětské kino, stolní hry, karty.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj Monte Elmo (23 – 28 m2): pro 2 – 3 osoby, dvoulůžková postel, rozkládací pohovka, posezení, koupelna se sprchou, WC, fén, telefon, lednice, trezor, balkon.
Dvoulůžková pokoj Dolomites of Sesto (28 - 35 m2): pro 2 - 3 osoby, dvoulůžková postel, rozkládací pohovka, posezení, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, telefon, lednice, trezor, balkon.
Larch Studio (40 – 50 m2): pro 2 - 5 osob, dvoulůžková postel, rozkládací pohovka, posezení, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, telefon, lednice, trezor, některé i s menší kuchyňkou, balkon.
Zirbenchalet The Sun (47 m2): pro 2 - 4 osoby, ložnice s dvoulůžkovou postelí, oddělený pokoj s patrovou postelí, obývací část, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, telefon, lednice, trezor, balkon.
Zirbenchalet Romantic (35 m2): pro 2 osoby, dvoulůžková postel, posezení, koupelna se sprchou nebo vanou, samostatně stojící vana, WC, fén, telefon, lednice, trezor, balkon.
Zirben Suite (50 m2): pro 2 – 4 osoby, ložnice s dvoulůžkovou postelí, obývací část oddělená přepážkou, samostaný pokoj s dvěmi jednolůžky, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, šatník, fén, telefon, lednice, trezor, terasa.
Zirbenchalet Romantic Top (35 m2): pro 2 osoby, dvoulůžková postel, posezení, koupelna se sprchou nebo vanou, samostatně stojící vana, WC, fén, telefon, lednice, trezor, sauna, balkon.
Zirben Suite Top (50 m2): pro 2 – 4 osoby, ložnice s dvoulůžkovou postelí, obývací část oddělená přepážkou, samostaný pokoj s dvěmi jednolůžky, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, šatník, vlastní sauna, fén, telefon, lednice, trezor, balkon.
Zirben Apartment (47 m2): pro 2 – 4 osoby, ložnice s dvoulůžkovou postelí, obývací část oddělená přepážkou, samostaný pokoj s dvěmi jednolůžky, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, šatník, fén, telefon, lednice, trezor, menší kuchyňka, balkon.

Termíny a ceny

Cena zahrnuje

 • ubytování s polopenzí
 • přístup do wellness centra, bazénu a posilovny
 • animační programy

Cena nezahrnuje

 • místní pobytovou taxu 2 ,50 EUR/osoba starší 14 let/noc
 • příplatek za pobyt s domácím mazlíčkem 23 EUR/den

Cenové informace

Slevy na pobyt s dětmi na vyžádání v CK.

Vybavení hotelu

Restaurace, bar, vinný sklípek, internetový koutek, společenská místnost, čítárna.

Videa

Další ubytování v okolí Berghotel-Sexten

 • Hotel Strobl Tříhvězdičkový hotel3

  Hotel Strobl Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  do 400 m
  Délka sjezdovek:
  228 km
  Výška sněhu nahoře:
  0 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  od 1 890 Kč
  Zobrazit ceny
 • Family Resort Rainer Čtyřhvězdičkový hotel superrior4.5

  Family Resort Rainer Zimní Alpy
  Vzdálenost sjezdovky:
  ski-in/ski-out
  Délka sjezdovek:
  228 km
  Výška sněhu nahoře:
  0 cm
  Další vlastnosti:
  Cena os./noc:
  na dotaz
  Zobrazit ceny