Art & Ski-In Hotel Hinterhag Čtyřhvězdičkový hotel4 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Vzdálenost z Prahy:
475 km
Vzdálenost z Brna:
530 km
Nejbližší sjezdovka:
do 100 m

Art & Ski-In Hotel Hinterhag se nachází nad Saalbachem, jen 100 m k lanovce Turmlift a k legendární horské chatě Hinterhag Alm. Zpět do hotelu sjedete pohodlně po sjezdovce č.52. Centrum městečka Saalbach je dostupné pěší chůzí, asi za 10-15 minut.

Výhody

 • designový hotel s netradiční architekturou
 • v těsné blízkosti lyžařského střediska
 • aprés ski ve vlastní horské chatě
 • nádherné wellness a vnitřní bazén

Nevýhody

 • ubytování pouze se snídaní

Vybavení

Hotel již z dálky zaujme svou architekturou - nádherná kombinace skla a dřeva spolu s uměleckými díly národních i mezinárodních umělců v interiérech hotelu vytvářejí ušlechtilou a jedinečnou atmosféru. Svůj den nastartujte bohatou snídaní, při které vám kuchaři připraví čerstvé palačinky či omelety přímo před vámi. U džusového baru si namíchejte sami své smoothie dle chuti. Po rušném lyžařském dni sjeďte ze svahu až k hotelu a odpočiňte si pod zrcadlovým stromem u recepce. Zrelaxovat a načerpat nové síly můžete také ve wellness s panoramatickou saunou nebo v bazénu.
Praktické: Wi-Fi zdarma, lyžárna se sušákem lyžařských bot, shuttle k půjčovně lyžařského vybavení, parkoviště, pobyt s domácím mazlíčkem je povolený na vyžádání a za poplatek.

Aktivity

Dvě hotelové restaurace, aprés ski v horské chatě Hinterhag Alm, lounge se zrcadlovým stromem, bar, hotel pořádá večerní programy.

Wellness

Vnitřní bazén, parní lázně, finská sauna, panoramatická sauna, relaxační místnost, fitness, za příplatek masáže.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkový pokoj "Sportler": pro 2 osoby, dvoulůžko, sedací koutek, balkon s výhledem na sjezdovku, koupelna se sprchou, WC, TV, Wlan, trezor.
Dvoulůžkový pokoj: pro 2-3 osoby, dvoulůžko a pohovka pro další osobu, koupelna s vanou, WC, TV, Wlan, trezor, Nespresso.
Suite: pro 2-4 osoby, dvoulůžko propojené skleněnou stěnou s obývací částí s pohovkou pro další dvě osoby, koupelna s vanou, WC, TV, Wlan, Nespresso.

Stravování

Snídaně (v ceně ubytování), bohaté kontinentální snídaně formou bufetu, příprava palačinek nebo omelet přímo před hostem, Nespressobar, ovoce a zelenina, čerstvé šťávy a vlastní smoothie dle výběru a chuti. Snídaně se podává při krásném počasí do 10.00 hodin a při horším počasí do 11.00 hodin.

Pro děti

Veškeré potřeby pro nejmenší k zapůjčení (od houpačky po dětskou židličku).

Cena zahrnuje

 • ubytování s bohatou snídaní
 • vstup do wellness a bazénu
 • Nespresso Café na pokoji
 • shuttle k půjčovně lyžařského vybavení
 • lyžárnu, parkování, Wi-Fi

Cena nezahrnuje

 • místní pobytovou taxu

Další ubytování v okolí Art & Ski-In Hotel Hinterhag